Jump to content
Dogomania

sonia1974

Members
  • Posts

    4505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia1974

  1. [quote name='Sonka95']Tutaj wygląda jak moja Sonia [URL]http://images33.fotosik.pl/607/781ae333237ca0a3med.jpg[/URL] :loveu: a ile w kłębie ma twoja Sonka , bo jestem ciekawa czy są podobnej wysokości ?[/QUOTE] nie mam pojęcia ile ma w kłębie ale waży 9- 10 kg zależy od pory roku muszę zmierzyć dyktatorkę
  2. Jak to możliwe że gmina oddaje pod opiekę psy osobie o tak wątpliwej reputacji , na gołe oko po zachowaniu Lupi widać że uczciwością nie grzeszy , ktoś informował urzędników o zachowaniu tej pani
  3. To maluchy są w jakimś ogólnym kojcu , w Bydgoszczy w schronie byłam tylko raz po Wacula i za bardzo się tam nie rozglądałam
  4. Ale bidulek ,kłapie dziobem bo się boi
  5. No łobuziaku i po co Ci to było , teraz dupkę w łóżku grzejesz .A Ciotki Magdoli niewolno denerwować :lol: Wiem co przeżyłaś bo mi Misia też zwiała i jak już małpę znalazłam i zaprowadziłam do domu to ryczałam jak głupia tak mi nerwy schodziły
  6. witam się u ślicznoty Sonii i wagarowiczek
  7. Jak ja bym chciała żeby Misia tak się otworzyła jak Tofik , niestety ona to już babcia i całe życie spędziła na jakiejś opuszczonej betoniarni a resztę w schronie i totalny dzikus z niej , chociaż postępy mamy . Fado natomiast był bity ale lgnie do człowieka mimo strachu i tu jest o wiele łatwiej wprowadzić psa W Tofiku widać zmiany ogromne i trzymamy kciuki za dalsze postępy
  8. Wacuś naprawdę jest słodki i taki przytulaśny , wchodzi na kolana i stale chce być blisko człowieka Fado tez jest kochany żeby tylko tak nie skakał przez płoty to pies ideał do domu
  9. O matko kochana, on taki niepospolity może ktoś go wypatrzy i zadzwoni w informacją .Noc tak mroźna była .............no chyba że mały już się znalazł
  10. Więc Reksio już się przyzwyczaił do nowej sytuacji Bardzo przykra sprawa gdy trzeba usypiać psiaki ale czasami tak lepiej dla nich przestają cierpieć
  11. Ale sie porobiło , kobita mało odpowiedzialna a cierpi pies jak zwykle
  12. zdaje się że nasz Zeki to najnormalniejszy pies pod słońcem :loveu:, moja suniu która jest u mnie od szczeniora też odgryza nasze ręce a TZ- towi szczególnie aż do krwi taka zołza z niej A mordeczkę Zeki rzeczywiście ma słodką
  13. i jeszcze raz strachulec w zimowym klimacie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/639/2999e1fe195eba3dmed.jpg[/IMG][/URL] i na koniec Sonia dyktatorka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/607/781ae333237ca0a3med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Trochę zimy z tej pięknej wiosny Misiowata gadzina [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1990/0239d59af5de5b4emed.jpg[/IMG][/URL] Waciul szczekulec [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1843/c1d9440a25b913c4med.jpg[/IMG][/URL] Fado uciekinier [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/602/c6d6fa4dddbb5cbemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/811/17736249b807463dmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Moje chłoptasie, mały i duży zapraszają na bazarek , podnoszenie i hopanie mile widziane a kupowanie jeszcze bardziej pożądane link w podpisie [IMG]http://images49.fotosik.pl/1843/c1d9440a25b913c4med.jpg[/IMG][IMG]http://images34.fotosik.pl/602/c6d6fa4dddbb5cbemed.jpg[/IMG]
  16. Odwiedzam łobuziarę Fado nie jest terierem a po drzwi przynosi świńskie uszy ,jelita i takie tam smakołyki :eviltong: trzymam kcikasy za sterylkę
  17. [quote name='Martuchny']średnio powiedziałabym. o wyciągnięciu z boksu nie ma mowy na razie, są próby żeby jak najbardziej pokojowo z nimi coś działać... bo jak się chce je wyciągnąć to szarpanie i piszczenie.[/QUOTE] czasami trzeba na siłę coś zrobić szkoda że jeszcze razem siedzą
  18. zaraz udostępniam i zapraszam
  19. [quote name='kakadu'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241082-Petycje-proszę-podpiszcie"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zę-podpiszcie[/URL] podpiszcie proszę petycję i powysyłajcie do znajomych - to bardzo ważne...[/QUOTE] podpisujcie , straszne bestialstwo [quote name='Kocurek']a jak sie miewa chlopaczek...?:([/QUOTE] przyłączam się do pytania
  20. Gdzie to jest dokładnie , w kuj pom ta kobieta skutecznie działa w gminie bo będą spławiać na 100%
  21. Właśnie niektórym psiakom strasznie się brudzą te uszole
  22. Fado miał zawsze po 100 sztuk na województwo i kilka razy wyróżnioną tablicę był odzew ale szkoda gadać ostatnio dzwonił facet z Inowrocławia i pyta czy ogłoszenie aktualne bo chce psa na " podwyrze " to się pytam gdzie będzie pies spał a on na to jak gdzie no w budzie , mówie przecież że na podwyrze chce psa Fado to by mu pilnował to podwyrze , po godzinie by zwiał i jak ja mam go oddać znów na łańcuch ciasno zapięty na szyi , stare blizny zostaną mu do śmierci :shake: zresztą mój TZ by mnie powiesił za taki dom dla Faducha
  23. Dobrze pamiętam że pozostałe maluchy zostały rozdzielone ? Gloria będzie jeszcze około 20 zł dla maluchów
×
×
  • Create New...