-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Jakoś posuchę w głowie mam. Taki baner zrobiłam. Podlinkowany. Może być ? Może przez noc mi jakiś inny pomysł przyjdzie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Mix-husky-z-łańcucha-już-w-DT-u-Myngey-)-Potrzebne-na-jedzonko!"][IMG]http://imageshack.us/a/img854/2048/tlokopia1a002a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tatankas']Ogłoszenia zrobiłam,nawet trochę z górką za spóźnienie ;)[/QUOTE] No własnie zaszalałaś ciotka :) Dziękujemy ! ;)
-
[quote name='Donvitow']No i z takimi fotkami. Długo już czeka.:([/QUOTE] Długo, długo... :( Ale mam nadzieję, że tak jak Adi co też był długo u Furciaczka, też się w końcu doczeka, takiego domu dla ktorego warto było czekać.
-
[quote name='MOPSiK']Zapraszamy naszą stronę na Facebooku. Uprzejmie prosimy o polubienie nas i przesłanie linka dalej [URL]http://www.facebook.com/pages/MOPSiK/521916304489514[/URL] I jak zwykle prosimy o wsparcie finansowe STERYLOBUS lada moment będzie zarejestrowany, a w kasie MOPSiKowej tylko 5zł[/QUOTE] Szacunek dla WAS wielki ! Na FB widzę dane do wpłaty. Wesprę chętnie :) Dzięki takim programom, może kiedyś opanuje sie tą czworonożną biedę..
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Niestety mój komp jest w naprawie a tymczasowy nie chce się za chiny połączyć z aparatem ;([/QUOTE] A szit.. to szkoda :( -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']ha ha fajnie wiedzieć ;) ktoś raz dzwonił po 22 z nieznanego numeru więc nawet nie miałam jak oddzwonić, dlatego prosiłam żeby te pierwsze rozmowy szły na kogoś innego bo ja z zasady nie noszę tel przy sobie bo mi przeszkadza a w ciuchach roboczych nie mam kieszeni. I już jeden mi spadł i się cały połamał :( Nie wierzę że nie ma zainteresowania nimi ani ciut ciut...gdzie miłośnicy rasy hallo[/QUOTE] Nie, sorrki, to ja chyba z Urgo i Myngey pomyliłam. Sorki. Sprawdziłam i w ostatnim pakiecie na Wielkopolskę do kontaktu były dane tylko cudak : Kontakt w sprawie adopcji: tel: 788938175, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B] A cioteczko - uda się jakieś ładne zdjęcia dziewczyn zrobić jak miały na początku ? Bo jak teraz kupię im pakiet - to będą miały znowu z tymi samymi fotami.[/B] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Hej hej u dziewczyn ok nic złego się nie dzieje aczkolwiek robi się już zimno i dobrze by było żeby się mogły już grzać w domowych pieleszach przy kominku opcjonalnie przy kaloryferze ;) Jak tam jest jakiś odzew z ogłoszeń ?[/QUOTE] cioteczko.. do tych ostatnich ogłoszeń to Ty byłaś dodana do kontaktu... jak dobrze pamiętam.. Mam fundusz na kolejny pakiet dla nich, ktoś wie o dobrym bazarku ogłoszeniowym ? -
[quote name='tatankas']Pal licho z płaceniem-nie ucieknie.Podajcie mi lepiej województwo i nowy temat i tekst,bo nie mam jak ogłaszać;)[/QUOTE] Całkiem nowy od tamtych ? Pomodzę coś i wyślę wieczorem. [COLOR=#0000ff][B]PROPONUJĘ WARMIŃSKO-MAZURSKIE, bo tam nie miał jeszcze (przynajmniej wśród tych, gdzie ja łapki maczałam :) )[/B][/COLOR] A mam pomysł - czy w pierwszym wątku można by dopisać na jakie województwa miał robione ogłoszenia i mniej więcej w jakich terminach? Tak wiem, trzeba by cały wątek przelecieć. Ale przy nowych ogłoszeniach to by było ułatwienie. Wiadomo by było gdzie i kiedy był ogłaszany ostatnio. Co Wy na to ? edit się zmobilizowałam i iprzeedytowałam już. Tatankas wysyłam Ci maila, agaga-21 dodaję Cię do wiadomości :)
-
[quote name='tatankas']To ja mam robić trzeci pakiet dla niego teraz???Jak tak to dajcie znać który tekst i na jakie województwo tym razem ;)[/QUOTE] [B]agaga21, cioteczko, płaciłaś za ten pakiet piescofajnyjest na konto co podesłałam Tobie mailem ? Na które województwo chcesz ogłoszenia ? :) Z dopiskiem, że okolo 4 lata :)[/B]
-
[quote name='zioberek87']pewnie ciotki damy radę:)a może w gazecie byśmy go ogłosili??[/QUOTE] A które najlepiej ? Bo ja się nie znam. A żeby ogłosić w Moim Psie to trzeba jakieś szczególne warunki spełnić ?
-
[quote name='piescofajnyjest']oj trzeba:) moze, jak bede nastepnym razem wplacala za hotelik, to nadplace za te ogloszenia??? co???? bo mnie to spac nie daje....;)[/QUOTE] :) Bardzo dobry pomysł :) To w październiku też bym na pakiet dołożyła - i miałby dwa.
-
[quote name='piescofajnyjest']zagladam niesmialo......:oops:[/QUOTE] trzeba dać szansę ogłoszeniom. Gdzieś jest jego dom.
-
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Maruś, jak jakiś ogłoszeniowy bazar miałabyś na oku - to ode mnie macie dwa pakiety. -
[quote name='Iljova']O to chodzi że te które robią ogłoszenia na gumtree nie robią na 10 województw tylko na 3 najlepsze gdzie są większe szanse na adopcje a wynika to z ich obserwacji Ja też przekazu je to co wiem od osób robiących ogłoszenia na tych portalach[/QUOTE] Do tej pory ogłoszeń ode mnie miał chyba na 6 województw. I też w tych najbardziej "chodliwych". Bez efektu - zatem uważam trzeba sięgać dalej, prawda ?
-
[quote name='Iljova']Ale własnie dziewczyny na każde województwo oprócz zmiany tytułu tekstu podają inne dane kontaktowe[/QUOTE] Opieram się na uwagach dziewczyn co robią ogłoszenia. Zauważ, że ogłoszenia "odpadające" są z reguły z gumtree, tablicy - bo te portale maja wiele filtrów, bo są najbardziej popularne. Zresztą - róbcie jak uważacie. Ja będę ogłaszać jak ogłaszałam do tej pory. Tylko bez sensu podawać dane kontaktowe do 5-10 osób, kiedy de facto jedna, może dwie osoby mają naprawdę wiedzę na temat psa.
-
[quote name='Iljova']Na każde województwo musi być podany inny kontakt to może być właśnie przyczyna usunięcia ogłoszenia[/QUOTE] Nie - to nie jest przyczyna. Chodzi o ogólne wrażenie, ze jest to samo ogłoszenie. Tytuł, tekst. Gdyby to była przyczyna - to biorąc pod uwagę, że dany pies może mieć obstawione wszystkie województwa, to by zabrakło różnych osób chętnych do kontaktu. Czasem na danych kontaktowych danej osoby ogłaszanych jest kilka, naście psów - i gdyby usuwali po kontaktach - to nie wiem czy kilka ogłoszeń by ocalało. Oczywiście - może by to jeden z filtrów. Poprzez który sprawdzana jest reszta. ale nie główny dyskwalifikujący dane ogłoszenie.