[quote name='gregorsat']Dzisiaj byliśmy u naszego pana doktora ;)
Nie, nie ,nie... Nikt nie był chory, choróbsko poszło precz(to pewnie dzięki tym witaminkom, co je cały czas dostaję, takim "winogronowym", co dobrze na łapki mi robią) :multi:
Na manicure byłam(a co, pazurki tylko pan doktor mi obcina). :diabloti:
Wożą mnie co jakiś czas na taki zabieg, bo jak chodzę, to podskakuję i sama ich sobie nie ścieram.:roll:
Jak mi szpony urosną, to do samochodu wsiadam i wieźć się tam każę:mad:
No przecież dama jestem:evil_lol:[/QUOTE]
fajnie, bo już myślałam, że się coś dzieje z PANIENKĄ!!!, ale od czego ma się prywatnego lokaja:):) żeby spełniał zachcianki dziewczynki:):) Oj tak sobię marzę, żeby wszystkie nasze psiaki znalazły takie domy!!!! a wszyscy opiekunowie tak traktowali swoich pupili:):)