[quote name='Paweł K.']. Z ciekawostek, to ustaliliśmy z Moniką, że zamiast kwiatków i prezentów chcemy aby goście przynieśli nam pokarm dla psów. W zależności ile tego pokarmu się uzbiera to część chcemy oddać do schroniska amstaff'ów "TTB Szczecin" i część wysłać do "Cavani". Mam nadzieję, że uzbiera się jak najwięcej :)
Super pomysł:multi: