[quote name='Marta.K']:)
mam pytanie: czy jest coś, czego ten łasuch nie lubi? :) mimo wszystko trzymamy się dzielnie i staramy się nie rozpieszczać jej za bardzo smakołykami :) froliki zakupię jednak przy okazji następnych zakupów.
Fuga jest niesamowita! Jest taka mądra, że zaskakuje nas na każdym kroku. Dziś kupiliśmy jej legowisko, żeby miała swoje miejsce, a ona co? Tylko legowisko położyliśmy w jej kącie a ona od razu była w środku :) czyta w naszych myślach!
Kilka zdjęć dodam jutro :)
Dziękujemy za dobre słowa. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłego wieczorka![/QUOTE]
Jeszcze raz powtarzam, psiaki z tego schroniska są niesamowite, doceniają każdy gest człowieka, mimo, że są przez niego tak krzywdzone, a jak pokochają to już na zabój. Czekamy na zdjęcia i relacje