-
Posts
4401 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by choba
-
Trzymam mocno kciuki za Mańka :kciuki:
-
no trzymam kciuki - może się uda Toresikowi albo jakiejś innej bidzie :kciuki:
-
Karbon wszystkim fanom (i nie tylko) dziękuje za obecność i życzy wesołych Świąt :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yztTMzMf9lQ/UrghqbcJ_2I/AAAAAAAAQaY/mUaLRjxd_Mk/s640/Miko%C5%82aj.JPG[/IMG]
-
Tessi - urocza przylepa ma własny kochający dom
choba replied to pela112's topic in Już w nowym domu
I co ciekawego słychać u Tessi? Grzeczna jest? :) -
No to już oficjalnie - powodzenia Skiperku! Bądź szczęśliwy :D
-
Wychudzona amstaffka - młoda, przyjacielska Buba MA DOM
choba replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
No to super :D Powodzenia :) -
CLAISEN (teraz Baster) szalony pies w typie amstaffa ZNALAZŁ DOM!
choba replied to Xxxxxxxxxxxx's topic in Już w nowym domu
zapisuję pięknego :) -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BCSvge6GsYQ/UrW-jpc0HPI/AAAAAAAAQT8/oLVvNtdI-ho/s640/P1090030.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zKwubtG9k0I/UrW-kIFyYBI/AAAAAAAAQUA/07-inOJS7cg/s640/P1090032.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CzmQapqZpG8/UrW-lNsSJjI/AAAAAAAAQUU/7Y2HH-bcCzI/s640/P1090035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yuM4n3tbaOA/UrW-li1X-WI/AAAAAAAAQUc/EgX0OacKGeM/s640/P1090038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Dsf5vlkAcr8/UrW-nWGKH3I/AAAAAAAAQU8/8GwXbSC-eOU/s640/P1090042.JPG[/IMG]
-
Dzisiaj Karbon zaliczył standardowy spacerek w towarzystwie Tiny i Skipera. Poza tym poćwiczył trochę komendy, a także noszenie kagańca. Chyba powoli zaczyna się do niego przyzwyczajać. Są już nawet momenty, kiedy stoi, nie próbując go ściągnąć ;) Dlaczego nikt nie chce pokochać tego pychola? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aRLAfcp4Ipg/UrW-g9t7rBI/AAAAAAAAQTQ/RDTN3P3QMdI/s640/P1090023.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EU6lknKr_l4/UrW-hHs3eeI/AAAAAAAAQTc/H8gLZEaNf3o/s640/P1090024.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6Z2nnJ5dUmU/UrW-hy-SPWI/AAAAAAAAQTg/xN_2Ia2G4Vs/s640/P1090026.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QUMBLyJJLps/UrW-ibB63aI/AAAAAAAAQTo/2-x9RbCL0k0/s640/P1090027.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nvhLpJRJM-4/UrW-ohQzp2I/AAAAAAAAQVI/bMvAkNanZPU/s640/P1090044.JPG[/IMG]
-
[quote name='Konrad01998']staram się coraz bardziej ! xD. jutro się mobilizuje i robię jej 30-50 ogłoszeń ![/QUOTE] I jak poszła mobilizacja? Kiedy idę do domu? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KfhnmYuL0n8/UrXC-usvNfI/AAAAAAAAQYM/HRIaBkKuiQY/s640/P1090063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0xEROtL2sPQ/UrW-xu23psI/AAAAAAAAQXU/2kUqg3cAd8k/s640/P1090072.JPG[/IMG] Nie znalazłeś mi domu, prawda?... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cA2HkZhncnI/UrW-yAnEzOI/AAAAAAAAQXc/pa4eb6MwmKo/s640/P1090074.JPG[/IMG] Nigdy nie znajdę domu... Zostanę tu na zawsze... Ja nie chcę... :look3: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TRe8DN5m_9Y/UrW-yvBNxVI/AAAAAAAAQXg/FUdpcPfTKjA/s640/P1090081.JPG[/IMG]
-
To ja tylko wstawię kilka zdjęć :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nNK5UlFsUVI/UrW-sJIIuoI/AAAAAAAAQV4/RPmHdzs7wLA/s640/P1090048.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0XtzQysOyw4/UrW-sZrxtLI/AAAAAAAAQWE/eYNNMOUK31M/s640/P1090049.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kXoVB1wniWA/UrW-tdGzVSI/AAAAAAAAQWU/xuI8QgPJJSQ/s640/P1090053.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HHzVxNKPHuw/UrW-uTrompI/AAAAAAAAQWk/h4R_rcu6dg0/s512/P1090056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PDRlgz4jlG8/UrW-u8v9CrI/AAAAAAAAQWs/M4XQpHE-Fbo/s640/P1090059.JPG[/IMG]
-
Żaba wreszcie znalazła swoich ludziów, którym zaufała
choba replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Żabka też wyszła ze mną. Na spacer poszliśmy z Czarkiem i Nadyą. Niestety wyraźnie nie przypadła do gustu Czarkowi. Kilka razy próbował się na nią rzucić, szczekał, warczał... Już po pierwszym takim ataku Żaba wolała omijać go szerokim łukiem. No bo po co się niepotrzebnie kłócić ;) Z Nadyą się ładnie dogadywały. Pod koniec spróbowałyśmy też w towarzystwie Nadii pójść na wybieg, ale Żabka dość szybko postanowiła go opuścić :mad: No to dziewczyna wróciła na smycz i trochę jeszcze postałyśmy przy schronisku. Oczywiście w czasie spaceru było dużo pieszczot i trochę parówek ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hxk6X4rf4KQ/UrW-v4WdB2I/AAAAAAAAQW4/UK8J3AVeWvw/s640/P1090064.JPG[/IMG] Tutaj się Żabka nieźle maskuje :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zZqZH3Egjuk/UrW-wZTyEZI/AAAAAAAAQXE/HmsEs1AeG_o/s640/P1090068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-taOFQIOy8EE/UrW-xHhOztI/AAAAAAAAQXI/Jy2I9UAx9hE/s640/P1090089.JPG[/IMG] -
Kto by się tam przejmował kłótniami z Karbonem... :eviltong: Kilka nowych zdjęć Tiny :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KwSHq65QHXI/UrW-pM9V0rI/AAAAAAAAQVU/Z_r8JyVfj10/s640/P1090045.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JNexVl1kvh4/UrW-pulITuI/AAAAAAAAQVc/N6l5qbWvCQ4/s640/P1090047.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OlUJHMdYSKw/UrW-qgHL01I/AAAAAAAAQVs/2aJSRjlVXsk/s640/P1090057.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hE-eTKnjx44/UrW-rYR7NvI/AAAAAAAAQVw/V27JbMqyZvA/s640/P1090058.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hBntw9iXbT4/UrW-bNUR68I/AAAAAAAAQSE/eNmxEWmZfyc/s640/P1090078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TcoovStgPKA/UrW-cXUOd1I/AAAAAAAAQSU/EW2k6xGmKMs/s640/P1090080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jA0h0iUOyeU/UrW-c1dOvNI/AAAAAAAAQSc/dx9I2V2OQFA/s640/P1090083.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6kA0QNkArxo/UrW-dPkKR3I/AAAAAAAAQSk/Z6N8uJ_wiEM/s640/P1090084.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Zk8tjzdar6M/UrW-eC-cVyI/AAAAAAAAQS0/Zsif6elkqMk/s640/P1090086.JPG[/IMG]
-
Przynoszę trochę aktualnych zdjęć Czarka, który spacerował dzisiaj w towarzystwie Żaby i Nadii.pi Na początek artystyczne - Żaba chyba bardzo chciała być też na zdjęciu :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WAEhiylx7Gk/UrW-XQ7Xx6I/AAAAAAAAQRM/8xYjvH_tZps/s640/P1090070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oTccZoOjaUc/UrW-X6pXXGI/AAAAAAAAQRQ/Ztv7gP99aX8/s640/P1090071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_Cf2bHWnicw/UrW-ZJdWnBI/AAAAAAAAQRk/l7N_9kK-4bM/s640/P1090073.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-d_1JkeFDxAo/UrW-aUtJTKI/AAAAAAAAQR0/tn7oIwaH5og/s640/P1090076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ECIF9037aHA/UrW-a0r-O9I/AAAAAAAAQR8/s_TXyja8ftQ/s640/P1090077.JPG[/IMG]
-
jestem u ślicznego chłopaka :)
-
[quote name='maciaszek']Jeśli już była w boksie, zanim przyszłaś to nawet wiem skąd ją miał :).[/QUOTE] Czyżby załapał się na coś więcej? Bo te, o których mówię, dostał ode mnie :)
-
[quote name='jotpeg']i co, nikogo tu nie ma??[/QUOTE] Jesteśmy, jesteśmy :) Dzisiaj Karbon był nawet grzeczny. Nie denerwował się tak bardzo jak czasami ;) Na specerek poszedł z Tiną, z którą mimo początkowych spięć szedł pysk w pysk. Mijaliśmy kilka psiaków, w tym takie luźno biegające, i Karbon tylko coś tam burczał pod nosem. Po drodze na ul. Grzegorzka spotkaliśmy panią, która musiała wygłaskać nasze psiaki ;) Poczęstowała je też suchą karmą, którą Karbon pogardził. Ale może dlatego, że zaraz za panią był pies :roll: Potem poszliśmy się ogrzać w schronisku. Parówki działały cuda i chociaż przechodziło dużo psiaków, raczej był spokój. Poza tym chłopak załapał się dzisiaj na dwa kawałki pysznej kości :)
-
powodzenia :D
-
Tajfun - duży pieszczoch w typie ON-ka ZNALAZŁ DOM!
choba replied to choba's topic in Już w nowym domu
A jednak mam już nr do Tajfuna ;) P. Ania mówiła, że jego nowa pani była w schronisku dowiedzieć się, skąd on się wziął, bo okazało się, że prawdopodobnie jest po szkoleniu policyjnym :) Poza tym jest podobno idealnym psem, ładnie dogaduje się z niewidzącą psią koleżanką, na spacerach ładnie idzie przy nodze. Oczywiście okazało się, że ma 8 lat (ale to chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem). Ma być jeszcze przebadany pod kątem tarczycy, bo nie przybiera na wadze. W weekend postaram się jeszcze zadzwonić, to może będą jakieś nowe informacje :) -
suuuuper :D
-
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
też trzymam :kciuki: -
Dexter - jamnikowaty czarnulek znalazł swoje miejsce na ziemi
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Super, że Dexterkowi się tak udało :D -
Nie ma to jak dobre wieści :)