Dziś będzie kolejny spacerek więc nowości wieczorkiem podrzucimy ;) Kamka naprawdę jest słodka i dzielna i już koleżanka okazuje swoje niezadowolenie przy odstawianiu do klatki straszliwie się ociąga żeby chwilę dłużej przy człowieku zostać to naprawdę superowa sunia będzie jeśli da się jej szansę na kochany ciepły domek ;) ;)