[quote name='Czorcik']spoko tylko nie lekceważ mojego czasu, bo albo mówisz , że to zrobisz zaraz i to robisz , albo mówisz że zrobisz to jutro albo wieczorem i wtedy nikt nie siedzi i nie czeka :angryy: :mad:[/QUOTE]
No no masz jak zawsze rację :) tylko nie przewidziałem że się tak zasypię tymi książkami w domu wygrzebałem jakieś 200 pozycji na handelek bazarkowy :)