Jump to content
Dogomania

Guliwer89

Members
  • Posts

    1311
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guliwer89

  1. No dobra dziś jestem szczęśliwy bo nasza Kamka już bryka ;) Dam 10 zlotych stałej tylko proszę mi przypominać w okolicach 10 ;) i poproszę numer konta na pw ;) I jeszcze zaproszę was na wątek Kamki z mojego banerka ;) :)
  2. Ja wlaśnie też nie umiem ale kiedyś się nauczę teraz po szybkiej interwencji Czorci działa i jestem przeokrutnie je za to wdzięczny ;)
  3. co tam u maluszka słychać jak się akcja udała ???
  4. No to superaśnie ;) :) bardzo się cieszę a Azulka to kochany i spokojny podróżnik ;) I jeszcze pozwolę sobie zaprosić was na wątek Kamki (link w banerku) Azulka to dzięki tobie i Grafkowi mogliśmy psiakowi pomóc więc napewno się nie obrazisz i pomożesz spraszać cioteczki i wujków ;) ;)
  5. Dziękuję Ci niedobra kobieto ;) ;)
  6. Dla Kamki to nawet : błagam błagam błagam ;)
  7. ale jak ??? bardzo bym chcaił tyle że nie ogarniam ;(
  8. Ciotka a co to za umieszczanie mojego wizerunku w necie ;) Chociaż byś powiedziała to bym się ogarnął trochę :)
  9. A Dresik do banerka nie bardzo wiem co kopiować więc link do stronki wrzucę po paru próbach się udało zamieścić ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210738-Banerki-dla-bezdomniak%C3%B3w!/page7[/url]
  10. Kochana Azunia będzie miała kochający domek ;) ;) Szczęśliwej podróży malutka ;)
  11. Piękne zdjęcia normalnie :) :) ANIU JESTEŚ BOSKA :) :) Bardzo bardzo dziękujemy za sesję ;) ;)
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217098-KSIĄŻKI-na-KAMĘ-z-połamaną-miednicą-przesyłka-gratis-do-10-XI[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217204-Kama-strzaskana-miednica-śrut-w-ciele..kolczyki-filizanki-bluzki.zapraszamy-do-15.11[/URL] Reklamujemy się ;)
  13. [quote name='Ewanka']Piękna, ale czemu tylko dwie fotki??? ;) ... prosimy o więcej.[/QUOTE] Wedle życzenia ;)
  14. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Dziś też będę brykała i już nie długo mnie wypuszczą:multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Czy ja nie jestem piękna ;) ;)
  16. Dziś będzie kolejny spacerek więc nowości wieczorkiem podrzucimy ;) Kamka naprawdę jest słodka i dzielna i już koleżanka okazuje swoje niezadowolenie przy odstawianiu do klatki straszliwie się ociąga żeby chwilę dłużej przy człowieku zostać to naprawdę superowa sunia będzie jeśli da się jej szansę na kochany ciepły domek ;) ;)
  17. hopamy i zaprszamy:)
  18. Superowo cieszę się bardzo że Patrolek ma swooj domek ;) trzymaj się chłopaku i bądź grzeczny ;) a ja jeszcze cioteczki zaproszę do naszej bidy znalezionej podczas ostatniego transportu piesków :( jak byście mogły pomóc w rozsyłaniu i podrzucaniu byłoby super ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217068-KAMA-%E2%80%93-potr%C4%85cona-po%C5%82amana-niewidzialna-[/url]!!!
  19. Widziałem zostałaś namierzona ;) jutro postaramy się więcej wrzucić nie wiem o co chodzi z moim kompem jakoś nie ma ochoty wstawiać zdjęć :(
  20. Dzięki bardzo ;)
  21. Dokladnie Azula szerokiej i przyczepnej ;) jak Cię znam to pewnie połowę drogi prześpisz aniele samochodowy ;)
×
×
  • Create New...