Jump to content
Dogomania

Guliwer89

Members
  • Posts

    1311
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guliwer89

  1. Staramy się staramy zaglądamy dziś troszkę porozsyłałem ale widzę że wyników brak narazie :(
  2. Awit następnym razem uprzedź że będę sławny to się jakoś przygotuję garniak krawatka i włochy na żel machnę a tak to tylko te zdjęcia psuję swoją skromną brzydalowatą osobą ;)
  3. Superowo dzięki dziewczyny dla was od wszystkich miłośników Sary których grono mam nadzieje się powiększy ;)
  4. Właśnie zaoszczędziłem 20 zeta na fryzjera więc też numerek konta poproszę to coś dorzucę na słodziaka ;)
  5. ;) Byłem widziałem napewno wrocę
  6. Zapisuje i wysylam do miłośniczki Boksiów :)
  7. Super :) :) :) Cieszę się że mu tam dobrze wreszcie bezpieczny ;) ;) ;) takie sytuację pomagają dalej pomagać ;) Z niecierpliwością ale bez ponagalania czekam na jakies zdjątka :) :)
  8. Jak tam Kleksik w nowym domku ???? Jest szansa na jakieś foteczki ???
  9. Jakby mieli problemy to podeślę ci mój adres i podrzucę karmę do Noska :) Może uda mi się za dużo nie zjeść po drodze ale tego nie gwarantuję :)
  10. w góre zapraszamy ;)
  11. Siostrzyczki miluśkie bardzo miło było poznać ;) Słodziaki straszne ;)
  12. wczoraj poznałem Mundzie dawno nie trafił się taki słodziak jak ona :) kochana słodka przytulaska ;)fotoski jakieś napewno będą tylko strasznie ciężko coś było pstryknąć strasznie rozbiegane towarzystwo ;)
  13. W górę malutka
  14. Zebro dzięki za przybycie :) chyba będę musiał jakoś się odwdzięczyć za twoją pomoc ;)
  15. Dzięki Zebro za odwiedziny ;)
  16. Tobie zawsze ;) miejsce się napewno znajdzie jedziemy z bemowa chyba że Czorcio nie będzie mógł ale tego jeszcze nie wiadomo około 12 wyjazd powrót około 15 -16 trudno określić zależy czy będzie dużo ciasta produkcji p.Małgosi :) :) :) tel na pw ;)
  17. Ogólnie nie jest dobrze spuchnięta :( Z tego co Sylwia mi dziś pisała to dziewczyny walczą o wizytę u Sterny dziś miały do niego dzwonić wieczorem dało się go namówić żeby rzucił okiem na historię choroby reszta po telefonie niecierpliwie czekamy na wieści Trzymajcie kciuki oby się tylko udało
  18. to na zaproszenie Guliwera na piwko marsz ;) tam napewno cię trochę naciągne ;)
  19. Jestem na zaproszenie ;) Wklejony link i porozsyłam po znajomych inaczej narazie pomóc nie mogę niestety :(
  20. Kajtuś slonko jak ja za tobą tęsknie :( może jakaś wizyta kontrolna czy Lenie krzywdy nie robi ??? Albo jakiś inny podstęp podstępny do małych odwiedzin ??? A tak już całkiem poważnie to dawno nie byłem taki happy jak przy pierwszym spotkaniu Lenki z Kajtem już wtedy wiedziałem a w zasadzie to przy pierwszej rozmowie telefonicznej że Kajt znalazł super wypaśny domek ;) ;)
  21. a sorki wiem więcej zapomniało mi się Szariczek biega po ogrodzie ze smyczką ale już niedługo bo to taki super mądry pies że już do p. Małgosi przychodzi jak go woła :) :) :)
  22. No dobra powiem Szariczek zaszczepiony na wściekliznę ;) ;) ;) za dwa tygodnie szczepienie na wirusówki ;) ;) ;) No i tyle wiem ale to chyba dobrze ;) ;) ;) Za wirusówki zapłacę więc nie macie się czym martwić ale zapraszamy zapraszamy sami nie damy rady jakies stałe deklarki po parę złotych by się przydały no nie bądzcie skąpi przecież to dla Szariczka na nowy czołg ;) ;)
×
×
  • Create New...