Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Myngey'][B]Tobciu[/B] -dobry banerek jest :thumbs::thumbs::thumbs::cool1::cool1::cool1:[/QUOTE] To się cieszę, bo przez noc nic mnie nie naszło. :)
  2. Jakoś posuchę w głowie mam. Taki baner zrobiłam. Podlinkowany. Może być ? Może przez noc mi jakiś inny pomysł przyjdzie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Mix-husky-z-łańcucha-już-w-DT-u-Myngey-)-Potrzebne-na-jedzonko!"][IMG]http://imageshack.us/a/img854/2048/tlokopia1a002a.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='tatankas']Ogłoszenia zrobiłam,nawet trochę z górką za spóźnienie ;)[/QUOTE] No własnie zaszalałaś ciotka :) Dziękujemy ! ;)
  4. Boże kochany...... Co się stało ??????
  5. [quote name='Donvitow']No i z takimi fotkami. Długo już czeka.:([/QUOTE] Długo, długo... :( Ale mam nadzieję, że tak jak Adi co też był długo u Furciaczka, też się w końcu doczeka, takiego domu dla ktorego warto było czekać.
  6. [quote name='MOPSiK']Zapraszamy naszą stronę na Facebooku. Uprzejmie prosimy o polubienie nas i przesłanie linka dalej [URL]http://www.facebook.com/pages/MOPSiK/521916304489514[/URL] I jak zwykle prosimy o wsparcie finansowe STERYLOBUS lada moment będzie zarejestrowany, a w kasie MOPSiKowej tylko 5zł[/QUOTE] Szacunek dla WAS wielki ! Na FB widzę dane do wpłaty. Wesprę chętnie :) Dzięki takim programom, może kiedyś opanuje sie tą czworonożną biedę..
  7. [quote name='Hałabajówka']Niestety mój komp jest w naprawie a tymczasowy nie chce się za chiny połączyć z aparatem ;([/QUOTE] A szit.. to szkoda :(
  8. [quote name='Hałabajówka']ha ha fajnie wiedzieć ;) ktoś raz dzwonił po 22 z nieznanego numeru więc nawet nie miałam jak oddzwonić, dlatego prosiłam żeby te pierwsze rozmowy szły na kogoś innego bo ja z zasady nie noszę tel przy sobie bo mi przeszkadza a w ciuchach roboczych nie mam kieszeni. I już jeden mi spadł i się cały połamał :( Nie wierzę że nie ma zainteresowania nimi ani ciut ciut...gdzie miłośnicy rasy hallo[/QUOTE] Nie, sorrki, to ja chyba z Urgo i Myngey pomyliłam. Sorki. Sprawdziłam i w ostatnim pakiecie na Wielkopolskę do kontaktu były dane tylko cudak : Kontakt w sprawie adopcji: tel: 788938175, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B] A cioteczko - uda się jakieś ładne zdjęcia dziewczyn zrobić jak miały na początku ? Bo jak teraz kupię im pakiet - to będą miały znowu z tymi samymi fotami.[/B]
  9. [quote name='Hałabajówka']Hej hej u dziewczyn ok nic złego się nie dzieje aczkolwiek robi się już zimno i dobrze by było żeby się mogły już grzać w domowych pieleszach przy kominku opcjonalnie przy kaloryferze ;) Jak tam jest jakiś odzew z ogłoszeń ?[/QUOTE] cioteczko.. do tych ostatnich ogłoszeń to Ty byłaś dodana do kontaktu... jak dobrze pamiętam.. Mam fundusz na kolejny pakiet dla nich, ktoś wie o dobrym bazarku ogłoszeniowym ?
  10. [quote name='tatankas']Pal licho z płaceniem-nie ucieknie.Podajcie mi lepiej województwo i nowy temat i tekst,bo nie mam jak ogłaszać;)[/QUOTE] Całkiem nowy od tamtych ? Pomodzę coś i wyślę wieczorem. [COLOR=#0000ff][B]PROPONUJĘ WARMIŃSKO-MAZURSKIE, bo tam nie miał jeszcze (przynajmniej wśród tych, gdzie ja łapki maczałam :) )[/B][/COLOR] A mam pomysł - czy w pierwszym wątku można by dopisać na jakie województwa miał robione ogłoszenia i mniej więcej w jakich terminach? Tak wiem, trzeba by cały wątek przelecieć. Ale przy nowych ogłoszeniach to by było ułatwienie. Wiadomo by było gdzie i kiedy był ogłaszany ostatnio. Co Wy na to ? edit się zmobilizowałam i iprzeedytowałam już. Tatankas wysyłam Ci maila, agaga-21 dodaję Cię do wiadomości :)
  11. [quote name='sharka']cioteczko to dasz na wyróżnienie następnego :D to które jest teraz skończy się 10 października, to napiszę wtedy do Ciebie :) dziękuję :][/QUOTE] Oki, :) daj znać.
  12. [quote name='sharka']miesiąc na gumtree to aż 55 zł :/ w ogłoszeniach mam małe doświadczenie, ale chyba tablica.pl jest najpopularniejsza :)[/QUOTE] ode mnie 20 dychy na wyróżnienie zatem na tablicy. mogę wysłać Tobie na konto.
  13. [quote name='sharka']na tablicy na miesiąc ale na gumtree 20 zł starcza na tydzień :/[/QUOTE] aaaa... a co lepiej ? A na gumtree wyróznienie to ile ?
  14. [quote name='sharka']i na gumtree zrobiłam (moje pierwsze ogłoszenia - no duma mnie rozpiera ;) ), ale wyróżnię po wypłacie :cool3:[/QUOTE] Ja mogę dać na wyróżnienie. Na miesiąc to chyba 20 zł jest ? Czy jakoś tak ?
  15. [quote name='ewu']Ciotki dostałam reklamę darmowych ogłoszeń [URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]http://www.oglaszamy24.pl[/URL][/QUOTE] [quote name='ewu']Może tu zamieścić... Ręce opadają, tyle czasu i nic.....:([/QUOTE] to próbuj cioteczka, nie zaszkodzi.
  16. Myngey, czy Ty zdjęcia Urgo masz oryginalne ? W sensie, że nie pomniejszone poprzez dogo. Może bym wolną chwilą (jakich malo) baner mu też zrobiła ? Tylko nie mam pomysłu narazie na niego. Jesli byłby potrzebny. Tak sobie "dzióbałam" w sobotę, ale te zdjęcia z wątku są za małe.
  17. [quote name='tatankas']To ja mam robić trzeci pakiet dla niego teraz???Jak tak to dajcie znać który tekst i na jakie województwo tym razem ;)[/QUOTE] [B]agaga21, cioteczko, płaciłaś za ten pakiet piescofajnyjest na konto co podesłałam Tobie mailem ? Na które województwo chcesz ogłoszenia ? :) Z dopiskiem, że okolo 4 lata :)[/B]
  18. [quote name='zioberek87']pewnie ciotki damy radę:)a może w gazecie byśmy go ogłosili??[/QUOTE] A które najlepiej ? Bo ja się nie znam. A żeby ogłosić w Moim Psie to trzeba jakieś szczególne warunki spełnić ?
  19. [quote name='piescofajnyjest']oj trzeba:) moze, jak bede nastepnym razem wplacala za hotelik, to nadplace za te ogloszenia??? co???? bo mnie to spac nie daje....;)[/QUOTE] :) Bardzo dobry pomysł :) To w październiku też bym na pakiet dołożyła - i miałby dwa.
  20. [quote name='piescofajnyjest']zagladam niesmialo......:oops:[/QUOTE] trzeba dać szansę ogłoszeniom. Gdzieś jest jego dom.
  21. Maruś, jak jakiś ogłoszeniowy bazar miałabyś na oku - to ode mnie macie dwa pakiety.
  22. [quote name='Iljova']O to chodzi że te które robią ogłoszenia na gumtree nie robią na 10 województw tylko na 3 najlepsze gdzie są większe szanse na adopcje a wynika to z ich obserwacji Ja też przekazu je to co wiem od osób robiących ogłoszenia na tych portalach[/QUOTE] Do tej pory ogłoszeń ode mnie miał chyba na 6 województw. I też w tych najbardziej "chodliwych". Bez efektu - zatem uważam trzeba sięgać dalej, prawda ?
  23. [quote name='Iljova']Ale własnie dziewczyny na każde województwo oprócz zmiany tytułu tekstu podają inne dane kontaktowe[/QUOTE] Opieram się na uwagach dziewczyn co robią ogłoszenia. Zauważ, że ogłoszenia "odpadające" są z reguły z gumtree, tablicy - bo te portale maja wiele filtrów, bo są najbardziej popularne. Zresztą - róbcie jak uważacie. Ja będę ogłaszać jak ogłaszałam do tej pory. Tylko bez sensu podawać dane kontaktowe do 5-10 osób, kiedy de facto jedna, może dwie osoby mają naprawdę wiedzę na temat psa.
  24. [B]Oto nowe zdjęcie Nutka. Mały Rudek i wielki łeb Nutka na nim. :) Nutuś jakoś zaakceptował małego Rudka. :) Nawet jeśli tylko jako podgłówek to i tak jest ok. :)[/B] [IMG]http://imageshack.us/a/img33/5241/nutekrudek1409124.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Iljova']Na każde województwo musi być podany inny kontakt to może być właśnie przyczyna usunięcia ogłoszenia[/QUOTE] Nie - to nie jest przyczyna. Chodzi o ogólne wrażenie, ze jest to samo ogłoszenie. Tytuł, tekst. Gdyby to była przyczyna - to biorąc pod uwagę, że dany pies może mieć obstawione wszystkie województwa, to by zabrakło różnych osób chętnych do kontaktu. Czasem na danych kontaktowych danej osoby ogłaszanych jest kilka, naście psów - i gdyby usuwali po kontaktach - to nie wiem czy kilka ogłoszeń by ocalało. Oczywiście - może by to jeden z filtrów. Poprzez który sprawdzana jest reszta. ale nie główny dyskwalifikujący dane ogłoszenie.
×
×
  • Create New...