-
Posts
4401 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by choba
-
Suuuuuuuuper wieści! :D
-
Kolejny raz Czarek był na spacerze ze mną - tym razem dość krótkim. Byliśmy tylko chwilę w parku i potem trochę na terenie schroniska. Oczywiście musiał ponaskakiwać na biednego Nugata... Tylko dlaczego on to musi robić tak nagle? :mad: Momentami miałam wrażenie, że mi rękę wyrwie tymi nagłymi szarpnięciami... Na szczęście ręce mam jeszcze na miejscu ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ij1SwTw8fXA/UtqWjiWHKKI/AAAAAAAAQ2M/sH56B1H0TBI/s640/P1090348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8UwNctwqlkw/UtqWlKJTC2I/AAAAAAAAQ2Y/GBf4d9ZONdA/s640/P1090351.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-222YUOu1WRE/UtqWnE9V_wI/AAAAAAAAQ2o/wjiSHvhF2ZM/s640/P1090355.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DuC-0J7LMs4/UtqWoY4SByI/AAAAAAAAQ20/Le8AeK7-sL4/s640/P1090356.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-V_ZQClluBhg/UtqWpLi_x-I/AAAAAAAAQ24/OX2_e_ES8RU/s640/P1090357.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WOK0QMPLAyc/UtqWp-MSlOI/AAAAAAAAQ3A/kGAfVVgOMzE/s640/P1090358.JPG[/IMG] Nie wiem czemu, ale na tym ostatnim zdjęciu Nugat skojarzył mi się z Simbą z Króla Lwa :p Do porównania: [IMG]http://s-tlk.org/gallery/tlkscreenshots/tlkscreenshots_101.jpg[/IMG]
-
Jeszcze kilka zdjęć z (oby) ostatniego spacerku :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MyT4aMrKdXY/UtqV79aeblI/AAAAAAAAQ1s/JMmGwHeYGog/s640/P1090344.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gAQObHuALO4/UtqV8-LBnTI/AAAAAAAAQ1w/Y0lRjI4fI80/s640/P1090345.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vd5H447ZsmQ/UtqV9o57wVI/AAAAAAAAQ18/8OrU6iJocow/s640/P1090346.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tzDt0iT2gAE/UtqV-sNL-RI/AAAAAAAAQ2A/xK5fk3OMfFA/s640/P1090347.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Jl6K3EBWYU/UtqV5uz7fwI/AAAAAAAAQ1U/ezC0NiuqtYo/s640/P1090339.JPG[/IMG]
-
Dzisiaj Karbon podejrzanie mocno ucieszył się na mój widok - chyba się stęsknił :eviltong: Na początku porządnie się wygłaskaliśmy, a potem poszliśmy na łąkę, gdzie chłopak mógł trochę pochodzić z luźno puszczoną smyczą. Później poszliśmy na spacer razem z Nugatem. Na początku było wyjątkowo mało szczekania i po niedługim czasie już się dogadywali całkiem nieźle. Karbon chyba zaczyna rozumieć, że nie ma po co od razu się rzucać, bo często już tylko warczy. Po spacerku był powrót do boksu, bo obiecałam spacer Czarkowi. I tu się zaczyna najważniejsza historia :D Otóż jak odprowadzałam Czarka, to jacyś państwo oglądali Karbona. P. Ania powiedziała, żebym go jeszcze wzięła na chwilę, żeby ludzie go trochę poznali. No i Karbonek poszedł do domku :) Może nie jest to wymarzony przeze mnie dom, bo chłopak ma robić za stróża, ale lepsze to raczej niż schronisko. Państwo wydawali się całkiem w porządku. Mają już kota i 2 psy - jednego w domu i jednego na ogrodzie. Tylko że ten ostatni (owczarek) w ogóle nie szczeka i chcieli jeszcze jednego. Państwo wiedzą, że Karbon nie bardzo lubi psy, ale zamierzają powoli ich zapoznawać, żeby się przynajmniej tolerowali. Na początku jeden będzie wolny, drugi zamykany w kojcu. Mam numer do ludzi, za kilka dni będę dzwonić. Trzymajcie mocno kciuki, żeby chłopak dopasował się do nowego domku :) Ps. Pani Mirka była w takim szoku, że stwierdziła, że mam napisać w gazecie, że Karbon znalazł dom :p
-
CLAISEN (teraz Baster) szalony pies w typie amstaffa ZNALAZŁ DOM!
choba replied to Xxxxxxxxxxxx's topic in Już w nowym domu
powodzenia Claisen! :D -
Pusia kudłata, lekko terrierowata sunia już w domku swym.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
zapisuję sunię :) -
Mapet ma nawet własne miejsce przy stole? :D
-
Oby to nie było nic poważnego z tymi uszkami... Przynoszę prezent dla Mańka ;) [URL="http://tiny.pl/q55d1"][IMG]http://tiny.pl/q55df[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q55d1"][IMG]http://tiny.pl/q55d5[/IMG][/URL]
-
Banerki dla Nugata :) [URL="http://tiny.pl/q55dc"][IMG]http://tiny.pl/q55dw[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q55dc"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gpsOGEUk40E/Utl-kLbv2gI/AAAAAAAAQ0o/INXlsp2GeVQ/s250/Nugat2.png[/IMG][/URL]
-
Eh, ten mój rozrabiaka... Dzisiaj niestety nie byłam w stanie dotrzeć do schroniska, na szczęście Ola zajęła się Karbonkiem, za co bardzo dziękujemy :) W sobotę postaram się być
-
A ja słyszałam, że dzisiaj nawet Karbon nie był aż taki wyszczekany w stosunku do Nugata jak ostatnio. Czy to prawda? A co do pewności siebie - to może już z Czarkiem będzie dało się normalnie spacerować ;)
-
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
No to ciekawa zmiana decyzji ;) Powodzenia Tamra :) -
Atos nie zdążył znaleźć domu, już za TM [*]
choba replied to olka9628's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja dzisiaj w ramach przerw od nauki odrabiam nieobecności w schronisku banerkami ;) -
Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
oj, trzymaj się biedaku... mocno kciuki trzymamy -
W ramach chwilowej przerwy od nauki powstały banerki dla Pana Billa :) [URL="http://tiny.pl/q5c11"][IMG]http://tiny.pl/q5c19[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q5c11"][IMG]http://tiny.pl/q5c1f[/IMG][/URL]
-
Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Biedaku, trzymaj się... Oby się szybko znalazł dla niego domek, chociaż tymczasowy, bo się nam chłopak wykończy w schronisku... -
trzymamy mocno :kciuki:
-
Naprawdę cudowni ludzie się Nanie trafili :) Dużo zdrówka życzymy ;)
-
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
No to w takim razie jeszcze mocniej trzymamy kciuki, żeby wszystko się ułożyło dla Doris i nie została po raz kolejny potraktowana jak zabawka -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
To jak to się w końcu stało, że tam wróciła? -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia.uje93']Tak wiem, ehh, Doris dziś wróciła do swojej dawnej rodziny.[/QUOTE] aaaahaa.... odwidziało im się? -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Trzymamy baaaardzo mocno :D -
Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
No to dalej czekamy......:shake: