-
Posts
7460 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danusiadanusia
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Póki co to jeszcze nie wiadomo czy coś dotarło:eviltong:[/QUOTE] poczekamy na Kasię:):) myślę, że już powinno być!! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']No właśnie, czekamy:)[/QUOTE] witaj Maćku!:):) kochany!!!!:):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']odwiedzam Klusię. Co tam u niej??[/QUOTE] czekamy na opis Kasi o zachowaniu dziewczyny i ruszamy z ogłoszeniami:) ogólnie jest OK!!!! rozmawiałam z Kasią wczoraj, stwierdziła, że Kluska nie potrafi bez człowieka żyć:):):) jest psem ludziolubnym !!!! z psami też jest w porządku:) czyli wygląda na to, że jest idealną dziewczyną:):) ale czekam na Kasię -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='cisowianka']Nie zaglądałam, ale już puściłam swoją deklaracje czerwcową dla Klusi.[/QUOTE] bardzo dziękuję:):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
czekam na Kasię!!!! Kasiu..... proszę napisz o naszych dziewczynach, bo dziewczyny czekają!!! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
czekam na Kasię!!!! Kasiu..... proszę napisz o naszych dziewczynach, bo dziewczyny czekają!!! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Kasiu! kochana czekamy na Ciebie!!!:):):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Nie ma za co:) Pewnie powiesz "no czas najwyższy!":evil_lol:[/QUOTE] otóż to!!!! rozmawiałam z Kasią, wejdzie dzisiaj na wątek dziewczyn i napisze o ich zachowaniu:) i ruszamy z ogłoszeniami:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Paczka wysłana przed chwilą. Poszła priorytetem, ale nie wiem czy zdąży dzisiaj wyjść. Jest tam dawka na 2 miesiące + ciut więcej. Zakładając oczywiście dawkowanie 0,15 ml na 5 kg, czyli w przypadku Kluski, której ostatnia podana waga wynosiła 14 kg to wychodzi 0,4 ml. A do tego miała jeszcze schudnąć:evil_lol: Tylko nie za dużo by imię ciągle pasowało;)[/QUOTE] super!!!:):) bardzo dziękujemy:):) i wiesz chyba co Ci powiem...... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']Jak tam tekst dla Klusi? Macie już coś? Mogłabym jej zrobić ogłoszenia.[/QUOTE] jutro zadzwonię do Kasi i wszystko wypytam:):):) bardzo dziękujemy Ci za Pandorkę i Klusię:):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']No, no, bo sobie ludzie pomyślą:eviltong:[/QUOTE] ludzie jak ludzie! ale co powiedziałby mój mąż:)):) -
[quote name='paula_t']Ja przed sekundką przelałam swoją deklarację czerwcową :) Dziewczyny, co z ogłoszeniami?[/QUOTE] czekamy na tekst od Kasi!!! Kasiu! bardzo Cię proszę napisz kilka słów o naszej dziewczynie i kontakt też chyba będzie do Ciebie:):), bo kto jak nie Ty może znać lepiej dziewczynę:):) czekamy na Kasię!!!!!!
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']OK, to postaram się wysłać w tym tygodniu bo to jeszcze zależy od tego, że muszę coś znaleźć by to bezpiecznie przetrwało podróż:roll:[/QUOTE] suuperrr!!!! czy ja mówiłam Ci, że jesteś kochany?:):) -
[quote name='gregorsat']A tak sobie odpoczywam...:multi: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10442923_311274932365328_793485628243847113_n.jpg[/IMG] A czasami z moim kumplem Maxem ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10309484_311274092365412_2845732922022985909_n.jpg[/IMG][/QUOTE] super!!! Grzegorz nie mogę się do Ciebie dodzwonić:(:(
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Nie wiem co mogło być w tak wielkiej bańce:roll: Ta zwykła butelka (niecały litr) wystarczy 500 kg koniowi na dwa miesiące więc tam to dopiero było:D Chyba, że coś słabszego... Jeśli chcesz to adres możesz wysłać, ale i tak czekam na oficjalny werdykt osób/osoby decyzyjnych/ej:) I teraz nie wiem kogo tyczyło się to pytanie:roll: Jeśli do mnie to ja daję sam bo pisałem o moich prywatnych psach:) Mój najcięższy waży 40 kg:p Dawkowanie to 15 ml na 500 kg konia (na dobę), co daje 0,15 ml na 5 kg, czyli 1,35 ml na 45 kg. Na opakowaniu pisze, że ciężko pracującym koniom dawkę można podwoić.[/QUOTE] czyli może Kasia podaj adres Maćkowi:):) skoro chce zrobić prezent to oczywiście skorzystamy:):):) i bardzo dziękujemy:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Normalnie cała butelka kosztuje ok 380 zł i wystarcza na bardzo długo. Ja wspominałem o dwumiesięcznej porcji na Dzień Dziecka - za darmo:)[/QUOTE] super!!!!! może i ja się załapię na jakiś prezent:):) a czy starsze dzieci można ująć do listy? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
melduję, że uzupełniłam wpłaty, Klusce na koncie zostało 98,- zł. [B]Maciek !!! jak jestem ja to Ciebie nie ma, może podam Ci na pw e-maila[/B]:):):):):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']W sumie pytanie nie do mnie, ale...:p Ja swoim podaję Cortaflex Ha Solution...dla koni:p [URL]http://new.cortaflex.pl/cortaflex-solution-946ml-zapas-p-15.html[/URL] Głównie mój jeden pies ma problemy z kręgosłupem i muszę przyznać, że efekty było widać już po tygodniu - dwóch. W kolejnych tygodniach dystans jaki mógł przechodzić zwiększył się dwu-trzykrotnie, a przerwy na odpoczynek z kilku minut zmieniły się na kilkanaście sekund:) Preparat ma bardzo dobrą opinię przy podawaniu koniom, a także psom, oczywiście w odpowiednio zmniejszonej dawce. Dla Klusi wychodziłoby to jakieś 0,4 ml dziennie. Jeśli chcecie to mogę przesłać dawkę na dwumiesięczną kurację:) Z okazji Dnia Dziecka;) Co do faktu, że to preparat dla koni to oczywiście jeśli chcecie to skonsultujcie to ze swoim wetem bo odpowiedzialności na odległość nie biorę:roll: Swoim podaję bo wcześniej dużo o tym czytałem i rozmawiałem Witaj Maćku:) myślę, że możemy zrobić próbę:):) skoro Ty podajesz! ile to kosztuje? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]dziewczyny !bardzo przepraszam, ale teraz nie mam czasu, jutro wyjeżdżam i będę odcięta od internetu[/COLOR]:-([COLOR=#000000] będę w następnym tygodniu[/COLOR]