Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. To oświadczenie Avonu dokładnie pokazuje ich hipokryzję - twierdzą, że Avon Polska nie testuje i że część kosmetyków Avonu, które sprzedają do Chin są tam obowiązkowo testowane, więc się tym samym zwalniają z odpowiedzialności, a przecież zarabiają na sprzedaży do Chin. Tak, ja też jestem hipokrytką, bo nie jestem wegetarianką. Nie wypieram się tego. Staram się tak, jak umiem, raz lepiej, raz gorzej.
  2. Mieszkamy w Otwocku. Może i taka grupa to jest jakiś pomysł, ale Owca nie z każdym pójdzie, to spory problem... :(
  3. Czy może ktoś z Was może Owcę na ok. 2 tygodnie przygarnąć...? :((( Wystawię z "wyprawką" za drzwi...
  4. Wiesz, że avon testuje na zwierzętach...? :( https://kocieuszy.blogspot.com/p/lista.html
  5. Pozdrawiam Bandę i ich Państwo, czyli... Bandziorów! ;)
  6. I tak to niepostrzeżenie, gdzieś w międzyczasie, minęły 7. Przyjeździny i 6. Adopciny... :) Bomba sobie nic nie robi z tego, że nikt nie rozumie, o co chodzi z jej cukrem i insuliną (T4 ustabilizowane), a czasem zapomina, że łapki mają się oszczędzać i szaleje przez chwilę, jak szczenię szalone! ;) Dodatkowo, jako pies prawie leśny, żre szyszki tak samo opętańczo, jak trawę i fioła dostaje (skutecznie) usiłując znaleźć je pod śniegiem. ;) Psiozdrawiamy! :-* PS. Po długiej nieobecności jakoś z trudem dogo rozpoznaję. :( Dziwna ta nowoczesność...
  7. Trafiłam Zdzicha! :) Będzie trochę kasiorki dla Bandy! :))
  8. Imię ex zgadywać, kasę wygrywać! Proszę zaglądać - jak zgadłam/zgadnę, to coś Bandzie wpadnie. Kciuki raz! :)
  9. Dopiero przeczytałam... :( Piłeczkuj juz wiecznie, Tinusiu! [*]
  10. Ciociu Konfirmko, serdeczne dzięki! :-* Skontaktowałam się już z IrenaSką, mam jej wysłać maila. :)
  11. Raczej nie insulinoma, ale diagnozy jeszcze nie ma. Jest parę możliwości. Czekamy, aż hormony tarczycowe całkiem się ustabilizują, teraz już wskoczyły w normę i wynik jest 1,8. Podobno one też trochę "psują" cukier. Objawowo nic się nie dzieje. Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi pomóc zredagować i przetłumaczyć na angielski maila do producenta karmy z zapytaniem o węglowodany/cukry/indeks glikemiczny...?
  12. Lekko ponad tydzień temu Bombka zrobiła sobie krzywdkę w paszczę, a dokładnie w dziąsło. P/zapalne i p/bólowe plus psiukacz do paszczy. Już jest ok. Ponieważ była na czczo, to przed zastrzykami poprosiłam o pobranie krwi na profilaktyczne badanie "wszystkomające". Pani doktor zaproponowała profil geriatryczny. Wyszła jej niedoczynność tarczycy... :( Od 26.05 wieczorem bierze hormony, kontrola po 21 dniach. W nast. sobotę badanie cukru i insuliny (wyniki po weekendzie), bo cukier niski i przed, i po jedzeniu. Podejrzenie insulinomy... :((( Prosimy o kciuki.
  13. Dama w futrze... [*] :( :( :( Jakoś nie mogłam tu napisać, odkąd przeczytałam... Moja ulubiona Wasza... :( Z powodu Lady [*] też przykro, chociaż jej nie znałam... :( Ale szalona Fisia? Jak to zawał...? :( Przytulam Was. :-*
  14. Dzięki za życzenia! :) Pozdrawiamy w Nowym, jąkającym się roku! ;) Łapy przesadzają z brykaniem od czasu do czasu, wry wry wry, choć im nie wolno i po schodach się pieseczkę nosi, bo wet samopsielnie nie pozwala schodów pokonywać! Aż się trochę zakolegowywać zaczyna z dwoma "nowymi" piesami, tzn. zaczepia i bryka ze 2 minuty, a potem przegania i idzie w swoich sprawach prywatnych. ;) Drapanie się było prawdopodobnie spowodowane nadmiernym rozwojem nużeńca, ale aż nużycy nie było (w zeskrobinie nie wylazł), bo w porę był szampon dwa razy i obroża Preventic. Już zapomnieliśmy na szczęście. :) Pa pa pa, Owce dwa razy jedna druga... ;)
  15. Zdjęcie jest w odmętach komputera nie-zupełnie-mojego - jak mi się ujawni, to się Wam pokaże... ;) Łapkom lepiej, ale zapomniałam napisać, że ten wet to był za tyle, zwłaszcza z powodu zrobienia miejsca na cygaro. ;) Na-ten-tomiast, aktualnie podleczamy skórę "się" drapiącą nie wiadomo dlaczemu... :(
  16. Owca (już otwocka) żyje, choć z ograniczonym brykaniem, to smutnawo i nudnawo... Plecki i łapki, a zwł. prawe tylne kolanko bolą. Wet w lipcu ok. 770zł... :/ Trochę podstrzyżona, ale bez (nowo)modnej fryzurki for M777. ;) Pozdrawiamy brzucholowo-kłębuszkowo, jak kto woli. :)
  17. Pamiętam, chociaż nie bywam...
  18. Dziękujemy za życzenia i pozdrowienia. :) Przepraszamy za rzadką obecność na dogo... :( Serdecznie pozdrawiamy z okazji 4. ADOPCIN! :) :) :) :)
  19. O rany... :((( Nie wiem, co powiedzieć... :(
  20. Cieszę się, że jest tam na miejscu ktoś, kto o Kulkę potrafi zadbać na miarę swoich skromnych możliwości. :) Bez obecności p. Janusza pewnie byś się jeszcze bardziej, zamartwiała, co?
  21. Tak tylko wpadłam powiedzieć, że o Was pamiętam. :)
×
×
  • Create New...