-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
To oświadczenie Avonu dokładnie pokazuje ich hipokryzję - twierdzą, że Avon Polska nie testuje i że część kosmetyków Avonu, które sprzedają do Chin są tam obowiązkowo testowane, więc się tym samym zwalniają z odpowiedzialności, a przecież zarabiają na sprzedaży do Chin. Tak, ja też jestem hipokrytką, bo nie jestem wegetarianką. Nie wypieram się tego. Staram się tak, jak umiem, raz lepiej, raz gorzej.
-
Wiesz, że avon testuje na zwierzętach...? :( https://kocieuszy.blogspot.com/p/lista.html
-
Pozdrawiam Bandę i ich Państwo, czyli... Bandziorów! ;)
-
I tak to niepostrzeżenie, gdzieś w międzyczasie, minęły 7. Przyjeździny i 6. Adopciny... :) Bomba sobie nic nie robi z tego, że nikt nie rozumie, o co chodzi z jej cukrem i insuliną (T4 ustabilizowane), a czasem zapomina, że łapki mają się oszczędzać i szaleje przez chwilę, jak szczenię szalone! ;) Dodatkowo, jako pies prawie leśny, żre szyszki tak samo opętańczo, jak trawę i fioła dostaje (skutecznie) usiłując znaleźć je pod śniegiem. ;) Psiozdrawiamy! :-* PS. Po długiej nieobecności jakoś z trudem dogo rozpoznaję. :( Dziwna ta nowoczesność...
-
Trafiłam Zdzicha! :) Będzie trochę kasiorki dla Bandy! :))
-
Imię ex zgadywać, kasę wygrywać! Proszę zaglądać - jak zgadłam/zgadnę, to coś Bandzie wpadnie. Kciuki raz! :)
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
inka33 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dopiero przeczytałam... :( Piłeczkuj juz wiecznie, Tinusiu! [*] -
Raczej nie insulinoma, ale diagnozy jeszcze nie ma. Jest parę możliwości. Czekamy, aż hormony tarczycowe całkiem się ustabilizują, teraz już wskoczyły w normę i wynik jest 1,8. Podobno one też trochę "psują" cukier. Objawowo nic się nie dzieje. Mam prośbę - czy ktoś mógłby mi pomóc zredagować i przetłumaczyć na angielski maila do producenta karmy z zapytaniem o węglowodany/cukry/indeks glikemiczny...?
-
Lekko ponad tydzień temu Bombka zrobiła sobie krzywdkę w paszczę, a dokładnie w dziąsło. P/zapalne i p/bólowe plus psiukacz do paszczy. Już jest ok. Ponieważ była na czczo, to przed zastrzykami poprosiłam o pobranie krwi na profilaktyczne badanie "wszystkomające". Pani doktor zaproponowała profil geriatryczny. Wyszła jej niedoczynność tarczycy... :( Od 26.05 wieczorem bierze hormony, kontrola po 21 dniach. W nast. sobotę badanie cukru i insuliny (wyniki po weekendzie), bo cukier niski i przed, i po jedzeniu. Podejrzenie insulinomy... :((( Prosimy o kciuki.
-
Dama w futrze... [*] :( :( :( Jakoś nie mogłam tu napisać, odkąd przeczytałam... Moja ulubiona Wasza... :( Z powodu Lady [*] też przykro, chociaż jej nie znałam... :( Ale szalona Fisia? Jak to zawał...? :( Przytulam Was. :-*
-
Dzięki za życzenia! :) Pozdrawiamy w Nowym, jąkającym się roku! ;) Łapy przesadzają z brykaniem od czasu do czasu, wry wry wry, choć im nie wolno i po schodach się pieseczkę nosi, bo wet samopsielnie nie pozwala schodów pokonywać! Aż się trochę zakolegowywać zaczyna z dwoma "nowymi" piesami, tzn. zaczepia i bryka ze 2 minuty, a potem przegania i idzie w swoich sprawach prywatnych. ;) Drapanie się było prawdopodobnie spowodowane nadmiernym rozwojem nużeńca, ale aż nużycy nie było (w zeskrobinie nie wylazł), bo w porę był szampon dwa razy i obroża Preventic. Już zapomnieliśmy na szczęście. :) Pa pa pa, Owce dwa razy jedna druga... ;)
-
Zdjęcie jest w odmętach komputera nie-zupełnie-mojego - jak mi się ujawni, to się Wam pokaże... ;) Łapkom lepiej, ale zapomniałam napisać, że ten wet to był za tyle, zwłaszcza z powodu zrobienia miejsca na cygaro. ;) Na-ten-tomiast, aktualnie podleczamy skórę "się" drapiącą nie wiadomo dlaczemu... :(
-
Pamiętam, chociaż nie bywam...
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
O rany... :((( Nie wiem, co powiedzieć... :( -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że jest tam na miejscu ktoś, kto o Kulkę potrafi zadbać na miarę swoich skromnych możliwości. :) Bez obecności p. Janusza pewnie byś się jeszcze bardziej, zamartwiała, co? -
Tak tylko wpadłam powiedzieć, że o Was pamiętam. :)