-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jestem. Piękne zdjęcia do ogłoszeń... -
Pokazuj się. Ludzie oczu nie mają...taki fajny...
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
Lobaria replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Oczka , zdjęcie z ds :). [IMG]http://images50.fotosik.pl/1255/04f93da5333ca2e8gen.jpg[/IMG][/QUOTE] Szczęśliwa słodzinka:loveu: -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lobaria replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Dzięki że jesteście to bardzo budujące. Myślę,że na tej akcji wszyscy wiele się nauczymy.[/QUOTE] Ale tez musimy coś z tym zrobić. A miałam iść spać i nastawić budzik na 23.30... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lobaria replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
W głosowaniu na Krakvecie jest przekręt - już o tym wiemy. I wcale nie musi to być robione przez Króliki, raczej to wykluczam. Ktoś trzeci pewnie bawi się naszym kosztem...Zajrzyjcie na watek głosowania... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lobaria replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Nie dziwię, się, że nas gonią, skoro stosują takie metody - skopiowałam wpisy dwóch osób z ich forum [I]Tak sobie mysle, nie jestem pewna, na ile byloby to oszustwo i czy byloby to oszustwo, ale mysle, ze w znaczny sposb mogloby ulatwic glosowanie znajomym, ale mozna stworzyc uzytkownikow i zarejestrowac ich za pomoca tych 10min skrzynek emailowych, o ktorych pisal Jachob i wyslac do ludzi nazwe uzytkownika razem z haslem, zeby nie musieli juz sobie zawracac glowy.... [/I] [I] jesli ja (zaba) stworze uzytkownikow dla mojej mamy, babci, ciotki, kuzynki, taty, taty siostry, znajomej rodzicow..... itd i oni beda u mnie w domu glosowac, a ja sobie bede zmieniac ip przez proxy (co 0.5 sek nowy address icon_zeby ) - czy to bedzie lamanie regulaminu? Wiecie, jutro Andrzejki i duzo gosci bedzie i moga klikac usmiech2[/I] -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Lobaria replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Merys']Niestety nie ;/[/QUOTE] Ja też jestem pełna obaw... Na moim forum grzybowym założyłam temat z prośba o głosowanie - tu link [url]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=13092[/url] Ktoś się specjalnie u nas zalogował, aby mącić, ale i tak grzybiarze głosują na Rachów -
[quote name='__Lara']Proszę nie oceniajcie pochopnie Klaudus___. Widzę jak dwoi się i troi, zakłada wątki masie psów, wchodzi tu na bieżąco, nie mówiąc o liczbie psów jakimi się opiekuje. Nie sztuką ejest wziąć psa i po kilku dniach nie mieć perspektywy co z nim robić. Póki co może tak psiak znajdzie DT: [URL]http://allegro.pl/przerazone-malenstwo-czy-skazane-na-smierc-pies-i1954133981.html[/URL][/QUOTE] Skłaniam się do tej prośby - ja bym Klaudus zgłosiła jako kandydata do jakiejchś nagrody za pomoc psiakom i chylę przed Nią czoło. Nie dziwię się, że jest ostrożna w wydobywaniu bid tak na żywioł, bez pewności, że będzie szczęśliwy cdn...
-
[quote name='malagos']Czy ten psiak gryzie, czy próbuje rękę capnąć, czy tylko kamienieje ze strachu?[/QUOTE] Myslę, że kamienieje, to po ślepkach widać - gdyby było inaczej, to Klaudus dałaby sobie radę. A tymczasem proszę o głosowanie i wysyłanie prośby wszędzie, bo na 1 dzień przed końcem głosowania tracimy przewagę w zastraszającym tempie [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399[/url]
-
[quote name='Klaudus__'][I]Kochana... Lili Go weźmie na określony czas - która z Was zapewni mi,że po okresie jaki będzie miał zapewniony u Lili zabierze Go do siebie - do domu? Wyciągam Go w takim przypadku natychmiast jutro.[/I][/QUOTE] Nie zostawimy ani Ciebie, ani Lili samej, tego możesz być pewna. Jeśli np. nie ja sama będę mogła wspomóc finansowo / ale wierzę, że będę wreszcie mogła /, to mam swoich cudownych grzybniętych z forum [url]www.nagrzyby.pl[/url], którzy już nie raz pomagali na mój apel, nawet się tym nie chwaląc na forum. Ulence, Gacusiowi, postrzelonemu Kubusiowi pomogli na moją prośbę.
-
[quote name='Klaudus__'][I]Byłam dzisiaj - starałam się... Jednak "nici"... :roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/05dd6fff62d966d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/efc2cafaf644252dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/254e8bc1c1c4d8e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/91b439bfd99b9824med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/3f2f806e48d3cc5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/f356b5d10eb507f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/f64eb71e9dd8e34fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/418/0bde670addc32918med.jpg[/IMG][/URL][/I][/QUOTE] Boże, co za strach w oczetach... tym bardziej trza Go wyciągnąć i od razu pokazać, że jest już bezpieczny.
-
Super wieści, że maleńka już dotarła:multi: Za niedługi czas domki będą się biły o pięknulkę:loveu:, choć pracy przy niej będzie dużo...
-
[quote name='Iljova']Da sobie świetnie radę jak wiele innych psiaków choćby dogomaniacki Zafirek, ktory już ma swoj dom. On też będzie miał dom i da sobie doskonale radę zwierzęta zupelnie inaczej traktują cos takiego niż ludzie nie użalają się nad sobą, nie jeczą tylko żyją w pełni kazdą chwilą. Bierzmy z nich przykład :-) Zmatwił mnie tylko jeden z wcześniejszych wpisów - cytuję pies jest za masywny na utrzymanie się na 3 łapach /stary, xle odzywiony pies nie ma kośca, który podoła wyzwaniu 35kg na 3 łapach. Zdrowiej, pieseczku dzielny:loveu:
-
[quote name='Iljova']I jeszcze ni nnie wiadomo ??? musze zajrzeć na fb ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ cytuję krótki wpis Anity z FB: "Dziadolino 3łapek,ale zyje! O 19 jedzie spowrotem na tymczas!" Cały dzień czekałam na wieści, ufff - ŻYJE:multi: Tylko jak bidulek poradzi sobie na 3 łapinkach...
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='majku33krakow']Nie wiem czy tak można obrażać człowieka,NARUSZAĆ JEGO GODNOŚĆ NIE ZNAJĄC CZŁOWIEKA,MOŻE NAJLEPIEJ SIĘ NIE WYPOWIADAĆ,LUDZIE SĄ RÓŻNI,ŻE RÓŻNI ALBO DZIWNI TO NIE KONIECZNIE ŹLI!![/QUOTE] W swoim poście NIE OBRAZIŁAM CIEBIE I NIE NARAZIŁAM NA SZWANK TWOJEJ GODNOśCI - wręcz przepraszałam, że mam takie zdanie po przeczytaniu Twoich postów, że nie oddałabym Tobie zwierzaka. Mam prawo do takiej decyzji. Jeśli w moim poście dostrzegasz znamiona przestępstwa - Sąd stoi otworem, wręcz czeka na Twoje doniesienie... -
[quote name='Lili8522']Już mówię. Jeżeli to jest suczka to super może poczekać ze sterylizacją i może zostać ile trzeba. Jeżeli chłopak trzeba go ciachać jak najszybciej i jeżeli nie było by z nim problemów kiedy moja sunia dostanie cieczkę może zostać ile potrzeba, po kastracji testosteron powinien spaść... Psiak będzie musiał przyjechać odpchlony i ze swoją karmą chodź 5kg na dobry początek...[/QUOTE] Tak właśnie to zrozumiałam, ale jestem na 90 proc pewna, że to łon, a nie łona;)