Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. Wyczuł, jak poruszyć sobą wrażliwe cioteczki - i udało się:cool3:
  2. [quote name='Ryjonek']No nie wiem, czy takie niewiniątko.... ten wzrok.... hmm....:diabloti:[/QUOTE] Oczy mówią swoje;), ale te łapcie jak u niewinnej panienki:oops:
  3. [quote name='zerduszko']Ale drożyzna, no to trzeba sporo uzbierać. Znaczy, ze tak tylko udawał wystraszonego? :D[/QUOTE] Aby zrobić wrażenie na Klaudus, aby go szybko zabrała, cwaniaczek malutki:mad::razz:
  4. A tu takie niewiniątko :crazyeye: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1702/dsc0004et.jpg[/IMG]
  5. [I]malizna wskoczyła do zlewu? Porwała gąbkę dla zabawy [/I]Ależ ma fantazję dziewczyna[I]... [/I]
  6. [quote name='Asiaczek']Ki czort...? Może nie tego psiaka wzięła, co trzeba...?;) Pzdr.[/QUOTE] Faktycznie... ciemno już na dworze...
  7. Klaudus jedzie teraz ze Straszaczkiem do dt - WCALE SIĘ NIE BOI:p - / chodzi o psiaka, nie o Klaudus;) / - siedzi na kolanach i się uśmiecha:lol:
  8. [quote name='obraczus87']MAlagos, czyli kasa na paliwo jest tak?? JA niestety nie mam jak pomóc, bo siedzę cały wknd na uczelni :( ale popytam[/QUOTE] Rozmawiałam przed chwilą z Klaudus - wiezie teraz Straszaczka do dt, jak wróci, to tu zajrzy.
  9. [quote name='Asiaczek']W ten weekend postaram się zrobic bazarek dla Straszka:) Pzdr.[/QUOTE] Wspaniale:multi: To On już ma tak na imię - nie wierzę:razz:
  10. [quote name='zerduszko']Ja nie szczepię nigdy dorosłych tymczasów, bo nie mam na to kasy. A kastracja ile?[/QUOTE] Różnie w różnych miejscach. Cieszmy się, że to chłopak - sterylizacja chyba kosztuje więcej.
  11. [quote name='fioneczka']co ze sterylizacją ? zbieramy fundusze?[/QUOTE] Sterylka koniecznie potrzebna przed wydaniem Śnieżynki do adopcji. Piękna jest, choć ta rasa nie jest moim faworytem...
  12. Czekami na nowe foty naszego słodziaka:loveu: z dt
  13. [quote name='Klaudus__'][I]A więc tak... Kubuś już w dt - białaczki nie ma. Każdy kto miał przyjemność Go poznać jest Nim zachwycony. To niesamowity, dostojny, przytulak. Nie da się nie zakochać... Serio... Teraz pozostaje zakupić karmę i żwirek. Kubuś nawet wetowi podobał się nieziemsko. Nie było problemu z odrobaczaniem, sprawdzaniem uszek i całego Kubusiowego ciałka. Niestety Kuba bardzo pogryziony - musiał się wdać w jakąś bójkę - uszka,brzuch, łapki - nawet pod łapeczkami - wszędzie. U weta spotkał się z Owczarkiem niemieckim - nie zrobił na Nim żadnego wrażenia :lol: Dostojnie siedział - i wiedział,że jest najważniejszy na świecie :)[/I][/QUOTE] Zuch z chłopaka
  14. Przecież tam toczy się walka o Jego życie, więc nie dziwię się, że komp nie jest otwierany...
  15. [quote name='baszon']Jestem, Ślicznochu :) Rozpowiadam o Tobie, pieseczku, gdzie się da....[/QUOTE] Dziekujemy...
  16. On ma taki wspaniały uśmiech [IMG]http://images10.fotosik.pl/44/37543296393ef394med.jpg[/IMG] Wygrałby w uśmiechowym bazarku z pewnością:loveu:
  17. [quote name='BasiaD']Klaudia no napisz więcej co u Kubusia..Aż się zwijam z braku wiadomości, gdzie jest, kiedy jedzie a przedewszystkim jak się czuje...Prosimy..Przykro mi że więcej niż dyszkę nie mogę dać, ale mnie samej zagląda głód w oczy, już nie mówiąco moich futrach ( chociaż dla nich to ja zawsze mam)[/QUOTE] U mnie to samo, ale dla Kubusia zaraz wysyłam Klaudus na Twoje konto
  18. Mnie też martwi ta cisza..., ale rozumiemy, zajmowanie się psiakiem w takim stanie, w jakim jest - to wielkie wyzwanie...
  19. [quote name='muzzy']Krakvet Krakvetem, ale kolejne fundusze dla Rachowa na pewno też się przydadzą. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić kalendarz z psiakami z Przytuliska. Konspekt kalendarza jest tutaj: [URL]http://muzzy.hostcenter.pl/1/konspekt_rachow_2012.jpg[/URL] Pełny projekt ma 13 stron w rozmiarze A3. I tu pojawia się problem, bo orientowałem się w kosztach wydruku i wychodzi ponad 50 zł za jeden egzemplarz na papierze fotograficznym na drukarce laserowej. Pisałem również maile z pytaniem o możliwość wydrukowania kalendarzy w korzystnej cenie do drukarni Akapit oraz do Grupy Reklamowej Interface, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Więc mam pytanie do osób obecnych na wątku: może macie jakąś zaprzyjaźnioną drukarnię, która zechciałaby wydrukować trochę kalendarzy? Dochód z ich sprzedaży mógłby trafić do Przytuliska. Co Wy na to? Sprawa raczej pilna, bo właśnie trwa sezon na kupowanie kalendarzy, ale długo już nie potrwa...[/QUOTE] Pomysł dobry, ale stanowczo za późny, chyba, że na 2013 rok.
  20. Uff... No kreatynina i mocznik nie w normie, ale tragedii nie ma - dzielna dziewczynka:loveu:
  21. Jestem tylko biolgiem, nie lekarzem, ale MUSI być jakaś przyczyna tego, że organizm suni wapna nie przyjmuje. Oby weci doszli do tego. Mufinka jest taka cudna, wesoła i nie zdaje sobie sprawy z tego, co tam u Niej się dzieje. Trzymam kciuki
  22. Szariczku, teraz już będzie już tylko lepiej, nie zostawimy Cię samego
  23. Sami są w większości zapsieni, ale wspomagają groszem bidy. Nie pozostają obojętni.
  24. To był szok dla niego, że po 5 latach został wyprowadzony, może zarówno ból fizyczny, jak i szok psychiczny. Nie wiadomo, co potwory z nim robili...
  25. Zdjęcia tego zapewne nie mogą oddać wiernie. Nieobecne... Może Może chłopak tak bardzo zamknął się w sobie... oczy to okna duszy...Nie miał żadnych bodźców do aktywności. Tyle lat... Wspaniale, że został uwolniony z tego więzienia. Może chore ma te oczka, skoro są matowe.
×
×
  • Create New...