[quote name='paula_t']Ciotki, jeśli któraś podjęłaby się napisania tekstu dla Pandorki (w końcu teraz już troszkę więcej o niej wiemy, a poza tym duplikaty skasują), to dopóki Bambino nie uda się zrobić zdjęć, myślę, że można wykorzystać te "starsze", bo są bardzo fajne :)[/QUOTE]
cieszę się, że lista obecności mobilizuje wszystkich:):) ja nawet nie mam czasu zadzwonić do Kasi, dopiero przyszłam do domu i jestem padnięta!