[quote name='jostel5']Muzzy je obrabia.A że jest ich ok.600,musi to trochę potrwać,pewnie kilka dni.[/QUOTE]
piękne modele! super fotograf! ufff... nie mogę doczekać
[quote name='nukujek']Kacperku, dziś pójdą w obieg kolejne maile z prośbą o domek dla Ciebie. Może w końcu znajdzie się ten KTOŚ...Czy ktoś jeszcze może poogłaszać Kacperka?? Kinguś zrobiłabyś taki pakiecik jak wcześniej? Ja kasę dam. Kacperku tulę Cię do snu.[/QUOTE]
załatwione! tylko to wymaga czasu;)
Kocurku kochany! wiem, że Ty deklarujesz, Ciebie już naniosłam, chodzi mi o osoby, które deklarowały wcześniej wpłaty / post 183 / , teraz ich nie ma na wątku.Nie mamy jeszcze skarbnika, nie mamy deklaracji na pokrycie kosztów dt
[quote name='obraczus87']Ja tez moge porobic Mu nowe ogloszenia z nowymi fotkami. Gdyby mnie tutaj nie bylo, to prosze o info na PW.[/QUOTE]
ok! pamiętaj proszę o nim:-(
[quote name='cavani']Syla, dzisiaj Chińczyk miał zrobione nowe zdjęcia profesjonalnym aparatem, przez super fotografa. Będą gotowe do ogłoszeń po obróbce, czyli za około tydzień. Może one pomogą temu fajnemu pieskowi znaleźć dom.[/QUOTE]
oby tak było Cavani:-( musi być domek!!!!
a nie mówiłam, że jesteś ANIOŁEM, zostań w BP na stałe, na razie konta nie podajemy tylko zbieramy deklaracje, proszę napisz na ile możemy liczyć:loveu:.jesteś wielka:multi::multi:
[quote name='Reno2001']Wpłaty pomału do mnie spływają.
Ponieważ ja jutro rano wyjeżdżam i wracam w niedzielę wieczorem, rozliczenie wstawię tu zaraz po powrocie, lub o ile wrócę nocą, w poniedziałek z rana.
Będziemy wtedy skrupulatnie rozliczac się z wydatków.
Trzymajcie jutro kciuki, bo ok 8.30 przejmuję Kamę i zawożę ja do hotelu u Donki. Wszystko mam już dograne.
Myslami będę jutro tutaj z Wami.[/QUOTE]
trzymajcie się:-(my będziemy z Wami:-(:-(
Dziękuję Kocurku:loveu::loveu:, każda złotówka na wagę złota, a mężulka dawaj tu niech dorzuci za żoną i nie będzie sekretów:evil_lol: wszystko ustalimy i dane podamy na pw. Sciskamy Cię mocno z Szarutką i nieskromnie prosimy pamiętaj o nas:-(
:modla::modla::modla:kochani mamy już prawie zaraz koniec miesiąca, bardzo proszę o określenie konkretnych kwot deklaracji,przecież musimy wiedzieć ile możemy uzbierać od tego zależą losy Szarutki:placz: