-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Lobaria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No jak tam się dzisiaj sprawuje Dżordżo Armani? :razz::evil_lol:[/QUOTE] Skoro nic nie piszą , albo tak nudno, że nie ma o czym, albo wprost przeciwnie / ja bym za tym optowała / i nie mają czasu na pisanie:evil_lol: -
Psiuta na 100 była/jest zarobaczona - skoro robaki nie wychodzą po leku, to coś nie tak - koniecznie weta zapytaj. I wymiziaj malenką
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wielkie podziękowanie dla Rodziców Obraczus. Uważam, że dobrze się stało, że w miarę szybko Pani oddała Tikę - gdy naprawdę stwierdziła, że nie jest im pisane być razem. -
[quote name='Temida']Lobaria oczywiście będziemy wdzięczni za darowiznę na konto które powyżej wskazałaś. Tytuł jak najbardziej trafny. To piszę do Selengi z prośbą o zrobienie allegro. Z tego, co wiem, wyróżnione / a takie powinno być, bo to pilna sprawa / jest płatne. Jakaś drobna kwota, ale jest. Zobaczymy, co Selenga odpowie. Ja - niestety - finansowo jestem na takim minusie, że inni mi pomagają i nie mogę bezpośrednio wesprzeć Reksa. Ale postaram się pomóc, jak mogę.
-
Jak się uda zrobić cegiełkowe allegro, to rozumiem, że można podawać to konto Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ul. Piotrkowska 117 90-430 Łódź KONTO: 18 1090 2705 0000 0001 1606 1967 Musi być dopisek, dla kogo. Może dla Reksa z guzem- taka jest moja propozycja, ale oczekuję od Was potwierdzenia
-
Czasami trzeba 2 razy odrobaczać, niedawno czytałam o psinie, gdzie za pierwszym razem nic nie wychodziło...za drugim qpa. ale robactwa...
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Ja tak coś czuję, że malizna u Was jednak zostanie, skoro już TZ na rosół chce ja przerabiać;) To takie męskie wyrażanie uczuć... Przepraszam, ale zajrzyjcie - tragedia...:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218823-Staruszek-bez-sier%C5%9Bci-z-ogromnym-guzem-szkielet-CZY-S%C4%84-GRANICE-OKRUCIE%C5%83STWA[/url]! -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='bakusiowa']Ciekawe jak Kubulek sprawuje się w domku tymczasowym?[/QUOTE] On nie wie, że to tymczas, z pewnością się cieszy, że ma wreszcie upragniony domek... -
[quote name='Dogo07']Ale Cioteczki działają jak burza :lol:. A już się wydawało że małego strachulca czeka marny koniec.[/QUOTE] A Pepuniowi jak nic grożą Mysłowice.:-(:-(:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem[/url]...
-
Obejrzalam filmik... Dla Szarika pobyt w takim normalnym świecie, na spacerze - to szok i myślę, że te jego odgłosy to nic strasznego w sensie, że coś złego się dzieje. Może tęsknota, aby swobodnie pobiegać, przecież on aż się wyrywa na tą wolność. Mnie też trudno uwierzyć w to, co teraz napiszę, ale może to Jego odgłos ULGI, choc dla nas może brzmieć strasznie...
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też bym Pani tak źle nie oceniała. Z tego, co wyczytałam, nie ma doświadczenia z psami i po prostu problemy Tiką Ją przerosły. Z pewnością jest odpowiedzialną osobą. Może - i tu upraszczam - [I]nie trafił swój na swego[/I] - pod względem psychiki... Oby Tikusia znalazła szybko domek na zawsze, bo takie ciągłe zmiany też na Nią dobrze nie wpływają. -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
Lobaria replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Temida'][B]TRUSIA WIDZI!!!!![/B] [B]Trusia nasza kochana WIDZI!!!!!!! relacja z gabinetu :))[/B] cyt. z FB [B]Dzisiejszy dzień, godzina parę minut po 9 - przełom w życiu Trusi! Operacja się odbyła :) Trusieńka była bardzo, bardzo dzielna. Świetnie zniosła narkozę i całą dłubaninę w oczach! Efekty były natychmiastowe! Zaraz po wybudzeniu i otwarciu oczek Trusię raziło światło :) Jakie to szczęście gdy można pomóc żywej istocie :) To dzięki Wam! DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ I DZIĘKOWAĆ BĘDZIEMY :) Dziękuję Madziu za POMOC! Dziękujemy Mikropsy Skrzydło Fundacji Azylu pod Psim Aniołem :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/155/34716184.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1281/34716184.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/28244247.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/340/28244247.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/88472386.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4353/88472386.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/22396233.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5708/22396233.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/42572647.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8144/42572647.jpg[/IMG][/URL] [/B][/QUOTE] Płaczę ze szczęścia.... -
[quote name='lika1771']Wiecie jaka radosc ogolnie juz zaczela traawke wachac:lol: nasladuje moja Mele,bo zawsze ida razem na spacerek.[/QUOTE] Pod okiem Twoim i Mele wyjdzie psina na ludzi...
-
[quote name='lika1771']Cioteczki bylo siku na spacerku :multi::multi::multi: Bedzie dobrze:lol: My to mamy radości...;) Super, cmoki w nosek dla maleńkiej:multi:
-
[quote name='Lili8522']Ja też myślę że on kiedyś w domu mieszkał, ładnie zachowuje czystość i prosił dziś rano że na pole trzeba iść... Tylko nic jeszcze nie zjadł... Ale pewnie to ze stresu... Moja tymczasowiczka źle na niego reaguje ale to zrozumiałe bo ona po wczorajszych zabiegach jest wpół żywa (jeży się i burczy na niego)... Moja Lila standardowo 'możesz tu być ale mnie zostaw z spokoju' ;) Natomiast mój Szczyl poddaje mu się i myślę że będą kumplami :lol: Z adresówką to już nic nie zrobimy.. może następnym razem jak będziesz w BB No to jak mam mu dać na imię? Bo na razie wołam na niego 'Ej' :roll:[/QUOTE] Pozdrawiam całą Waszą Rodzinkę. Imienia nie wymyślę - moje sunie zawsze miały na imię Niunia / Mój Tata śmiał się, ze była Niunia Prima i Niunia Secunda /. Nie chciałam wymyślać innych imion, aby psiakom nie mieszać w łepetynkach, bo i tak pieszczotliwie mówiłam Niunia. Teraz mam chłopaka, ale nie jest Niuniem, Niuńkiem, tylko Bluniem - imię ma z dt. I pięknie pasuje - Blunio - Niunio. :p Liczymy na fotki cfffaniaczka małego.