-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryjonek']No nie wiem, czy takie niewiniątko.... ten wzrok.... hmm....:diabloti:[/QUOTE] Oczy mówią swoje;), ale te łapcie jak u niewinnej panienki:oops: -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A tu takie niewiniątko :crazyeye: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1702/dsc0004et.jpg[/IMG] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]malizna wskoczyła do zlewu? Porwała gąbkę dla zabawy [/I]Ależ ma fantazję dziewczyna[I]... [/I] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']MAlagos, czyli kasa na paliwo jest tak?? JA niestety nie mam jak pomóc, bo siedzę cały wknd na uczelni :( ale popytam[/QUOTE] Rozmawiałam przed chwilą z Klaudus - wiezie teraz Straszaczka do dt, jak wróci, to tu zajrzy. -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Czekami na nowe foty naszego słodziaka:loveu: z dt -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Klaudus__'][I]A więc tak... Kubuś już w dt - białaczki nie ma. Każdy kto miał przyjemność Go poznać jest Nim zachwycony. To niesamowity, dostojny, przytulak. Nie da się nie zakochać... Serio... Teraz pozostaje zakupić karmę i żwirek. Kubuś nawet wetowi podobał się nieziemsko. Nie było problemu z odrobaczaniem, sprawdzaniem uszek i całego Kubusiowego ciałka. Niestety Kuba bardzo pogryziony - musiał się wdać w jakąś bójkę - uszka,brzuch, łapki - nawet pod łapeczkami - wszędzie. U weta spotkał się z Owczarkiem niemieckim - nie zrobił na Nim żadnego wrażenia :lol: Dostojnie siedział - i wiedział,że jest najważniejszy na świecie :)[/I][/QUOTE] Zuch z chłopaka -
On ma taki wspaniały uśmiech [IMG]http://images10.fotosik.pl/44/37543296393ef394med.jpg[/IMG] Wygrałby w uśmiechowym bazarku z pewnością:loveu:
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='BasiaD']Klaudia no napisz więcej co u Kubusia..Aż się zwijam z braku wiadomości, gdzie jest, kiedy jedzie a przedewszystkim jak się czuje...Prosimy..Przykro mi że więcej niż dyszkę nie mogę dać, ale mnie samej zagląda głód w oczy, już nie mówiąco moich futrach ( chociaż dla nich to ja zawsze mam)[/QUOTE] U mnie to samo, ale dla Kubusia zaraz wysyłam Klaudus na Twoje konto -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lobaria replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']Krakvet Krakvetem, ale kolejne fundusze dla Rachowa na pewno też się przydadzą. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić kalendarz z psiakami z Przytuliska. Konspekt kalendarza jest tutaj: [URL]http://muzzy.hostcenter.pl/1/konspekt_rachow_2012.jpg[/URL] Pełny projekt ma 13 stron w rozmiarze A3. I tu pojawia się problem, bo orientowałem się w kosztach wydruku i wychodzi ponad 50 zł za jeden egzemplarz na papierze fotograficznym na drukarce laserowej. Pisałem również maile z pytaniem o możliwość wydrukowania kalendarzy w korzystnej cenie do drukarni Akapit oraz do Grupy Reklamowej Interface, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Więc mam pytanie do osób obecnych na wątku: może macie jakąś zaprzyjaźnioną drukarnię, która zechciałaby wydrukować trochę kalendarzy? Dochód z ich sprzedaży mógłby trafić do Przytuliska. Co Wy na to? Sprawa raczej pilna, bo właśnie trwa sezon na kupowanie kalendarzy, ale długo już nie potrwa...[/QUOTE] Pomysł dobry, ale stanowczo za późny, chyba, że na 2013 rok. -
Uff... No kreatynina i mocznik nie w normie, ale tragedii nie ma - dzielna dziewczynka:loveu:
-
Miks sznupka po wypadku.Zdrowa. Ma swój dom.
Lobaria replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jestem tylko biolgiem, nie lekarzem, ale MUSI być jakaś przyczyna tego, że organizm suni wapna nie przyjmuje. Oby weci doszli do tego. Mufinka jest taka cudna, wesoła i nie zdaje sobie sprawy z tego, co tam u Niej się dzieje. Trzymam kciuki