Jump to content
Dogomania

aida

Members
  • Posts

    1629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aida

  1. [quote name='bric-a-brac']Awit, raz za to dostałam bana, więc wiesz, dmucham na zimne ;)[/QUOTE] A nie można zbanować tej która doniosła na Ciebie:diabloti:
  2. Wpisała mi się w profilu bric-a-brac oczywiście że się nie gniewam i nie mam zamiaru robić żadnych afer z powodu wpisu a w związku z tym że zostałam wywołana do tablicy:mad: to proszę nr konta
  3. [QUOTE=Juldan;]. "Na szczęście" ucierpiała "tylko" Koda:-( Dziecku nic się nie stało. ./QUOTE] [B]No właśnie tylko Koda[/B]. Według mnie to nie było żadnego zagrożenia dla dziecka. Po prostu głupia wymówka. Egzemlarz do wymiany w ramach reklamacji. Nie ta uroda
  4. Z tym pocałuj bym uważała a co zrobisz jak jakiejś gangreny dostaniesz:diabloti:
  5. Aluśka jesteś WIELKA a ja niegramotna
  6. Aluśka jako dyżurna wrzucająca poświęć się [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!/page4[/URL]
  7. Spróbujcie jeszcze raz dać ogłoszenia kupiłam pakiecik tylko trzeba dane podać http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!/page4
  8. Macie pracę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!/page4[/URL]
  9. Kupiłam ale za diabła nie dam danych [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!/page4[/URL]
  10. Zasponsoruję witaminy i obrożę ze smyczą. Dajcie nr konta.
  11. Oby takich epizodów było jak najmniej. Szkoda mi suczki bo została potraktowana jak zabawka jednodniowa. W to że mogła stanowić zagrożenie dla dziecka nie jestem w stanie uwierzyć, ponieważ jeżeli by tak było to znalazła by się w hotelu tego samego dnia. Po obejrzeniu zdjęć z pierwszego dnia natychmiast powiedziałam Fioneczce że niestety ale mnie się to nie podoba. Jedno jest pewne pies został zawieziony bez żadnych specialnych starań ze strony DS. Nikt nie musiał się mocno starać.Poza tym osoba która miała już Amstafa sadza dziecko przy psie którego nie zna. Uważam że Koda niestety okazała się wadliwym egzemplarzem nie spełniającym oczekiwań. I tyle w temacie. A tak w kwesti wyjaśnienia Artia w moich poprzednich postach było tyle złośliwości i jadu że dziwię się że jednak nie zrozumiałąś
  12. Artia ja chciałam pomóc z troski o Twoje dziecko dlatego podałam Ci namiary na Taxi. A tak w ogóle to z kupnem też musisz uważać bo nie wiadomo jaki egzemplarz dostaniesz. Ja na przykład mam wadliwy wyrywa wszystkie drzewka które sadzę
  13. Dziewczyny dzwoniłam do taxi w Poznaniu bez problemu zawiozą psa do Tomyśla z opiekunem. Podaję nr 19669 lub 61 8222222 albo sms 605522222. Dla osób zamawiających usługę telefonicznie jest 20% zniżki. Rozumiem że sprawa jest bardzo pilna więc może Artia skorzystaj z tych usług
  14. Sandra na pewno wszystko będzie ok.
  15. Jakie tam wspaniałe dopatrzyłam się zapalniczki a to oznacza że Nuczka może rozpalić ognisko:mad:;) A tak naprawdę to jest najcudowniejsza na świecie
  16. aida

    nagła zmiana :(

    Dziwi mnie że 18 miesięczny Amstaff może być agresywny do innych psów i ludzi Przecież jeżeli masz ją od małego to wy ustalaliście jakieś granice. Nie będę się mądrzyła ale podejrzewam że sami sprowokowaliście takie zachowania. Jednak musicie skorzystać z rady mądrzejszych. Ja mam dwie amstafki ale żadna z nich nigdy nie warczała na ludzi
  17. Mam nadzieję że zostaną złapani
  18. Karolinka Nuczka jest niesamowita i bardzo się cieszę że jest taka kochana przez Ciebie
  19. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Jesteście cudowni a Bafinka naprawdę zyskała cudowną rodzinę
  20. Cały czas podczytuję ukradkiem nie mogę w żaden sposób pomóc Sinuskowi ale chociaż finansowo wesprę. Poproszę nr konta
  21. Kocurku bardzo dziękuję za zaproszenie.W jaki sposób chcecie leczyć psinkę w warunkach schroniskowych.Przecież podawanie tych wszystkich specyfików wymaga regularności i odpowiednich warunków.Chętnie wspomogę finansowo sunieczkę tylko obawiam się o jej zdrowie
  22. Aluśka bądz człowiekiem przeklej tekst na wątek ogłoszeniowy. Ja nie umiem
  23. Bardzo proszę o podanie tekstu. Ogłoszenia ekspresowe [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-ogłoszeń-)-Szybko-i-solidnie-Dochód-na-rzecz-kotów-wolnożyjących/page5[/URL]
  24. Siostra dowiedz się jaka to karma dla Amstaffuf może ja swoim też taką kupię:evil_lol:
×
×
  • Create New...