-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Szukam domku dla Kubulka u przyjaciół, ale ciężko idzie... mam takich zapsionych i zakoconych tylko... Ale widzę, że coś drgnęło i u nas... -
[quote name='Klaudus__'][I]A wątek świeci pustkami... :roll:[/I][/QUOTE] Bo Pepe jest zdrowy, nie skatowany i nie chwyta za serce... A on taki cudowny. Myślę, że w tymczasie nie byłby długo, szybko by Go ktoś pokochał... Nie możemy pozwolić, aby Go wywieźli do Mysłowic. Kurdę, że u mnie taka bryndza finansowa...
-
[quote name='Klaudus__'][I]PePe... Nie chcę się poddać i pozwolić zabrać Cię do Mysłowic...[/I][/QUOTE] Ja tym bardziej, ale jestem w takiej sytuacji, że wspomóc finansowo na razie nie mogę... Klaudus, jak myślisz, czy beta ata, która miała na tymczasie mojego Blunia, czy ewentualnie... tak marzę...
-
Toż na pycholu i w oczętach sama łagodność... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YVdpWxiyYgI/TtEoxGHtfCI/AAAAAAABVs4/8UIq1cNt7pU/s640/PICT0392.JPG[/IMG]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
Lobaria replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Pan Janusz na FB pisze: [FONT=Arial Black]"Oczka wspaniała , wesoła i tak się zachowuje jakby u nas już mieszkała od dawna . Kiduś na początku trochę warczał ale już jest spokojny.W tej chwili śpią smacznie na kanapie :)". :lol::lol::lol:[/FONT][/QUOTE] Najwspanialsza wiadomość, jak mogła nadejść. Fajnie by było, gdyby Państwo Oczki zalogowali sie u nas, jak ja po adopcji tego dżentelmena po lewej:loveu: link do wątku Blunia [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Blunio-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-DS-u-Lobarii-zbiera-grzybki-D-D-D-D[/url]!!! -
[quote name='Jasza']Zabrać...tylko dokąd....:-( Dzisiaj mój komputer chodzi jak smok. Dopiero w poniedziałek w pracy będę mogła porozsyłać i pospamować. Musi nas się tutaj dużo pojawić, potrzebne pomysły, pieniądze i oczywiście DT.... Cholerny świat....[/QUOTE] Czy ktoś od Was - ze schroniska - nie może wziąć choć na chwile suni do domu - w schronie nie ma chyba szans...
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
Lobaria replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Śledziłam z zapartym tchem i trzymałam kciuki, choć siedziałam cicho. Cieszę się, że Oczka w domku. Oby najszybciej się poczuła, jak w swoim. -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Lobaria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']i tradycyjnie zeszliśmy na stały temat :lol:[/QUOTE] Nio bo jest facynujący;) -
Też trzymam kciuki za maleńką i inne psiaczki
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Lobaria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Jak to się człowiek potrafi z takich rzeczy cieszyć :lol:[/QUOTE] Toż to bardzo ważna sprawa, ten qpol. Super, że u smyka ok -
Ja też myślę, że to facet - jakoś tak mu do twarzy z męskością... Niedobrze, że nie dał się pomacać - jest w strasznym stanie. Jeśli go zabierać - to od razu do lepszego miejsca. A tymczasem zapraszam do głosowania na Rachów w KrakVecie, u moich grzybniętych założyłam temat, aby pomogli [url]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?p=353949#353949[/url] Tylko uprzedzam, że czasami lubimy sobie popajacować...
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[URL="http://www.dogomania.pl/members/76684-majku33krakow"][B]majku33krakow[/B][/URL], nie znam Ciebie wcale, a każdą tu osobę na dogo traktuję jak wspaniałego człowieka, który chce pomóc. Ale - przepraszam - po przeczytaniu Twoich wypowiedzi, nie powierzyłabym Tobie żadnego zwierzaka. Nie wiem, skąd u mnie taka rezerwa, ale jest to jakieś przeczucie... -
Zaplatana w krzaczor lub drut kolczasty, duzo ran...
Lobaria replied to brosse0606's topic in Zdrowie
Trzymajcie sie tam i podnoś wątek, może bardziej doświadczone Cioteczki przeczytaja i coś doradzą... A grzecznie lezy podczas przemywania, bo ulgę przynosi pewnie. Jak masz aparat, to zrób zdjecia i wstaw. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Żeby tak wszystkie psiaki z tego punktu miały tyle szczęścia co ten przystojniak :)[/QUOTE] Zwłaszcza te [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem"]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem[/URL]... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218063-Przera%C5%BCone-male%C5%84stwo-zobacz-Go...-Jest-%C5%BCyw%C4%85-definicj%C4%85-strachu...-POM%C3%93%C5%BB-B%C5%81AGAM[/URL]! Coś Pepe nie ma szczęścia, a taki słodziak...