-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Ależ ona jest śliczniutka!Super relacje i fotki...i jak dobrze że mała już w domowych pieleszach a nie w schronie!!! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
ZuziuM,a czy pani odezwała się ponownie?Bo właściwie od tego zależy,czy "dogrywać"kogoś kto mógłby taką wizytę przeprowadzić...? -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Dla mnie to jednak też zostanie Kolinkiem!Tak jakoś to imię do niego pasuje...To taki kochany pusio-okrusio z tego naszego Kolinka! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']No tak, czas pokaże. Dokładnie to samo dzieje się z Kolinkiem. Cieszę się, że chociaż granulki mu posmakowały, bo początkowo suchej karmy nawet nie chciał powąchać. Oj te psie nieszczęścia...[/QUOTE] Bardzo dobrze,że Kolinkowi zasmakowała sucha karma.Bo tak jak pisałaś wcześniej skończyły się kłopoty z niestrawnością a także super czyści ząbulki!Jest mały,więc woli jeść małe kawałeczki.Moja niunia też tak je...a na jakiegoś większego "gnata"nawet nie spojrzy...!Taka natura i nic nie zrobimy! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Oby tylko domek okazał się w porządku!Jejku,bardzo mocno trzymam kciuki!Może Denisek będzie już niedługo siedział w ciepełku!A co do ogłoszenia w Metrze,to może się na razie wstrzymać kilka dni? -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']Bogusik, on na prawdę poznaje lepszy świat. Chce być obrońcą i zawsze obok człowieka. Kiedy mnie nie ma, pilnuje się mojego syna, ale też chętnie ze mną podróżuje (czeka przy aucie :)). To bardzo wdzięczne stworzenie. Chciałabym dla niego domek, który pokocha go pomimo kalectwa i da mu miłość do końca życia. Choć liczę się z tym, że to może trwać bardzo długo.... Pewne jest, że nie oddam go w nieznane. Jest u mnie ponad tydzień, a już skupił uwagę domowników i jest faworyzowany.[/QUOTE] I wiesz co zrobiłaś kochana KOSKA tym tekstem,że się na dobranoc...popłakałam...Mam wielką nadzieję,że właśnie taki domek,jak piszesz,Kolinek w końcu znajdzie! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']Anulka, weterynarz, u którego byłam dr Zb.Zaleski jest znanym i cenionym chirurgiem i przyjacielem dr Mederskiego z Grudziądza (do niego trafiłyśmy z Czarusiem z rekomendacji właśnie dr Zaleskiego). To, co u Kolinka jest operacyjne, to tylko w wykonaniu dr Mederskiego. Ale jak już pisałam, to dla niego kolejne cierpienie i ból. Zwłaszcza, że kręgosłup jest nie do uratowania. Nie mam sumienia narażać go na takie przeżycia. On już tyle wycierpiał.... i radzi sobie jak umie. Cieszy się na mój widok, obszczekuje nieznajomych, reaguje na wołanie. Jest bardzo wdzięczny...[/QUOTE] Wierzę,że chcesz dla Kolinka jak najlepiej i dajesz mu tyle opieki, ciepła i miłości,której do tej pory nie zaznał!Ma maluch szczęście,że jest u Ciebie...! -
Miks sznupka po wypadku.Zdrowa. Ma swój dom.
Bogusik replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Niestety, to nie kaszel kennelowy. Drops ma chore serce. Jestem załamana.[/QUOTE] Wiadomości nie pocieszające...możesz podać więcej informacji...?Co wet konkretnie stwierdził?Jakie leczenie i prognozy? -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']i wtedy będa nowe foteczki które wstawię do allegro:)[/QUOTE] No właśnie!Tymczasowicze u Anulki zawsze maja dużo pięknych foteczek!I te metamorfozy...!Na prawdę bardzo się cieszę,że Liwia będzie u Anuli! -
[quote name='Roxik']To mój pierwszy post, ale od dłuższego czasu śledzę rożne wątki z bidulami :roll: Na wątek Duszka weszłam, po linku, który ktoś wrzucił u innego psiego nieszczęścia i od tego czasu codziennie na niego wchodzę nie mogąc uwierzyć, że można do takiego stanu doprowadzić psa:-( Płakać się chce po prostu:-( Niestety nie mogę pomóc finansowo-sama mam chorego psa, który w zeszłym tygodniu przeszedł bardzo drogą i skomplikowaną operację, a do końca jeszcze daleko:shake: Piszę bo moja sunia jak okazało się,że ma wodobrzusze też dostawała furosemid-maksymalna dawkę na jej wagę. Pierwszej nocy była bardzo niespokojna,wstawała, zaraz się kładła, miała nierówny oddech i chwiała się na nogach-to było straszne, zmniejszyliśmy dawkę i wszystko było w miarę dobrze. Może u Duszka też tak jest, może za duża dawka jak na taką chudzinkę?[/QUOTE] Cioteczko Roxik!Super,że jesteś na wątku naszego Duszka!Każde wsparcie duchowe jest ważne bo on i jego opiekunka tego bardzo potrzebują!Nie uciekaj i zaglądaj bo jak napisałaś to Twój pierwszy post więc Duszek i jego historia bardzo Ciebie poruszyły!Współczuję z powodu choroby Twojej sunieczki...
-
Szczeniaczek znaleziony na klatce schodowej odnalazł właściciela
Bogusik replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście mając takiego malca,który mi zaginą,to przede wszystkim szukałabym w bloku,dzwoniąc do każdych drzwi.Tam gdzie akurat nie było by właścicieli,wkładałabym karteczki,że poszukuję takiego pieska!I tak to dziwne,że pani biegała w nocy po dworze,zamiast bardziej dokładnie poszukać u sąsiadów!Mimo wszystko dobrze,że maluch ma swój domek!I konieczna adresatka! -
Szczeniaczek znaleziony na klatce schodowej odnalazł właściciela
Bogusik replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
To jakaś niesamowita historia z tym maluchem!Mam nadzieję,że właściciel zostanie dobrze sprawdzony...Oby! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Na prawdę biedny jest ten nasz kolinek!On musiał przeżyć jakąś okropną masakrę...!Strasznie jest mi go żal...Taki kochaniutki maluszek,okryty kocykiem...eh... -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewtos']j.w. :lol: okazało się po rozmowie telefonicznej z magenką1,że lecznica weterynaryjna do której ma przyjechać Liwia jest na moim osiedlu z 300 m od mojego domu . Lekarza wet znam od dawien dawna więc mam nadzieję ,że w razie kłopotów po zabiegu , też damy radę. Po przejęciu suni i w czasie pobytu u mnie będę na dogo z informacją o jej zdrowiu.[/QUOTE] Zaglądam do Liwii i cieszę się że pomalutku wszystko układa się pomyślnie! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Super,że Denisek ma tyle ogłoszonek!Wielkie dzięki w imieniu Deniska!ZuziaM też przestała nas tu odwiedzać i nie wiele wiemy...?Może jakieś świeże fotki Deniska?Ostatnie mamy od daga...a to już grubo ponad miesiac...Ciekawe jak nasz chłopczyk wygląda po takim czasie...? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuanna']A ja to od jakiegoś czasu się zastanawiam, w ilu osobach jest Isadora ;)? Z moich obserwacji na różnych wątkach wynika, że jej doba trwa co najmniej 28 godzin :crazyeye: Dzień dobry Tessuniu :)[/QUOTE] Zgadzam się!Cioteczka Isadora jest po prostu niesamowita w swoim zaangażowaniu dla tych bidul...! -
To prawda!Pusiowy pycholek jest przeuroczy!
-
Heluś ma dom pełen miłości w Aleksandrowie Łódzkim :)
Bogusik replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę z tak dobrych wiadomości!Heluś w kołnierzu...przecudowny pysio! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Jestem u Deniska i ciekawa jestem co u niego słychać...? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Bogusik replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u Jurandka.Podróż miałyście,mało powiedziane,koszmarrrrrrrrną!A wiadomości o oczkach Juranda..no cóż każdy z nas miał przecież cichą nadzieję...Ale skoro wiadomo już co i jak,to tylko teraz cieszyć się z nowego domku,w którym Jurandzik na pewno na nowo się odnajdzie i będzie szczęśliwy!