-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
a jak jest sytuacja suni , kto jest jej właścicielem , kobieta zrzekła się prawa do suni -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
o matko aż w Norwegii :lol: a jak się chłopak nie spodoba i transport daleki ,jak to by miało wyglądać ? -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Jest w pierwszym ja też przegapiłam może warto wyłuszczyć to żeby było bardziej widoczne -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
chyba będą naprawiać to połączenie , pierwszy raz słyszę o takiej chorobie -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
sonia1974 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie , niestety finansowo leżę naprawdę twarda z małej sztuka i domek się szykuje super -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek1984']jak to zrobić,żeby przenieść to na ogólny,ja się kompletnie natym nie znam,jeśli ktoś umie toproszę zróbcie wydarzenie na FB[/QUOTE] MUSISZ NAPISAĆ DO MODERATORA O PRZENIESIENIE NA OGÓLNY ,SAM TEGO NIE ZROBISZ [h=5]Moderatorzy forum[/h] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/536-Flaire"][COLOR=#00bb00][B]Flaire[/B][/COLOR][/URL], [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/4768-Magda"][COLOR=#00bb00][B]Magda[/B][/COLOR][/URL], [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/6426-Vectra"][COLOR=#00bb00][B]Vectra[/B][/COLOR][/URL], [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/30652-Bzikowa"][COLOR=#00bb00][B]Bzikowa[/B][/COLOR][/URL], [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18741-jefta"][COLOR=#00bb00][B]jefta[/B][/COLOR][/URL] [/LIST] ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA SUNIECZKI , JUŻ DOPISANA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241318-DODATKI-KRAWIECKIE-SERWIS-DO-KAWY-CIUSZKI-I-WIELE-INNYCH-KONIEC-07-04-13-R-g20?p=20622022#post20622022[/URL] -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
tak doczytałam ,gapa jestem :oops: finansowo cienko stoję ale mogę połowę z bazarku przeznaczyć na sunię , zaraz dopiszę ją do pierwszej strony -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Gosiu albo ja czytam bez zrozumienia albo nie jest napisane jaka będzie miała operację sunia piękna jest sunieczka może lepiej poprosić moda o przeniesienie na ogólny tam więcej ludzików zagląda ,tak mi się wydaje :roll: -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Cioteczko napisz do kundelkowej skarbonki może udzielą wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21/page228"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21/page228[/URL] -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Cyt. z wątku o schronisku, w którym przebywa Pimpek: "Dostała raport pokontrolny z NIK - u. Bardzo ciekawa lektura...i tak np. utylizacja: 2012 rok - 1.767kg padłych psów; 2011 już 3.595 kg [B]a w 2012 do 17.11. - 3.276 kg padłych psów.[/B]" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/34738-Ściana-psiego-płaczu-Białogard-reaktywacja/page18[/URL][/QUOTE] o matko , przerażające te liczby , idę poczytać -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
sonia1974 replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Jestem z bazarku Ewki , postaram się w kwietniu też pomóc -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
zapiszę i wrócę -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
cholera rozmyśliła się ? -
Zdrowych wesołych świąt i wiosny ,wiosny
-
Dumka-sunia z chorymi nóżkami w DT, nadal szuka DS...
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
właśnie szkoda żeby tak bez diagnozy siedziała bidulka -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
sonia1974 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
wesołych świąt dla ciotek i Rollo -
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
sonia1974 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie , niestety pomóc nie mogę ale zostanę z Wami -
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
sonia1974 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
I następne święta mamy ! Misiol życzy zdrówka , radości i wreszcie wiosny [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1853/03f86061fb1dad39med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/2000/a35ddd6d3f5cc42fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/616/e0ad7df475b33117med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1862/c2ac1c94267db561med.jpg[/IMG][/URL] -
Cioteczki, Wujku Zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/%C5%9Awi%C4%99ta/Wielkanoc/016.gif[/IMG]
-
Zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/%C5%9Awi%C4%99ta/Wielkanoc/016.gif[/IMG]
-
Zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych [COLOR=#000000]zapraszamy[/COLOR][IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/%C5%9Awi%C4%99ta/Wielkanoc/016.gif[/IMG]
-
Dumka-sunia z chorymi nóżkami w DT, nadal szuka DS...
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Bidula ,ciekawe co wykaże prześwietlenie [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/%C5%9Awi%C4%99ta/Wielkanoc/016.gif[/IMG]Spokojnych świąt -
[quote name='Hałabajówka']No i Magdola wcisnęła mi ją.... ehhh Grzeczniutka jest ale tęskni mega... daj boże żeby Pan się pozbierał i mógł ją odebrać. Fajnego maila dostałam o Rudaska...trzymajcie kciukasy :)[/QUOTE] trzymamy trzymamy podziwiam Cię kobiet , koło żadnej bidy nie przejdziesz obojętnie [quote name='magdola']rudy jest idealny, w domu niestety nie moze zostawac sam :( próbuje z tym walczyc, ale..... W domu musi byc tez min. 2-3 osoby bo inaczej placze i biega od drzwi do okna balkonowego.... Prawdopodobnie Rudy bedzie musial szukac nowego dt, zmienily mi sie plany zyciowe nagle i od wtorku nie bedzie nikogo w domu kilkanascie godzin.... Aire i moja Olke prawdopodobnie bede zaprowadzac rano do mojej mamy, a ona jest alergiczka na siersc.....:( W Swieta bede jeszcze rozmawiac z rodzinka, moze ktos sie zakocha ;)[/QUOTE] oby się ktoś naprawdę zakochał bo będzie problem ZDROWYCH ,RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH