Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
  • Posts

    7460
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by danusiadanusia

  1. teraz rozumiesz! ja nie potrafię:shake: a trzeba uwzględnić zdanie dt:-(
  2. [quote name='andegawenka']...ja nie, bo nie widzę innych:oops::shake: PROSZĘ WEJDŹ ZOBACZ ILE JEST POTRZEBUJĄCYCH I PIĘKNYCH https://picasaweb.google.com/1072749...4Wrzesnia2011R
  3. oj tak! i dlatego jestem rozdarta:-(
  4. do góry chłopaku! na pierwszą wskakuj
  5. słuchajcie, trzeba podjąć decyzję, proszę pomóżcie:shake:
  6. [quote name='wasabi81']Slicznie dziekuje!!! Ale czemu "bylas"??? Ja nadal jestem jej fanka, bo to jest super sunia ktora znalazla super dom u wspanialych ludzi!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] no,to jeszcze raz..byłaś,jesteś i zawsze będziesz:loveu:
  7. [quote name='wasabi81'][IMG]http://i54.tinypic.com/25q6pec.jpg[/IMG] Odwiedzam kochana mordke:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] nie wiesz ile znaczy dla nas Twoja obecność:) byłaś Lusi wielką fanką:loveu:
  8. Szarutko ! wchodź na pierwszą stronę, wreszcie znajdzie się ten domek bez kociaka
  9. więc tak Szarutkę zaczniemy intensywnie ogłaszać:-(, wiecie to musi domek bez kotów:shake:, jest mi bardzo przykro, ale dt ma kota:-(
  10. jesteś kochana! dziękujemy serdecznie
  11. [quote name='danusiadanusia'] deklaracje jednorazowe: nukujek -40,-zł javena - azalia - lunarmermaid - kocurek -20, zł mariamc-50,-zł zioberek 87 - 20,- zł. deklaracje stałe: danusiadanusia -30,- zł. moja siostra -20,-zł zioberek87 -10,-zł aniawawa -20,-zł. AKTUALNE DEKLARACJE: deklaracje stałe: danusiadanusia -30,- zł. moja siostra -20,-zł brzośka - 10,- zł. aniawawa -20,-zł.
  12. czekamy na decyzję pozostałych osób.
  13. brzośko serdecznie dziękujemy:multi:
  14. więc czekamy, aby określiły się osoby deklarujące wpłaty na Szarutkę, ja osobiście jestem za:loveu:
  15. [quote name='hosenka']tyle ogłoszeń i nadal cisza:([/QUOTE] będzie jeszcze dodatkowo 30 głoszeń,więc może akurat;)
  16. allegro dla Kacperka,tylko miejscowość jest moja:oops: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1844500834[/url]
  17. [quote name='auraa']Co tu tak pusto?[/QUOTE] ja też jestem
  18. i w tym momencie ręce mi opadają... co będzie dalej jak już jest problem
  19. dziewczyny rozliczcie, przecież znacie potrzeby. Ja zdaję się na Was. Danka Z
  20. dziewczyny błagam szukajcie wśród znajomych, każda złotówka się liczy,proszę
  21. [quote name='jostel5']Tak,to jest Mała....Typ miniparóweczki na króciutkich łapkach.Bardzo sympatyczne,miziankowe stworzenie,taka mikro- Fuga. Ma na szyjce białą"obróżkę" z sierści. Jest strachulcem.[/QUOTE] dziękuję Jostel:) pa
  22. miesięcznie dt bierze 300,-zł
  23. dziewczyny! czy kojarzycie to futerko, może któraś wie coś o niej więcej. Cavani, bardzo proszę, czy możesz ją sprawdzić i zrobić jej jakieś zdjęcia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/milkadorosajamnikowatas.jpg/"]http://imageshack.us/photo/my-images...nikowatas.jpg/, z gory dziękuję:multi: [/URL]
×
×
  • Create New...