-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
[quote name='Sonka95']Tutaj wygląda jak moja Sonia [URL]http://images33.fotosik.pl/607/781ae333237ca0a3med.jpg[/URL] :loveu: a ile w kłębie ma twoja Sonka , bo jestem ciekawa czy są podobnej wysokości ?[/QUOTE] nie mam pojęcia ile ma w kłębie ale waży 9- 10 kg zależy od pory roku muszę zmierzyć dyktatorkę
-
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Jak to możliwe że gmina oddaje pod opiekę psy osobie o tak wątpliwej reputacji , na gołe oko po zachowaniu Lupi widać że uczciwością nie grzeszy , ktoś informował urzędników o zachowaniu tej pani -
To maluchy są w jakimś ogólnym kojcu , w Bydgoszczy w schronie byłam tylko raz po Wacula i za bardzo się tam nie rozglądałam
-
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Ale bidulek ,kłapie dziobem bo się boi -
witam się u ślicznoty Sonii i wagarowiczek
-
Jak ja bym chciała żeby Misia tak się otworzyła jak Tofik , niestety ona to już babcia i całe życie spędziła na jakiejś opuszczonej betoniarni a resztę w schronie i totalny dzikus z niej , chociaż postępy mamy . Fado natomiast był bity ale lgnie do człowieka mimo strachu i tu jest o wiele łatwiej wprowadzić psa W Tofiku widać zmiany ogromne i trzymamy kciuki za dalsze postępy
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Wacuś naprawdę jest słodki i taki przytulaśny , wchodzi na kolana i stale chce być blisko człowieka Fado tez jest kochany żeby tylko tak nie skakał przez płoty to pies ideał do domu -
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Więc Reksio już się przyzwyczaił do nowej sytuacji Bardzo przykra sprawa gdy trzeba usypiać psiaki ale czasami tak lepiej dla nich przestają cierpieć -
zdaje się że nasz Zeki to najnormalniejszy pies pod słońcem :loveu:, moja suniu która jest u mnie od szczeniora też odgryza nasze ręce a TZ- towi szczególnie aż do krwi taka zołza z niej A mordeczkę Zeki rzeczywiście ma słodką
-
i jeszcze raz strachulec w zimowym klimacie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/639/2999e1fe195eba3dmed.jpg[/IMG][/URL] i na koniec Sonia dyktatorka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/607/781ae333237ca0a3med.jpg[/IMG][/URL]
-
Trochę zimy z tej pięknej wiosny Misiowata gadzina [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1990/0239d59af5de5b4emed.jpg[/IMG][/URL] Waciul szczekulec [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1843/c1d9440a25b913c4med.jpg[/IMG][/URL] Fado uciekinier [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/602/c6d6fa4dddbb5cbemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/811/17736249b807463dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Moje chłoptasie, mały i duży zapraszają na bazarek , podnoszenie i hopanie mile widziane a kupowanie jeszcze bardziej pożądane link w podpisie [IMG]http://images49.fotosik.pl/1843/c1d9440a25b913c4med.jpg[/IMG][IMG]http://images34.fotosik.pl/602/c6d6fa4dddbb5cbemed.jpg[/IMG] -
Odwiedzam łobuziarę Fado nie jest terierem a po drzwi przynosi świńskie uszy ,jelita i takie tam smakołyki :eviltong: trzymam kcikasy za sterylkę
-
[quote name='Martuchny']średnio powiedziałabym. o wyciągnięciu z boksu nie ma mowy na razie, są próby żeby jak najbardziej pokojowo z nimi coś działać... bo jak się chce je wyciągnąć to szarpanie i piszczenie.[/QUOTE] czasami trzeba na siłę coś zrobić szkoda że jeszcze razem siedzą
-
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
sonia1974 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
zaraz udostępniam i zapraszam -
[quote name='kakadu'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241082-Petycje-proszę-podpiszcie"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zę-podpiszcie[/URL] podpiszcie proszę petycję i powysyłajcie do znajomych - to bardzo ważne...[/QUOTE] podpisujcie , straszne bestialstwo [quote name='Kocurek']a jak sie miewa chlopaczek...?:([/QUOTE] przyłączam się do pytania
-
Właśnie niektórym psiakom strasznie się brudzą te uszole
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Fado miał zawsze po 100 sztuk na województwo i kilka razy wyróżnioną tablicę był odzew ale szkoda gadać ostatnio dzwonił facet z Inowrocławia i pyta czy ogłoszenie aktualne bo chce psa na " podwyrze " to się pytam gdzie będzie pies spał a on na to jak gdzie no w budzie , mówie przecież że na podwyrze chce psa Fado to by mu pilnował to podwyrze , po godzinie by zwiał i jak ja mam go oddać znów na łańcuch ciasno zapięty na szyi , stare blizny zostaną mu do śmierci :shake: zresztą mój TZ by mnie powiesił za taki dom dla Faducha -
Dobrze pamiętam że pozostałe maluchy zostały rozdzielone ? Gloria będzie jeszcze około 20 zł dla maluchów