Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
  • Posts

    7460
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by danusiadanusia

  1. haaalo!!! Witajcie :):) co u Was z poniedziałku słychać?
  2. i witam z rana u chłopaka :):) zapraszamy wszystkie cioteczki!
  3. witajcie:) oj tak uwielbia mizianki przy czym nie jest nachalna:):):) a teściowa mówi, że jest bardzo karna, słucha się i jest taka pocieszna :):) cieszy się niemal z wszystkiego i śmiejemy się, że ciągle banan jest - uśmiech jej nie schodzi z pycholka :):):)
  4. [quote name='Igiełka']Nukusia jest niesamowicie mądrą sunią i szybko uczy się a zwłaszcza jak mieć Pańcię tylko dla siebie :lol::lol: kochana spryciula:lol: Danusiu mam to samo radość ogromna że nasza trójłapcia ma teraz takie wspaniałe życie:loveu::multi::multi:[/QUOTE] uwielbiam ten wątek, bo od początku był niesamowity, krótki i ten finał przemian dziewczynki jest wyjątkowy:):) oby wszystkim bezdomnym tak się udało jak naszej gwieździe:):) musimy sklonować Karolinę .... :):):)
  5. już wróciliśmy z nowymi wieściami od Halutki, teściowa miała imieniny, więc było nas więcej ale dziewczynka uwielbia towarzystwo. Teściowa mówi, że ładnie zaczyna jeść :) my oczywiście zawieźliśmy jej kurczaka z ryżem, bo gotowałam swoim to i przy okazji dla niej, pięknie zjadła wszystko :):) a oto dowód tu oczywiście z Natalią
  6. [quote name='storozak']Zaglądam do psiaka:)[/QUOTE] ja też gościnnie dorwałam się do komputera i oczywiście musiałam tu wpaść. Storozak dzięki wielkie za czuwanie:):)
  7. [quote name='storozak']miłego wyjazdu życzę:) u psiaków wirtualnie będę zaglądać baaaardzo często:) Buziaki!!!![/QUOTE] dziękuję Ci bardzo:):) ściskam pa,pa,pa.....
  8. [quote name='storozak']Ja mam podobnie jak Karolka- bialskie psiaki mnie w w sobie rozkochały... :) Niestety nie mam warunków, żeby przygarnąć zwierzaka, więc pomagam jak mogę....[/QUOTE] bardzo dziękuję za to dla nich robisz;):), ja jak pisałam wcześniej dzisiaj wyjeżdżam, więc bardzo proszę czuwaj na naszych wątkach :) dziękuję i ściskam mocno:iloveyou::Rose::Rose::Rose:
  9. [quote name='storozak']teraz to się zawstydziłam.....:oops:[/QUOTE] i bardzo.. ale to bardzo kochana:) widzę, że biegasz do bialskich psiaków, wielkie dzięki za obecność :):):) BARUŚ na pierwszą stronę marsz!!!!:):):)
  10. [quote name='storozak']jesteśmy na posterunku:)[/QUOTE] dzieki Jesteś niezawodna :):):)
  11. [quote name='karolkamadry']Wszystkie są strasznie kochane, ale tylko ona ma ten przywilej spania ze mną w łóżeczku:) Wykorzystuje mnie wtedy bo jestem dla niej i tylko dla niej:) Tak muszę obdzielać kiziankami całą trójkę:)[/QUOTE] jednym słowem jest bardzo mądra i przebiegła:):) ona chyba bardzo dobrze Cię wyczuła! kurcze kto by pomyślał, że Nuka wygra na loterii i tak odmieni się jej życie :) bardzo się cieszę:Rose::multi::bigcool::bigcool:
  12. [quote name='karolkamadry']No dzisiaj znowu mnie zadziwiła, już nie tylko sobie śpi spokojnie koło mnie ale się wtula tak że szok:)[/QUOTE] i kto tu zawinia !!!!:):):) pańcię trzeba lać :):):) a Nukusia niech sobie śpi w łóżeczku. Karolina jesteś taka kochana, może ona właśnie wtedy czuje się bardzo bezpiecznie, ale Cie rozkochała :):):):)
  13. [quote name='danusiadanusia']i podrzucamy chłopaka do góry, bo jak NUKUJEK zobaczy, że nas nie było to będzie:boom::mad::mad:[/QUOTE] zwołuję wszystkich do naszego przystojniaka:) dziewczyny, ja też jutro wyjeżdżam więc bardzo proszę, odwiedzajcie Barusia :):)
  14. i podrzucamy chłopaka do góry, bo jak NUKUJEK zobaczy, że nas nie było to będzie:boom::mad::mad:
  15. [quote name='karolkamadry']Ona skubana wie dokładnie kiedy może a kiedy nie - gdzie ją tego nauczyli ???? To jest mega gwiazda mega mega większa od Whitney Huston[/QUOTE] ona wie, że jej pańcia ma wielkie.... serducho i to wykorzystuje:) zawsze mówiłam, że psiaki z Białej Podlaskiej są bardzo inteligentne, pojęte i etc. ..... Moja dzikuska Lusia też z tego schroniska, do dzisiaj jest bojuchem, ale zna nas dobrze i wie na ile może sobie pozwolić, strasznie ściąga od jej kompana Tofika i jest strasznie zazdrosna.Jednym słowem te psiaki rozkochują z wzajemnością :):):)
  16. [quote name='karolkamadry']Oj Cioteczki obserwuję naszą Gwiazdę i mam wrażenie, że te wszystkie objawy wynikają z prozaicznej przyczyny...chcę kupę a nie narobię do łóżka...Bo jestem damą Nuśka ma się mega dobrze, dzisiaj była na tyle bezczelna i na tyle odważna, że wskoczyła na kanapę...przy wszystkich gościach i domagała się kiziania...Jest niesamowita i codziennie mnie zadziwia:) Ogólnie mam mega osobniki płci psiej:) które uwielbiam i kocham bardzo bardzo....no i własnie Nuka ładuje się na kanapę:) a ja nie chcę psów na kanapie:)[/QUOTE] już to kiedyś słyszałam :) ale co dziewczyna ma zrobić jak pańcia zapraszała ją do łóżka ;):) czyli wie co można i na co pańcia pozwoli:turn-l::iloveyou:
  17. tutaj troszkę się zmęczyłam [IMG]http://i42.tinypic.com/iojjag.jpg[/IMG]
  18. coś słyszę a jestem bardzo czujną dziewczynką [IMG]http://i39.tinypic.com/e0q1k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yvt54y.jpg[/IMG]
  19. mycie łapek - jestem dzielna :) [IMG]http://i39.tinypic.com/25j82eu.jpg[/IMG]
  20. zaczynamy 2012 rok:) wszystko jest ok! tutaj kompletna nuda [IMG]http://i42.tinypic.com/33cpsn7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...