-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
[quote name='agutka']Gratuluję :) nie mogę się doczekać kiedy zacznę z przygodę z wystawami i może też będę miała okazję kiedyś się pochwalić jakimś osiągnięciem ;)[/QUOTE] Uważaj, bo to wciąga ;) [quote name='Sonka95']Gratulujemy :loveu: :cool3: :multi:[/QUOTE] [quote name='Besti']Przyszłam pogratulować Młodzieńcowi bo foty widziałam na FB :) Fiu fiu brawo Milo[/QUOTE] Dzięki :smile: Kilka fot brzydala [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1620509_10201431893695506_656280385_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/10003540_271475079685304_1349450126_n.jpg[/IMG] Porównanie [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1920106_271475309685281_1333638182_n.jpg[/IMG] Wygrana :loveu: [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1970754_271475376351941_1182344154_n.jpg[/IMG] I przesłodka, całuśna VERVEINE Belle et la Bete czyli Tequila, która idzie jak burza :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/10003540_271475623018583_364919953_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']No to wielkie gratulacje :multi:[/QUOTE] [quote name='marta.k9080']gratki8)8)[/QUOTE] [quote name='kalyna']Suuuuper :loveu: gratulacje ;)[/QUOTE] [quote name='Niufciak']GRATULACJE !!! :loveu:[/QUOTE] DZIĘKI :loveu: [quote name='monia&nero']Jeszcze raz gratuluję ! Cieszę się że mogłam Was poznać!! Zasłużona wygrana! Milo jest piękny![/QUOTE] Dzięki i wzajemnie. Teka jest przesłodka, całuśna i idzie jak burza. Oby tak dalej :loveu:
-
Jestem szczęśliwa to się pochwalę :loveu: CAC Włocławek (PL) 8.03.2014 Gratia TUAREG - 1 dosk, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior Rozpoczynamy starania o Młodzieżowy Championat Polski :loveu:
-
[quote name='Franca81']Sintrze z wrażenia aż fafle i uszy opadły. Taka zniewaga. By o siostrze nie pamiętać. :mad: Jest tak sfochowana, że jak tylko spotka Milo to go obślini całego od czubka jego spłaszczonego nosa po sam kraniec ogona. :diabloti: później namówi do zabawy pt. : "Ja patrzę a ty się tarzasz w ...." :evil_lol:[/QUOTE] Jak jej to poprawi humor to proszę bardzo ;) [quote name='monia&nero']ciesz się że nie z pół obrotu :) :evil_lol: [URL]http://i1110.photobucket.com/albums/h452/Kasia83/1185174274_6.jpg[/URL] o mamo ! raj na ziemi :)[/QUOTE] Może i tego się nauczy :evil_lol: A z tych słodkich kluseczek powyrastały takie wstrętne potwory, zwłaszcza ten na dale ;)
-
http://i1315.photobucket.com/albums/t597/sylwiaLU90/Fot011_zps5319e1b3.jpg Ale jęzor :loveu:
-
[quote name='marta.k9080']boksery,boksery wszędzie :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Najpiękniejszy widok :loveu: [quote name='(:Buńka:)']OMG ile boksiów :loveu: Też chce na taki spacerek :placz: Obecnie od czasu do czasu zdarza mi się wychodzić na spacer w towarzystwie Żabki - bokserkowej weteranki znajomego :loveu: I muszę przyznać że taki spacer to coś :multi: Boksery idealnie się dogadują w swoim towarzystwie.. przynajmniej ja tak zauważyłam bo inne psy boją się Rokulca albo całkowicie go ignorują...:roll: A Żaba mimo już sędziwego wieku to w dalszym ciągu na spacerze podgryza Rocky'ego czy ciągnie za ucho małolata :D Niestety babunia jest już starszej daty i na spacerki wspólne chodzimy coraz rzadziej bo Rocky nieokrzesany ma "brutalne" zabawy na które babeńka nie ma już siły...[/QUOTE] Boksery mają specyficzny rodzaj zabawy i nie każdy pies to lubi i rozumie. Moje przez to że spacerowały z innymi rasami nauczyły się ganiać a nie tylko boksować ;) [quote name='Franca81']Nie wybaczam tego spacerku! :eek2: FOCH :obrazic:[/QUOTE] Nie fochaj, będziesz na następnym ;)
-
Jakie masz grzeczne pieseczki :loveu:
-
Jak się grzecznie bawi.Pozazdrościć :smile:
-
[quote name='kalyna']łosz ale Bokserów i jak się psiaki dogadały ;) [URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1975254_269610549871757_351996161_n.jpg[/URL] nauka wystawiania? :cool3:[/QUOTE] Dogadywały się dobrze. Troszkę Oli chciał pokozaczyć ale nie było awantur. Najwyższa pora zacząć ;) [quote name='agutka']czy boxery nie mają minimalnie dłuższej kufy?? ja pamiętam za dzieciaka boxery z nosem na oczach , wystającymi kłami ...teraz współczesne boxery o wiele bardziej mi się podobają ;)[/QUOTE] Kufy są różne, jednak co raz więcej hodowców je wydłuża. Nie podobają mi się boksery z paszczą jak u doga ale te przesadnie krótkie też są okropne.
-
GRATULACJE!!!!!!!!!!! Będziecie we Włocławku? Mamy tego samego sędziego i ring ;)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='magdabroy']Ile boksiów :loveu:[/QUOTE] Wyzbierałam :evil_lol:
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1619257_269610513205094_1854422380_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1975254_269610549871757_351996161_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1970729_269610553205090_1918239147_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1982245_269610573205088_911949082_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1622065_269610249871787_1912707415_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/32350_269610279871784_1919415311_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1948148_269610436538435_1355325467_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1800418_269610489871763_80676664_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1921893_269610509871761_175802995_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/10003504_269609519871860_1759954092_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1977275_269609759871836_1938133728_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1978676_269609916538487_1209277062_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/1912506_269610096538469_1105737796_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1897707_269610193205126_570908290_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1969313_269609243205221_1853219288_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/10001354_269609259871886_1732977297_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1977100_269609266538552_976412380_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1654414_269609423205203_381505695_n.jpg[/IMG]
-
Kilka fotek ze spacerku żółto pręgowanego :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1898269_269609159871896_480048144_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1796547_269609166538562_2037390789_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1002662_269609193205226_1251885492_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/935189_269609206538558_150925432_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/10001299_269609213205224_370071014_n.jpg[/IMG]
-
Słoneczne dzień dobry :smile:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Kaaasia replied to betty_labrador's topic in Galeria
Dużo zdrówka. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Kaaasia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Foteczki na dobry początek dnia :smile: -
http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0017_zps3439b11e.jpg Nie gadaj tyle tylko dawaj te piłki :evil_lol: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0025_zpsae84fc5f.jpg Zatańczę to może coś dostanę :loveu:
-
Bardzo fajny chłopak a to małe, rude cudowne :loveu:
-
[URL]http://oi62.tinypic.com/mawh0z.jpg[/URL] Uśmiechnięty latawiec :smile:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[URL]http://oi61.tinypic.com/2nghlqr.jpg[/URL] Szczęśliwy pies, to brudny pies :loveu: [URL]http://oi61.tinypic.com/2a95t9f.jpg[/URL] Ja ci dam pokrake :mad: Trzymaj się! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Kaaasia replied to betty_labrador's topic in Galeria
[URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/36/hq6e.jpg[/URL] Jakie tereny :loveu: Tak to można spacerować -
Ja też chce nad morze. Teraz jest fajnie bo mniej ludzi i można połazić z piesami ;) [quote name='leónowa']Nad Wisłą też macie plażę, więc nie narzekaj, inni mają gorzej:eviltong:[/QUOTE] Spadaj z taką plażą :evil_lol:. Z resztą z mojej strony takiej nie ma i nawet zejścia do wody psy nie mają.