A co u naszego jamniorka?
Otóż zaliczył dzisiaj dość długi spacerek z Cypisem :) Skończyły się mrozy, więc mogliśmy w końcu pochodzić po okolicy. Spacer z takim psem w ogóle nie męczy - bardzo ładnie chodzi na smyczy, zatrzymuje się razem z opiekunem. Nie lubi tylko, gdy za długo każe mu się stać w jednym miejscu. Po pewnym czasie zaczyna szczekać "chodźmy dalej, nudzi mi się" ;)
Po spacerze z Cypisem wróciliśmy na teran schroniska. Na chwilę weszliśmy do budynku, ale Rulonowi dość szybko się tam znudziło - w końcu nic ciekawego się nie dzieje ;) Więc większość czasu i tak spędziliśmy na zewnątrz. Co z tego, że mokro i błotniście - psiakom chyba to nie przeszkadza
W ogóle muszę stwierdzić, że Rulon jest humorzasty :roll: Przez pierwszą godzinę spaceru dogadywał się z prawie każdym psem. Z większością grzecznie się przywitał, a potem już nie zwracał na nie uwagi. A w pewnym momencie nastrój mu się zmienił i prawie każdego psa traktował jak wroga. Jak tylko któryś się zbliżył (niezależnie od wieku, płci, rozmiaru) Rulon zaraz pokazywał zęby i atakował. Wygląda nie to, że nie może być tak pięknie, żeby cały czas był grzeczny ;)
A teraz kilka zdjęć
Rulon w całej okazałości
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZWhKTYSmvj4/T0ju3FZjZ6I/AAAAAAABqn8/l2sGbrN2HCQ/s640/P1020346.JPG[/IMG]
Biegniemy! Jak fajnie jest poczuć wiatr w uszach :
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TrCF1MVOzY0/T0jvcHgpDmI/AAAAAAABquI/LupEJuP872A/s640/P1020349.JPG[/IMG]
Dasz parówkę?
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DHBWRPjNAeE/T0jvggKY5AI/AAAAAAABqtM/ukfcnxlBDio/s640/P1020355.JPG[/IMG]
Skradam się do ciebie...
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4LTF8YleSWw/T0jvr-uxVOI/AAAAAAABqxg/PUWH5Vvz2pE/s640/P1020366.JPG[/IMG]
Przytul mnie i obroń przed tym złym światem...
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BAQnjgW3_lU/T0jvmfisqyI/AAAAAAABquQ/lC5ab7Ny9nY/s640/P1020361.JPG[/IMG]