[quote name='magda z.']ja tez tak zawsze robię, lepiej dać na chwile odpocząć przewodowi pokarmowemu, a psiak odpasiony, to i krzywda mu sie nie stanie;)
Moniasta fajnie wygląda.
Buziole.[/QUOTE]
A czy brane jest pod uwagę,że Asia może zostać z poobgryzanymi nóżkami:diabloti: