-
Posts
1629 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aida
-
[quote name='bric-a-brac']Awit, raz za to dostałam bana, więc wiesz, dmucham na zimne ;)[/QUOTE] A nie można zbanować tej która doniosła na Ciebie:diabloti:
-
Wpisała mi się w profilu bric-a-brac oczywiście że się nie gniewam i nie mam zamiaru robić żadnych afer z powodu wpisu a w związku z tym że zostałam wywołana do tablicy:mad: to proszę nr konta
-
Z tym pocałuj bym uważała a co zrobisz jak jakiejś gangreny dostaniesz:diabloti:
- 78403 replies
-
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
aida replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aluśka jesteś WIELKA a ja niegramotna -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
aida replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aluśka jako dyżurna wrzucająca poświęć się [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!/page4[/URL] -
Macie pracę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!/page4[/URL]
-
Oby takich epizodów było jak najmniej. Szkoda mi suczki bo została potraktowana jak zabawka jednodniowa. W to że mogła stanowić zagrożenie dla dziecka nie jestem w stanie uwierzyć, ponieważ jeżeli by tak było to znalazła by się w hotelu tego samego dnia. Po obejrzeniu zdjęć z pierwszego dnia natychmiast powiedziałam Fioneczce że niestety ale mnie się to nie podoba. Jedno jest pewne pies został zawieziony bez żadnych specialnych starań ze strony DS. Nikt nie musiał się mocno starać.Poza tym osoba która miała już Amstafa sadza dziecko przy psie którego nie zna. Uważam że Koda niestety okazała się wadliwym egzemplarzem nie spełniającym oczekiwań. I tyle w temacie. A tak w kwesti wyjaśnienia Artia w moich poprzednich postach było tyle złośliwości i jadu że dziwię się że jednak nie zrozumiałąś
-
GUZIK -wyrzucony amstaff..... powód: ma raka już go nie chcę Ma dom
aida replied to Czaruś's topic in Już w nowym domu
Sandra na pewno wszystko będzie ok. -
Dziwi mnie że 18 miesięczny Amstaff może być agresywny do innych psów i ludzi Przecież jeżeli masz ją od małego to wy ustalaliście jakieś granice. Nie będę się mądrzyła ale podejrzewam że sami sprowokowaliście takie zachowania. Jednak musicie skorzystać z rady mądrzejszych. Ja mam dwie amstafki ale żadna z nich nigdy nie warczała na ludzi
-
Pomóźcie nam znaleźć bydlaka, który żywcem zakopał psa.
aida replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że zostaną złapani -
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
aida replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Jesteście cudowni a Bafinka naprawdę zyskała cudowną rodzinę -
Młoda onka z nużycą w schronie-pilnie dt i leczenie!
aida replied to luizkamor's topic in Owczarek niemiecki
Kocurku bardzo dziękuję za zaproszenie.W jaki sposób chcecie leczyć psinkę w warunkach schroniskowych.Przecież podawanie tych wszystkich specyfików wymaga regularności i odpowiednich warunków.Chętnie wspomogę finansowo sunieczkę tylko obawiam się o jej zdrowie -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
aida replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aluśka bądz człowiekiem przeklej tekst na wątek ogłoszeniowy. Ja nie umiem -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
aida replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o podanie tekstu. Ogłoszenia ekspresowe [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-ogłoszeń-)-Szybko-i-solidnie-Dochód-na-rzecz-kotów-wolnożyjących/page5[/URL] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
aida replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Siostra dowiedz się jaka to karma dla Amstaffuf może ja swoim też taką kupię:evil_lol: