Myszko, Sambo kompletnie nic nie widzi. Na zdjęciach może wygląda jakby patrzył wprost w obiektyw /zdjęcia robię komórką/ ale
on tylko czuje ruch przed sobą , czy przed swoim nosem. Do tego prawe oko ma trochę wysunięte i wygląda jakby miał wytrzeszcz.
Lewe natomiast cofnięte, jakoś to doktor określił zanikająca gałka, o ile dobrze zrozumiałam
Jeśli Sambo będzie się interesował tym prawym, pocierał łapą itd. to prawdopodobnie jest zbyt duże ciśnienie w oku i trzeba będzie podać leki. Teraz nic szczególnego się nie dzieje, ale dobrze wiedzieć na co zwracać uwagę