[quote name='karolkamadry']Dziewczyny trzymajcie za Nuke kciuki:) Jutro jedziemy na cały weekend na zawody z Nuczką. Reszta towarzystwa rozdysponowana po znajomych ale nie mam sumienia jej zostawić z kims obcym dla niej, bo mi tego nie zapomni...nie nie nie, ale wiem, że byłaby nieszczęśliwa...i dlatego jedzie ze mną:) No i trzymajcie kciuki za moją Zuzę i Oharę:)[/QUOTE]
Ja też mocno trzymam:):) powodzenia