Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Super wiesci :) Oby tylko takie czytac...
  2. Fajnie, ja tez najszybciej jutro moge usiasc do tego. Czyli potrzeba wszystkiego : albo BDT, albo DT, albo pomocy w ogloszeniach, oraz albo przede wszystkim chocby najmniejszych deklaracji.
  3. trzeba zaczac rozylac watek prosba o wszystko. Moge w tygodniu sie zabrac. ktos dopomoze?
  4. Hej. Tamte pakiety juz spozytkowalam, bo odzewu nie bylo. Ale spokojnie, dokupie nowy :) Moj mail poszedl na pw. I banerek zrobie jutro, pojutrze.
  5. Wyjdą, wyjdą co mają nie wyjśc ? :)
  6. :) :) ja mam łzy w oczach, jak czytam te dobre wieści. Z wybuchem euforii ciagle czekam na finalizacje i dobry poczatek. ale juz TAAAAAK sie ciesze niesamowicie :)
  7. Agnieszko, DZIEKUJEMY :)
  8. [quote name='Alicja']Ja mogę być u Nestora dopiero po 13 lutego[/QUOTE] Bedziemy czekac niecierpliwie.
  9. Czesc, zagladam z zaproszenia. Moge 20 zl na teraz przelac. poprosze info na pw gdzie wyslac.
  10. [quote name='tamb']W sobotę będę u Nutka z bardzo miłą Panią i jej synem. Pani jest zainteresowana adopcją. Na początek chce go poznać. Jedzie specjalnie aż ze Szczekocin a ja specjalnie z Bielska-Białej. Mam nadzieję, że nasz trud, w największy mróz przyniesie coś dobrego.[/QUOTE] [quote name='ihabe']Trzymam kciuki!!! Pani Ania to cudowna kobieta, pomaga nam wraz ze swoim bratem wpłacając na nasze psiaki. Ma serce ze szczerego diamentu. Rozmawiałyśmy tez z Panią Anią , że może jeśli nie adopcja to przynajmniej dom tymczasowy dla Nutka? W jej stadzie Nutek odzyskałby wiare i nadzieję w mig, głeboko jestem o tym przekonana!!![/QUOTE] Trzymam kciuki MOOOOOOOCNO ! Informacje o Pani sa tak zachecajace :) Liczę, ze będzie dobrze. Nuteczkowi wczoraj o 20 wyslalam troche smakow priorytetem, to moze uda sie, ze dojda dzis. :) Dorzucilam bawelniany sznurek, moze, moze... da sie namowic na mala, niesmiala zabawe. :) Tamb - jak sie chlopak da, poglaskaj go leciutko za uchem od nas :) Bedzie dobrze.
  11. [quote name='tobciu']Dzis Agnieszka napisala, ze moje ogloszenia sa w kolejnosci na jutro. :) Takze jeszcze troszke cierpliwosci poprosze. :)[/QUOTE] Te cierpliwości troszke jeszcze potrzeba, Agnieszka na watku napisala jak ponizej. Kopiuje, zebyscie wiedzialy, ze naprawde Ariste oglaszalam :) [quote name='tobciu'][B][COLOR=blue]Anula [/COLOR][/B]wyslalam Ci PW. Dzwonila AgnieszkaO. Ma problemy z neostrada i walczy z telekomunikacja. Nasze ogloszenia sie opoznia zatem troszke. [B]Agnieszka przeprasza i prosi o wyrozumialosc.[/B][/QUOTE] [quote name='AgnieszkaO']Dziękuję za umieszczenie informacji. Nadal mam ogromne problemy z internetem, ale w nocy chodzi trochę szybciej. W ciągu dnia nie jestem w stanie nic zrobić. Ogłoszenia będę robić oczywiście jeśli tylko strony będą się ładowały. TP ma 48h na załatwienie sprawy, jutro o 15.00 mija te 48h. Wysłali mi sms-a, że zgłoszenienie zostało przyjęte. A wieczorem kolejnego że " do 29.02.2012 mogą wystąpić [U]przejściowe[/U] problemy z transferem". Sąsiedzi mają tak samo. Twierdzili na początku, że to od mrozu, ja sądzę że linie są przeładowane, bo chcieli zarobić za dużo, a teraz są ferie i dzieci siedzą w sieci, bo w nocy raczej niższa temp. jest niż za dnia, a teraz net szybciej chodzi. teraz konkrety - będę siedziała w nocy i starała się nadrobić zaległości. Prośba jedynie do osób które zamawiały pakiety, ale jeszcze nie wpłaciły pieniędzy - proszę nie wpłacajcie na razie, dopóki sytuacja się nie wyklaruje. Jeżeli ktoś przesłał mi wcześniej dane i dopiero opłacić zamierza pakiet, to w takiej sytuacji zapłaci mi wtedy kiedy podeślę linki. Kasjas, malvaa, psi - wysłałam am pw, bo pieniądze od Was dotarły w lutym. Jeżeli Telekomuniacja Polska nic nie zrobi do jutra, to ja robię Wam zwrot na konto oczywiście. Nie wiem czy znajdziecie inny bazarek ogłoszeniowy w miarę tani, jeżeli nie to ogłoszenia będę robić w nocy i wpłacicie mi ponownie pieniądze, kiedy już zostaną zrobione. Gdyby ktoś chciał zrezygnować - proszę mi dać znać najlepiej wysłać sms-a, to jak tylko uda mi się zalogować do ipko będę robiła zwrot. Mój numer telefonu 783 542 630. I jeszcze raz przepraszam za zainstniałą sytuację, ale nie mam możliwości robienia ogłoszeń gdzieś indziej. Edit: Wczoraj też rozmawiałam ze znajomym który pracował w TP i powiedział, że wszystko zależy od ich dobrej woli i uwaga - mam być miła dla nich;)[/QUOTE]
  12. do zsocjalizowania ze swiatem potrzebny zatem DT, badz dobry hotelik, ktory mialby czas troche z nim popracowac. :-/ Czyli trzeba zbierac deklaracje... :-/ W totka zagram teraz..
  13. Wydarzenie na FB zakonczylo sie 24/01/12. [B][SIZE=3]Zalozylam NOWE : [/SIZE][/B][URL="http://www.facebook.com/events/225828657506740/"][B][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.facebook.com/events/225828657506740/[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] [B]Kto ma konto na FB, niech dolaczy do wydarzenia - BARDZO PROSZE - i rozesle znajomym.[/B] Gdzies jest czlowiek pisany naszemu biedakowi !
  14. dobry banerek, wstawie pozniej w podpis za Nestorka. Jaki jest plan dzialania przy Denisie ?
  15. wieści na FB uaktualnione. Dla przypomnienia : [URL]http://www.facebook.com/events/256184127782127/[/URL]
  16. Uzupelnilam wiadomosci na FB i dopisalam w tytule 115 zl deklaracji BRAK ! Dla przypomnienia podaje watek : [URL]http://www.facebook.com/events/180777525354059/[/URL] I dodalam tez informacje, ze szukamy mu nowe imie i podalam link do bazarku - a noz ktos z FB dotrze na bazarek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222087-ROBIE-Bazarek-NADAJ-MI-IMIĘ-już-nie-jestem-smutnym-SMUTKIEM.-Do-07.02.11[/URL]
  17. Wesoleczek ;) To w sumie dobrze, czy nie, ze ten imienny bazarek robilam ? :)
  18. Mam nadzieje, ze u suni wszystko dobrze..
  19. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4316/nutek01021261.jpg[/IMG]
  20. [B]NUTKOWE zdjęcia. [/B] Biedaczek nadal przestraszony... :( [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4183/bazarek1.jpg[/IMG]
  21. Lutowa deklaracja od tobciu wlasnie poszla.
×
×
  • Create New...