-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!
Bogusik replied to wiktoria008's topic in Już w nowym domu
Zapisuję i poczytam na spokojnie...ale już to co zobaczyłam,to jakiś koszmar...! -
[quote name='Satrina']Ja też popieram Klauzunkę, trzeba jej wybrać najlepszy DS z tych, które są zainteresowane.Pamietajmy, że psiaków szukających domu jest strasznie dużo, a poszukujących dużo mniej.[/QUOTE] Też popieram.Trzeba wybrać ludzi zainteresowanych i zrobić wizytę,bo nie widząc ludzi na oczy i nie znając ich warunków,nie można nic powiedzieć...
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Po krótkiej przerwie,zaglądam do niunia...i też czekam na dobre wieści... -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Czarusia i bardzo mi przykro,że jeszcze nie w nowym domku...On jest taki śliczny i że jeszcze nikt się w nim nie zakochał...?Domki gdzie jesteście?Czaruś czeka.....! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Myślę,że każdy miał problemy z dogo.Wczoraj okropnie muliło a dzisiaj nie było,przynajmniej u mnie i teraz wskoczyło... -
[quote name='Klauzunka']nawet nie wiem co to takiego :([/QUOTE] Też nie wiedziałam.Dowiedziałam się z zaproszenia na ten bazarek... [url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-Akcj%C4%99-Kastracja-do-10.12.11-g-21[/url]
-
[quote name='Klauzunka']czy do badania krwi ma byc sunia na czczo? jak sadzicie? pojęcia nie mam, ale moje psy do badań krwi zawsze są "na głodzie"[/QUOTE] Też tak myślę,bo po spożytym posiłku,siłą rzeczy,wyniki będą dużo zawyżone i przez to mało wiarygodne.
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Koska,wystarczy przeczytać to co napisałaś o Kolinku i dlatego myślę,że jeżeli będziesz pewna na 100%,że chcesz Kolinka oddać,to sama mu poszukasz odpowiedniego domku.Myślę,że tak będzie najlepiej dla Ciebie i Kolinka.Pięknie o nim piszesz...to takie,kochane" psie dzieciątko" i tyle....! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Nowa bida doprowadzona do takiego stanu...brak słów...!Poproszę o info,jeżeli będzie miał założony wątek. -
Piękne fotki Majeczki.To naprawdę takie małe,śliczne cudeńko!Dołożę się do sterylki.Poproszę o nr.konta na pw.
-
[quote name='Klauzunka']czyli dalej jest w tym samym punkcie :evil_lol:[/QUOTE] Myślisz,że 0 i 360 znaczy to samo...na szczęście nie dla sunieczki...!
-
Sunia jest śliczna i bardzo podobna do Cecylki!Kora ,po twoim "spa",to już panienka zmieniona o 360 stopni!
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Asiu,tak jak napisałaś,sprawę autoszczepionki dla Deniska trzeba doprowadzić do końca...a jeżeli jakaś kasa zostanie,to wtedy pomyśleć,co dalej.Wszyscy czekamy na fotki Deniska.Baaardzo wskazane!!! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']wróciłam od Orlena. dostarczyliśmy mu zabawki, szaleje, jest zwariowany. tam jest 7 małych kotków, które łażą po Orlenie, nawet walczą z nim zjeżone, a on nic, tylko uśmiecha się do nich. Jutro podrzucimy mu talerz plastikowy (frissbey?) do wstępnego treningu ;). W między czasie przyszła znajoma do dziewczyn, Orlen przywitał ją b. wylewnie, jest kochany.Pani Kasia powiedziała, że potrzeba mu opiekunów aktywnych i domu wyłącznie z dużym ogrodem. Gdy zostaje w pomieszczeniu sam zamknięty, niestety marudzi i jęczy.[/QUOTE] I takiego domku,najwspanialszego,trzeba mu szukać...!Ja też myślę,że Ori,właśnie na taki zasługuje! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Niunio śliczny!I najważniejsze,że tak dzielnie,zniósł "ciachnięcie"...Super chłopak! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Wierne cioteczki nie opuszczają Deniska i zaglądają... -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że uda się szybko znaleźć domek! -
Znalazł się domek. Co zostaje gdy odejdzie nadzieja
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę,że w rachubę tylko wchodzi domek stały.Pewne pytania i tak zostaną jednak nie jasne...Cioteczki,jeżeli wielkość Maji nie zgadza się z opisem na pierwszej str.wątku,to trzeba by to zmienić.Ja jej nie widziałam,więc nie wiem,czy ta info.określa jej rzeczywistą wielkość...? [FONT=Arial]Jest drobniutka, nie sięga w kłębie nawet do kolana. Byłoby super gdybyś zamieściła ogłoszenie na dogo....:smile:)) Julka [/FONT] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo,w sprawie DT w Dzierżoniowie? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa,może jakieś małe info...?! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='holmina']alez on kochany!a skoro reaguje na imie to bym zostawiła,żeby sie nie zdezorientował!to bardzo ładne imie,,,[/QUOTE] Holminko,kochany i cudny to prawda!Co do imienia,ja nie proponowałam żeby je zmienić,ja tylko napisałam,że jeżeli to nikomu nie przeszkadza,to będę go tu nazywać Ori i ponieważ i tak mnie nie słyszy,to nie popadnie w żadną dezorientację.A gdyby nawet usłyszał,to pewnie też by zareagował na moje wołanie,bo jest stawiany mocny akcent na "O" i zazwyczaj na to psy reagują a już gorzej z całkowitą zmianą imienia.... -
Znalazł się domek. Co zostaje gdy odejdzie nadzieja
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Majeczkę,poczytałam...ale nie wiem co o tym myśleć...i co napisać.... -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Jestem wieczorkiem u Orlena i....ale się naczytałam nowych wiadomości!Kurcze,tyle się wydarzyło i tyle tu cioteczek!Oj,będzie dobrze.Mam nadzieję,że wszystko jest ok po "ciachnięciu"?Bo jednak jego organizm,jak sądzę,był bardzo osłabiony,a tu jednak narkoza.A tak na marginesie,to imię Orlen jakoś mi nie leży.Zawsze skojarzenie ze stacją benzynową i to taka wielką, a on taki nie jest.Chyba imie bardziej by pasowało do konia,bo jest duży i postawny.Jak nikt się nie pogniewa to będę go nazywać Ori,Orinek,to takie bardziej ciepłe...! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Podobieństwo jest,choć wiadomo Orlen jest brudny i niewyszczotkowany.Dobrze by było, aby jutro wet sprawdził,czy ma czipa...