-
Posts
1311 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guliwer89
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
A ja dzwoniłem i wiem ale nie powiem ;) HEHEHEHEHE ;) -
Jestem na zaproszenie ;) Piękna sunia poreklamujemy ;)
-
Oj trudno trudno ja już zwłok grzebać nie mam ochoty zdecydowanie a co do króla to tamten był beżowy i hodowlany typowy dlugie uszy jak na krola przystało ;)
-
Nie no dlaczego ;) Sarę naprawdę warto poznać nawet jeśli na początku ze strachu ma się ochotę na różne czynności fizjologiczne społecznie nieakceptowane ;) Ostatnio jest z nią już coraz lepiej nawet na pierwszym spotkaniu można na chwilkę się odprężyć ;) Jak już będzie w Warszawie w klinice to chcemy ją na krótki spacerek zabrać żeby zobaczyć jak reaguję na obcych na ulicy mam nadzieje że nasza praca z psiakami takimi jak Sara czy Kajtek choć troszkę się przydaje bo męczy nas uczucie że głównie nam to pomaga ;) ;) ;) zaczynam się bać czy chęć eksperymentowania z agresorkami szczególnie tymi co to facetów nie lubią to nie jest jakaś moja paranoja i choroba psychiczna ;) Sadomasochista czy co ???
-
Super ;) Bywam z ekipą dogową w Niepokalanowie prawie co weekend w hoteliku Mokry Nosek u Sary, Łatka, Basta, Szarika więc jeśli jakoś możemy pomóc w transporcie w odwiedziny nowej porcji fotek Kleksa to jesteśmy do usług ;) ;)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Guliwer89 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
niestety :( Czorcik stacił zęba Boguś jeszcze gorzej i mniej kulturalnie ja przeżyłem bo jadłem hamburgery i na szczęście byłem głodny więc niepoczułem smaku :) -
Cudny łobuz ;) z naciskiem na cudny ;)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Guliwer89 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
NO no mówił mówił i jak zawsze został opieprzony że ślepy i ludzi nie poznaje ;) ale nie ma co się dziwić koleżanki były w fatalnej formie po zjedzeniu gofrów w barze stokrotka jakby ktoś miał ochotę na gofra to radzę iść na kebab bo to naprawde z goframi nie ma za wiele wspólnego :( Kajtuniu drogi życzymy dużo lizania i wąchania na nowej drodze życia ;) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Śliczne foty ;) szczególnie te z kawalkiem Czorcia od razu widać kto robił ;) ;) ;) ach ta moja wrodzona skromność :) :) :) a poważnie to Szarik chyba już podróżował czołgiem bo zajął miejsce na tylnej półce bo tam fajnie wiało ;) ;) ;) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
napewno w niedziele okolo 12 bo z Sarą na rtg jedziemy ;) Szariczek napewno się ucieszy ;) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co cioteczko ;) zapraszam do Noska w odwiedziny do Szariczka bo straszne postępy robi a tego przegapić nie można ;) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Pomyślimy po środzie jeszcze zostały wirusówki do opłacenia więc może ja zasponsoruję poprostu i się chyba wyrówna ;) tylko jakbyś mogła jutro p. Małgosi o nich przypomnieć bo chyba wetka ich nie zapisała a jak nawet to lepiej jej trochę glowę pozawracać niż miała by nie zabrać ze sobą ;) -
Piękny psiak musi szybko znaleść domek ;) trzymam kciuki cały czas i marudzę znajomym może ktoś właściwej osobie podrzuci ;)
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Kobieto daj się chłopakowi troche jajkami nacieszyć ;) nie wszystko naraz najpierw szczepienia ogarnijmy potem reszta ;) Psiak jest normalnie śliczny miły i przyjazny do tego jeszcze dzielny jak cholera zastrzyk podobno bolesny a on skubany się nawet nie ruszył ;) Powiem wam że troszkę czasu minie i będzie to super pies żadnej agresji miłość do dzieci normalnie więcej nam takich potrzeba wtedy adopcje będą łatwiejsze ;) A co do finansów to wyszło 90 zeta razem ze wścieklizną poproszę przelewik na 40 zeta mój numer konta masz reszta to bonusik od wujka za to że mnie nie zjadł jak go na rękach nosiłem ;) -
To ja jej przypomnę ;)
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
jutro będzie obróżka na komary ;) i może jakiś spacerek kolejny ;) postaramy się też o fotki na powietrzu może się uda ;) -
Będę trzymał kciuki za nowy domek dla psiej piękności ;)
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Radość to to nie będzie a u Szarika spokojnie zjadł swoje szelki biega w obroży i najbardziej polubił wnuczka pani Małgosi ;) także spokojnie można w ogloszeniu umieścić że bardzo lubi dzieci ;) jutro jak się uda to załatwimy mu szczepienia ale to jeszcze nic pewnego jutro około wieczora pełna relacja z pobytu u Noskowiczów ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Guliwer89 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtuch da radę narazie stresik go dopadł ale powoli się przyzwyczai nikogo jeszcze nie zjadł a to już duży sukces ;) ma śliczne szeleczki i pomyka po dworzu obwąchując wszystko dookoła ;) Trzymamy kciuki za przyzwyczajanie do nowego i za pierwszą nockę ;) -
ty to wiem ;) dajcie znać bo nawet nie wiemy jakie Sarze trzeba badania zrobić tak żeby na wizytę miała już komplet podejrzewam że rtg i krew napewno ale może jeszcze usg czy coś będzie potrzebne. Narazie została wyposażona w kaganiec i smyczkę żeby nam na warszawskich ulicach ludzi nie straszyła ;)
-
Wymyśliliśmy dzisiaj że przed wizytą u weta trzeba by Sarze nowe badania zrobić dajcie znać co potrzeba to spróbujemy może w niedziele załatwić a jeszcze lepiej by było jakbyśmy się pod przychodnią umówili i pogadali o reszcie planów Sarciowych ;) Dajcie znać czy ktoś z was mógłby się w niedzielę na Powstańców Śląskich podjechać ;)