Jump to content
Dogomania

Guliwer89

Members
  • Posts

    1311
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guliwer89

  1. [quote name='Maruda666']Jak się nikt nie znajdzie, to [email][email protected][/email][/QUOTE] Dzięki jutro będziemy kombinować jak załączyć resztę najważniejsze że Kamka chodzi ;););)
  2. mógłby ktoś wrzucić prześle chociaż parę z wczoraj bo dzisiejsze ma Czorcik niestety :(
  3. kurcze Czrcikowi komp zdechł zdjęćdo jutra nie będzie ja nie wiem czemu nie mogą dodać :(
  4. No no no nie rozpijać mi Grafitka ;) ;) Cudne jest to zdjęcie a jak łapka śliczna ;)
  5. Pewnie będziemy bardzo wdzięczni ;) mój numer 605 09 10 15 czekam na info skąd odebrać i w jakich godzinach ;)
  6. Lenka trzymaj się będzie dobrze wujek Guliwer rzadko się myli ;) jak tylko będziecie czegoś potrzebować telefon znacie ;) Damy radę nie z takimi Kajtunami dawaliśmy a jak my się poddamy to te wszystkie bidy będą calkiem same :( nie możemy im tego zrobić nie możemy, więc uszy do góry a my tu napewno będziemy jak coś ;)
  7. [quote name='zebrazebra']Nie dam niestety rady, przynajmniej nie w ciągu dwóch tygodni - wczoraj dowiedziałam się, że będę wyjeżdżać na 2 obowiązkowe szkolenia, nie dam rady czasowo :([/QUOTE] Szkoda ale co zrobić jakoś ta doba ostatnio strasznie krótka nie wiem jak to jest chyba trzeba spać w korkach będzie więcej czasu a w Wawie może się to udać ;) ;) A te szkolenia to dobrze bardzo dobrze zawsze się przydadzą ;);)
  8. Jutro powtórka spacerku około 15 troszkę przed godziną odwiedzin ale zależało nam żeby widno było do focenia a że Kamka to ulubinica wetek to się udalo wcisnąć;);)
  9. dziś się napewno pokaże co prawda Ania nie dala rady z nami pojechac więc zdjęcia nie będą powalające ale za to mamy inną bombę ;) ;) KAMA dziś była na spacerku pierwszym ;) jeszcze nie biegamy ale radzimy sobie cudownie i tyle nowości że nochal cały czas przy ziemi ;) ;)
  10. Różnie to czasem jest z tymi literkami ;) ;) niedługo jedziemy do Kamki na kolejną sesję tym razem jedzie z nami zawodowiec ;) Więc czekajcie na zdjęcia napewno będzie warto ;) :)
  11. tak chyba zrbimy tylko z miejscem gorzej Czorcik nie przewidział tylu wolnych postów
  12. [quote name='MARCHEWA']Mam sporo fantów na bazarek dla Kamy,ale brak czasu i dostepu do netu,aby go zrobić. Jutro znajoma jedzie do Warszay i może zabrać te rzeczy jeżeli jest ktoś chętny na ich przyjęcie i zrobienie bazarku. Dajcie znać koniecznie.[/QUOTE] Zeberko kochana dasz może radę bazarro zrobić błagamy ;)
  13. w górę pokazujemy się ;) ;)
  14. kolejne pieniążki poleciały na konto fundacji ;) KWOTA 197 powinno być z inicjałami M.K.Ł ;) a tu rozliczenie 100 zł od Anonima z Warszawy 25 zł z allegro Maruda i Sonek ;) 12 zł sprzedaż książek poza allegro 60 zł sprzedaż obwoźna breloki i etui na smartfony (dla zainteresowanych zdjęcia i warunki rozliczenia na Kamę na email) razem 197 złotych ;)
  15. podrzucamy w sobotni piękny ranek ;) Kamciu miłego dzionka ;)
  16. zaglądam przepraszam że tak długo mnie nie było ale kupa spraw na glowie :( Co do samochodu to niestety nie moge pomóc w ten weekend zjazd na uczelni kolejnego juz nie moge niestety opuścić :( w niedziele wstawiam furke do warsztatu i odbieram w czwartek jeśli się uda to w piątek przyszly moge porobic za szofera jeśli możecie i jeśli samochód bedzie gotowy
  17. w imieniu zmęczonej Zeberki zaproszę do Cielaczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/201144-Cielak-z-wybitymi-z%C4%99bami-potrzeba-deklaracji-lub-DT-DS-na-cito[/url]!
  18. Na dzień dzisiejszy to niestety tylko przypuszczenia ale koszt leczenia to około 2500 zł dokładnie będzie wiadomo w poniedziałek po opisie chirurga. Wpłaty na FB chyba jeszcze nie uaktualnione od wczoraj więc mamy około 900 złotych szybko licząc czyli jeszcze troszkę brakuje ale dzięki temu że jesteście tacy cudowni to damy radę ;)
  19. Oj nie wiem czy nie ma pojęcia ;) Zabrzmi to dziwnie ale psiak jest wyjątkowy ja mam wrażenie że ona wszystko rozumie ;) nie wiem czemu, dziwne to trochę może to dlatego że jestem nią tak zauroczony ;) ;) Ciekawe co Czorcia na to, ona faktycznie jest Czorcik taka wyjątkowa czy to tylko moje odczucie ??? Od soboty nie mogę normalnie spać spokojnie cały czas pamiętam to jej spojrzenie jak ją brałem na ręce chyba się zakochałem ;) ;)
  20. byliśmy widzieliśmy i nie chcieliśmy wyjść :( Sunia jest przesłodka a jej spojrzenie normalnie rozbraja ;) więc tak nie wiele zrozumieliśmy z opisu wetki jednak operacja się udała łapka jest poskładana kość biodrowa dopasowana do miednicy i ze względu na to że złamanie było dość dawno podejrzenie jest że więcej niż tydzień przed operacją mięśnie podobno się wzmocniły więc kolejny pozytyw silnego młodego psiaka ;) Pytanie tylko ile ta bida leżała w rowie zanim ją znależliśmy :( Sunia w poniedziałek będzie miała dokładny opis zabiegu bo chirurg męczył się z nią poza swoim dyżurem i uciekł do domu ;) wcześniej składając jeszcze żuchwę kotka ;) Wracając do Kamci to jutro spróbujemy zdjęcia wkleić tylko są od razu mówię mało imponujące ze względu na dośćduże zamieszanie w klinice i kratki klatki ;) za dwa, trzy dni sunia będzie mogła wychodzić na spacerki więc spróbujemy jakieś zdjątka nowe zrobić wieczorową porą na dworku ;)
  21. [quote name='Czorcik']już uzupełniłam dziękuję bardzo :) Aniu jesteś wielka :)[/QUOTE] Dzięki wielkie nie wiem jak ci się odwdzięczymy ;) ;) Czekamy na propozycje ;) ; )
  22. to jeszcze raz nocnie podrzucimy :)
  23. Jakby coś to samochód prawie się naprawił w dodatku sam ;) Ach ta czeska technologia z lat 80 ;) :)
  24. Ja jak Czorcik wspominała chwilowo nie mogę się podjąć :( w czwartek przyszły mam odebrać samochód od mechanika ale jeśli coś pójdzie nie tak to trzeba by było wszystko odwoływać a to za duża logistycznie operacja niestety :( Ja ewentualnie jeśli nic nie znajdziecie a widzę że opcje są mogłbym w weekend 26-27 listopad dopiero koszt to okło 360-400 złotych :) jak coś to zawsze jakaś kolejna możliwość ;) :)
×
×
  • Create New...