-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Popieram, cudna jest taka kudłata, tylko te dredy zlikwidować,,,,
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Lobaria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Koopala psiak by musiał zrobić obok lecznicy, żeby go dostarczyć na badania. Wetka mówiła, że enzymy trzustki szybko tracą "ważność", musi koopal być badany natychmiast po zrobieniu, wtedy wynik jest miarodajny. Kliszę potem (po 24h) trzeba umyć i to jest może średnio przyjemne :p[/QUOTE] Ale linka do zdjęcia mogłaś zostawić... -
[quote name='ronja']Krecik różnie. Była jedna szczekająca noc ze 3 dni temu. Teraz daje pospać. Bartek poświęca mu dużo czasu, daje brać się na ręce i głaskać pod pyszczkiem - widać, że sprawia mu to przyjemność, ale walczy ze sobą...[/QUOTE] Przełamie się... jak Pesteczka. Mizianko na dobranoc, Kreciku.
-
Spanielek 5 letni Bruno juz we wspanialym DS
Lobaria replied to Justyna Jaśńska's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymam kciuki za Bruna i za Ciebie też. Trzymajcie się. -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Lobaria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']o matko weźcie :mdleje: ja się musiałam dziś babrać, ale jednak oglądać na zdjęciach to nie bardzo - może zamieńcie na linki to zdjęcie co? fuj fuj fuj[/QUOTE] Twoja prośba jest dla mnie rozkazem...:lol: Usunęłam zdjęcie ze swojego postu. -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Lobaria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Koopala psiak by musiał zrobić obok lecznicy, żeby go dostarczyć na badania. Wetka mówiła, że enzymy trzustki szybko tracą "ważność", musi koopal być badany natychmiast po zrobieniu, wtedy wynik jest miarodajny. Kliszę potem (po 24h) trzeba umyć i to jest średnio przyjemne ;) znalazłam w archiwum fotkę testu, który robiłam Dosi .................................... [/QUOTE] Nie wierzę... jednak dokumentacja fotograficzna jest :crazyeye: Przepraszam że pytam... to coś, co sie bada jest tu zawinięte w kliszę, bo niedowidzę... A woda to pewnie po to, aby obiekt badań nie wysechł... -
Taka pomoc była, a teraz cisza, gdy psiak staje na nogi, Trzeba chyba zmienić tytuł wątku, szukać deklaracji i dobrego DT/DS
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Funky']Piękne zakończenie - a Blusisko do zjedzenia - Lobaria wycałuj go od Ciotki Funky :*:*:*[/QUOTE] Dzięki - zrobione :buzi: Ale to dopiero początek dobrego, nie zakończenie... -
Jeśli chcesz poznać tego dżentelmena po lewej, to daje linka http://www.dogomania.pl/threads/207520-Blunio-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-DS-u-Lobarii-zbiera-grzybki-D-D-D-D!!! To dzięki Niemu zalogowałam się na dogo i już tu wsiąkłam;) Od 10 czy 11 strony bombarduję wątek fotami Blunia... jak szalona... Miłej lektury...
-
Ja też ta przedpotopowa;) - klub w siłę rośnie:lol:
-
Dobrze zauważyłaś - musiałby być Homo sapiens...
-
Ewanka -nie przejmuj się Rewelacjami, jakie wypisują inni, bardzo aktywni na wątkach na których opluwa się tych, którzy naprawdę pomagają psiutom.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']a ja widzę na fotkach Blunia-melancholika, który myśli jakby pomóc innym[/QUOTE] Też tak sądzę, a gdybyś widziała moje zdjęcia / gdyby Blunio przypadkiem się nauczył focić :crazyeye: / - myślimy oba, ale na razie sami walczymy o przetrwanie. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]W sumie to oglądając zdjęcia swobodnie biegającego Blunia - w dalszym ciągu nie jestem w stanie uwierzyć,że to ON! To był taki uciekinier,że głowa mała,żeby to ogarnąć!! Pamiętam jak jednego dnia zwiał z kojca... Kilka godzin chodziłam za Nim i błagalam,żeby do mnie podszedł! A On gdzie tam!! W dłuuuuuuuuuugąąąąąąąąąąą! To był koszmar! Po przęsłach w kojcach wychodził na samą górę szukając ucieczki - to ŁOBUZ![/I][/QUOTE] I ja nie wierzę, że psiak, którego opisujesz, to TEN SAM;) Blunio najczęściej nie oddala się ode mnie na metr, a jak już się zapomni, to na nasz rytualny gwizd melodyjki [I]Wlazł kotek na płotek[/I], lub na zawołanie - przybiega jakby Go z procy wystrzelili:cool3:. Ja wtedy kucam, rozkładam ramiona, a On w w nie wpada i się tulimy. Teraz wystarczy, że tak kucnę nic nie mówiąc i już Blunio pędzi na złamanie karku:loveu: W eleganckich miejscach zachowuje się jak książę - żadnych zbędnych ruchów, sama dostojność. Blunio jest z punktu przetrzymań z Pszczyny - jak dobrze, że Cioteczki Go uratowały:loveu: -
Piękna maleńka, za kudelkami kochane, inteligentne ślepiątka.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']W sumie mu się nie dziwię, że poważnieje przed obiektywem - wie, jak romantycznie i przystojnie wygląda z poważną miną ;)[/QUOTE] Nio i jak się w takim nie zakochać... -
Powitania - jesteś nowy? Przedstaw się!
Lobaria replied to BBeta's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Asia & Ginger']No coś Ty! :-o A gdzie teraz mieszkasz? I gdzie będziesz pracowała w Rawiczu? Chętnie się umówię na spacerek jakiś. :cool3:[/QUOTE] Teraz w Krotoszynie, chciałam odwiedzić tamtejsze schronisko, ale brak czasu... W Rawiczu zjawię się pewnie na początku grudnia.