-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
[quote name='Akrum']Czeka, aż mu ryba do pyska wskoczy?? heh, fajne foty ;)[/QUOTE] Właśnie, zarybiliście łososiem basen ?? :)
-
[quote name='furciaczek'] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599527_278809218885640_1334040830_n.jpg[/IMG][/QUOTE] :loveu: Na tym zdjęciu wygląda jakby kraulem płynął. :)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Może i racja, że sprawdzić potem by było ciężko... ale tu kurcze ZERO odzewu z ogłoszeń :([/QUOTE] :-/ powtórzy się ogłoszenia za miesiąc. Może kolejne województwo. -
[quote name='Onsen']On wygląda jak mój Trotyl!!! Wpłacam jakieś moniaczki dla Niego...aż serce mi się kraje, że nie mogą go zabrać :( tylko poproszę dane do przelewu[/QUOTE] Faktycznie :) Jak Trotyla masz w podpisie, to jest Urgo podobny :) Jak skarbniczka na wątku się pojawi, to prześle numer konta. :) Cieszę się, że zajrzałaś do chłopaczka :)
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
serdelterier - dobre :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Myngey']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] ooo.. jakieś wieści dobre ? :) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
tobciu replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ale świetna sesja ! :) -
chłopak dziś chyba z psiego basenu nie wychodził :)
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
"bardziej potrzebniejsze" - ależ babola zrobiłam.. Język polska trudna być ;-) Bardziej potrzebne - miało być :) Cudak - Ty wiesz gdzie pieniędzy bardziej potrzeba, Norek był ze Stepnicy i pomoc też należy się czworonogom ze Stepnicy, czy to kocim, czy to psim. :) Jak dla mnie - podziel jak uważasz. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']Witajcie! Na kocie Norka pozostało 143,62 pln. Skoro znalazł on swoją przystań w życiu czy zgadzacie się aby przekazać te środki dla "STEPNICKIEJ TRÓJKI"? Link do wątku :[COLOR=#0000ff][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Jeszcze-3-psy-w-fatalnych-warunkach-czekają-na-pomoc!-Mają-czas-do-końca-czerwca-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ońca-czerwca-[/URL]![/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='tobciu']Myśmy z Cudak rozmawiały, że zapytamy co z tymi drzwiami pogryzionymi przez Norka Pati z mężem zdecydowali :) I potem zależnie od decyzji, fundusze przekazało by się na zwierzęta pod opieką Cudak. Zapewne Mikę, Inez i Urgo. :) Zadzwonię jutro do Pati, zapytam.[/QUOTE] [B]Pati napisała, że u Norka wszystko dobrze :) I że troszkę utył :)[/B] Z drzwiami nowy kochany domek sobie poradzi i pieniądze co są w Norka skarbonce możemy przeznaczy na Stepnickie Psiaki : Mikę, Inez i Urgo. Czy też może na stepnickie koty. Czy też może po połowie na psy i koty. Mgro prześle pieniądze do Cudak, a Cudak zadecyduje co jest na tą chwilę bardziej potrzebniejsze. :) Dziękujemy Pati ! :iloveyou: -
[B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]BAZAR DLA PODOPIECZNYCH TOZ-u POLICE ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! DO 27/08/12, 21 GODZ (DOGO TIME)[/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-27-08-12-21-godz-(dogo-time)?p=19493005#post19493005[/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-27-08-12-21-godz-(dogo-time)?p=19493005#post19493005"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1839/police2kolaz.jpg[/IMG][/URL]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Udziergałam nowy baner - podlinkowany. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Podepnie ktoś, kto ma miejsce ?????? Tylko do 26/08/12 !!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/912/beznazwy1006a.jpg[/IMG][/URL] -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Mgro - jeden pakiet póki co masz ode mnie na jakiegoś psiurka. Napisz mi tylko tekst i wyślij z 4-5 zdjęć. Jak AgnieszkaO - moja ulubiona "ogłaszaczka" da radę - to i dwa pakiety po 50 ogłoszeń. -
[B]I na dobranoc jeszcze - nowy bazar dla Stepnickiej Trójki : Miki, Inez i Urgo[/B] Do 26/08/12 Proszę o zaglądanie, kupowanie Jakby się Wam chciało też zaprosić kogoś - będzie całkiem super. Baner w moim podpisie był na poprzednim bazarku, ale zmienię podlinkowanie i będzie do nowego bazarku. Albo pomyśle nad nowym, narazie nie mam pomysla. [COLOR=#0000ff][SIZE=5][B]OTWIERAMY SWE PODWOJE NA ZAKUPY NA NAS TROJE ! [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008080][I][SIZE=4][B]Mika, Inez oraz Urgo[/B][/SIZE][/I][/COLOR] [B][COLOR=#008080][U]Bazarek :[/U][/COLOR][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/54/stepnicabazar21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6373/stepnicabazar2.jpg[/IMG][/URL]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]I na dobranoc jeszcze - nowy bazar dla Stepnickiej Trójki : Miki, Inez i Urgo[/B] Do 26/08/12 Proszę o zaglądanie, kupowanie :) Jakby się Wam chciało też zaprosić kogoś - będzie całkiem super. Baner w moim podpisie był na poprzednim bazarku, ale zmienię podlinkowanie i będzie do nowego bazarku. Albo pomyśle nad nowym, narazie nie mam pomysla. [COLOR=#0000ff][SIZE=5][B]OTWIERAMY SWE PODWOJE NA ZAKUPY NA NAS TROJE ! [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008080][I][SIZE=4][B]Mika, Inez oraz Urgo[/B][/SIZE][/I][/COLOR] [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff]Bazarek [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475[/COLOR][/URL][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/54/stepnicabazar21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6373/stepnicabazar2.jpg[/IMG][/URL] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Oby... one muszą iść razem. Tracą werwę jak jedna nie widzi drugiej, one są jak jedność w dwóch ciałkach. Przez całe życie miały tylko siebie nie możemy na starość ich rozdzielać.[/QUOTE] Dokładnie.. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']o matko... szacun za tyle ogłoszeń o połowie portali to ja nawet nie słyszałam[/QUOTE] Oby się udało. I oby udało się razem... Chyba pomodlę się dziś do św. Franciszka :) Niech coś pokombinuje :) A jak nie.. to trzeba będzie za miesiąc startować z kolejnymi pakietami ogłoszeń.