Mam nadzieje że dzisiejszy brak warkotów to przełom w zachowaniu Kajta zupelnie nowa twarz a reakcji żadnej normalnie podmieniony czy coś mam nadzieje że to nie tylko chwilowa zmiana bo tak mu się chciało tylko przełom w kontaktach Kajtko-ludzkich okaże się przy kolejnych wizytach ;)