-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Bogusik replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkasiiiar']Jesli wszystko dobrze pojdzie Tosik bedzie u mnie na DT ..kilka zabiegow i w ciagu paru chwil znajdzie dom! :)[/QUOTE] Super!Bo to bardzo ładny piesek,a po odpowiednich zabiegach...to już sobie wyobrażam! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']Przepraszam za cisze, ale dzisiaj tyle emocji, że musiałam skupić się na Kolinku, aby zaakceptowały chłopaka moje psiaki. Przede wszystkim jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję Anuli za nieocenioną pomoc!!!! Jest przemiłą o wielkim sercu kobietą. Poświęciła pół dnia, aby dowieść mi Kolinka, wiedząc, że piesek, którego ja miałam przywieść- nie został nam wydany (to już inna historia). Anulka przekazała mi dużo informacji obserwując malucha. Kolinek otrzymał też wyprawkę w postaci kompletu szelek ze smyczką i ulubionego jedzonka tzn. ryżyk z mięskiem :) a nawet puchaty kocyk! Kolinek z moimi psiakami (suka i pies) nie ma problemu. Mój Misiek nawet chyba się ucieszył, że ktoś go akceptuje. Natomiast Sońka jest małą zazdrośnicą i tylko ona może obwąchiwać nieznajomych. Ale jest w porządku, znajomość bez zgrzytów i hałasów. Teraz pisząc przy komputerze- Kolinek leży po lewej, Sonia po prawej mojej stronie. Owszem, zgadzam się z Anulą i Demi- to bardzo dobry pies. Szuka kontaktu i bliskości człowieka. Jest spokojny, przemiły. To, co mnie zmartwiło to jego niepełnosprawność ruchowa. Ma problem z poruszaniem się, nie widać, aby było to bolesne, ale na pewno nie wygodne i utrudnia poruszanie się malucha. Umówię małego do specjalisty chirurga, być może jest szansa na operację, aby poprawić mu komfort życia. Młody, mały pies trzeba mu pomóc dziewczyny. Siusiek też jest niepokojący. Dzisiaj kiedy zatrzymałam się na spacerek w lesie, Kolinek rozkoszował się słonkiem i trawką. Dawał nawet brzuch do miziania i wtedy zobaczyłam opuchniętego siusiaczka. Przy czym jest nienaturalnie duży (może opuchlizna) i mocno bordowy. W każdym razie 'zabieram' się za Kolinka już od jutra. Trzeba koniecznie pomóc chłopakowi. Jest naprawdę przeuroczym stworzeniem![/QUOTE] Jak wygląda z Twojego opisu...to wizyta u weta nieuchronna.Napisz proszę co wet powiedział.Pomogę na miarę swoich możliwości.... -
[quote name='Bogusik']No tak...jak widać nadal nie ma jasnego wytłumaczenia na wątku,gdzie psiątka znajda bezpieczny kąt...?W obliczu tylu niejasnych spraw związanych z wywozem psów..."w nieznane"...Proszę o jakieś bardziej konkretne informacje.Nawet mi do głowy nie przyszło by tak wspaniałe osoby,które robią tyle dobrego dla ratowania tych biednych zwierząt,podejrzewać o jakieś niecne czyny!Właśnie takie niejasne sformułowania na wątkach,doprowadzają do niepotrzebnych domysłów i insynuacji!A przecież nie o to chyba chodzi?![/QUOTE] Droga Pani Tereso!Czy ja swoim tekstem zaśmiecam wątek?Ja tylko grzecznie poprosiłam o wyjaśnienie niejasnej sytuacji.Tak jak napisałam,a może zostało to źle odebrane...przez słowa..."nawet mi do głowy by nie przyszło...."Bo pewnie,że nie....mam wielki szacunek dla Pani i osób,które w sposób bezpośredni mogą pomagać tym biednym zwierzakom!I tylko w dobrej wierze napisałam z prośbą o wyjaśnienie,aby własnie uniknąć niepotrzebnych spekulacji.Przykro mi,że własnie tak to Pani odebrała...A ja staram się jak mogę,na miarę swoich możliwości pomagać psiaczkom...bo dla tych bidul jak wiemy,każda złotówka się liczy...?!Mieszkam tak daleko...że inna forma jest po prostu nierealna.
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Super maluszek!A te jego uchole?!Gdyby miał Dowód Osobisty to miał by na 100% je zapisane w rubryce "znaki szczególne"!I jak widzę na zdjęciu...to oczywiście Mikuni-rezydent szczęśliwy,że ma znowu towarzystwo?! -
No tak...jak widać nadal nie ma jasnego wytłumaczenia na wątku,gdzie psiątka znajda bezpieczny kąt...?W obliczu tylu niejasnych spraw związanych z wywozem psów..."w nieznane"...Proszę o jakieś bardziej konkretne informacje.Nawet mi do głowy nie przyszło by tak wspaniałe osoby,które robią tyle dobrego dla ratowania tych biednych zwierząt,podejrzewać o jakieś niecne czyny!Właśnie takie niejasne sformułowania na wątkach,doprowadzają do niepotrzebnych domysłów i insynuacji!A przecież nie o to chyba chodzi?!
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Oczywiscie, ze mozna podawac moj numer telefonu w ogloszeniach. A Denisek ok. Mam wrazenie, ze uszka go nie bola, bo pozwala je sobie zakrapiac 2 x dziennie bez przywiazywania i zakladania kaganca. Kladzie sie i daje uszka. Uszka nie sa opuchniete i leki mozna swobodnie wlewac do srodka.[/QUOTE] Fajne wiadomości!Zdrowiej nam Denisku bo ogłoszonka lada moment będą lecieć!Teraz tylko trzymajcie kciuki cioteczki aby znalazł się ktoś kto pokocha naszego Deniska i da mu wspaniały domek!!! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Zaglądam do Deniska w niedzielny poranek :). ZuziuM , napisz czy zgadzasz się aby umieszczać Twój nr tel. w ogłoszeniach Deniska.[/QUOTE] No właśnie.Czekamy na Twoją odpowiedź bo nie można ruszyć z ogłoszeniami! Prosimy również o wiadomości jak się nasz Denisek miewa? -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Eh! Jeszcze jak porąbany!I najgorsze jest to,że w obliczu tylu skrzywdzonych psiaków...człowiek czuje się taki bezradny! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Też odwiedzam Tessunię!Jeszcze trochę i znów będziesz na spacerkach...! -
Cioteczko!Pieniądze do skarbonki!I nie ma co dyskutować...poczekaj najwyżej jeszcze do poniedziałku...i jeżeli nikt się nie sprzeciwi przelewaj pieniązki.Nie udało się pomóc naszej Ulence...ale dzięki nim może uda się pomóc,takim jak ona najbardziej potrzebującym!!! Jeżeli nie będzie sprzeciwu,to potwierdź przelew pieniędzy! To i tak szkoda,że tak długo nie było użytku z tch pieniędzy...a wszyscy wiemy ile co dziennie jest próśb o pomoc!!!
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Fajnie,że już coś rusza w sprawie Deniska.Cioteczki!Róbcie ogłoszenia gdzie się da nie jest źle z funduszami więc trzeba działać by ta okropna zima nie dopadła Deniska w kojcu.Jeszcze tylko potrzebna zgoda ZuziM na jej namiary...Denisku!Walczymy o ciepły i kochający domek dla Ciebie!!! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o mnie to mam już po woli tego serdecznie dość....Bo nie takie psy są ogłaszane i znajdują domy...po amputacji łapki,nie widome czy np.z chorobą Cushinga!Ale tu te działania są...nie dokończę.Jeżeli Deniska ma zastać zima w kojcu to wycofam swoką deklarację bo albo szukac mu ds albo domowego dt innej opcji nie widzę...!!!I naprawdę niech ktoś się za to wreszcie porządnie weźmie dla dobra Deniska! -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
Bogusik replied to mmd's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze mmd,że Jonik jest na razie u Ciebie!Wielki szacun za taką decyzję.Będę zaglądać i trzymać kciuki za udany DS.Mam też yorkisię więc wiadomo co mnie tu przygnało... PS. Kundelek nie kundelek ale...yorkowaty i tyle!!! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Biedny maluch!Takie roje pcheł nie dawały mu spokojnie żyć!Ciekawe jak Kola wygląda po wysuszeniu?