Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. Fajnie nakręceni na zabawki. U mnie to w miarę młody się tak bawi bo Oli łapie zabawkę i lata w koło mnie kręcąc tyłkiem ale oddać nie chce;)
  2. [quote name='kalyna']dobrze, ze chociaż wyglądem (tzn. wielkością) nadrabiają :lol:[/QUOTE] U mnie na wsi gdzie mamy działkę mam święty spokój bo na sam widok nikt nie ma ochoty wchodzić :evil_lol:. W mieście bywa różnie- jedni uciekają z obrażoną miną a inni pchają się pod nogi :diabloti:
  3. [quote name='Ana :)']a no będę musiała poczekać i to nawet bardzo dłuższą chwilę :P niestety ale nie stać mnie na kolejnego psa, i przez dłuższy czas raczej nie będzie stać :P ale w jakieś tam przyszłości wiem, że się pojawi i tym się pocieszam :):)[/QUOTE] Poczekać zawsze warto niż brać się za coś na siłę. Spokojnie, pomału i do celu :smile: [quote name='qmu']cudowny zezol :loveu: [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1610083_279129628919849_1043185868_n.jpg[/URL][/QUOTE] Model [quote name='katik']Piękne psy, takie potężne. :loveu:[/QUOTE] Na zdjęciu większe niż live ;) [quote name='Franca81']Piekne fotaski jeszcze piekniejszych fafloczkow. ;) Sobota 169? :cool3:[/QUOTE] Dzięki. Na dzień dzisiejszy w sobotę jestem w domu więc możecie wpadać. Nie wiem tylko czy ludzie nie wylezą ale razem damy jakoś radę ;) [quote name='agutka']piękny :loveu:[/QUOTE] Dzięki
  4. [quote name='Izabela124.']Donoszę, że fotki obejrzane :)[/QUOTE] Zanotowane ;) [quote name='magdabroy']Ale Milusiński ma wielką klatę :crazyeye:[/QUOTE] Rośnie sobie pomalutku :smile: [quote name='Sonka95']Ale śliczne :loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10011164_279135222252623_604530493_n.jpg[/URL][/QUOTE] Ryjeczek :loveu: [quote name='Ana :)'][URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/485542_279135292252616_1979561096_n.jpg[/URL] ja chcę takiego ! jak kiedyś się dorobię przynajmniej podobnego to będę szczęśliwa :) ale nie sorry ja będę musiała mieć suczydło :diabloti:[/QUOTE] Poczekaj jeszcze troche i popracujemy nad tym :cool3: [quote name='kalyna'][URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1493209_279129608919851_620148415_n.jpg[/URL] ja tu pilnuję :diabloti: a Milo to ściemnia a nie pilnuje :lol:[/QUOTE] Oni obydwaj ściemnają i ryje drą kiedy nie trzeba :evil_lol:
  5. Ja tam bym nazwała świnka Lump :loveu: Słodki jest :smile:
  6. U mnie panowie moczą łapki, ewentualnie brzuchy ale pływać nie chcą.
  7. [URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_6781_zps3f340fa1.jpg[/URL] Buziaczki :loveu:
  8. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/485542_279135292252616_1979561096_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1533869_279135312252614_422899279_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10153190_279135325585946_844299111_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10152629_279135338919278_544011407_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1486586_279135352252610_300056294_n.jpg[/IMG]
  9. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10001401_279135208919291_2046411791_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10011164_279135222252623_604530493_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/10003121_279135212252624_1645086522_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10151366_279135245585954_558227461_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10176139_279135255585953_1894282998_n.jpg[/IMG]
  10. Dzień doberek :smile: I mam nawet kilka fotełek ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10153215_279129588919853_1528049043_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10170698_279129598919852_785513452_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1493209_279129608919851_620148415_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1610083_279129628919849_1043185868_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1926778_279129625586516_1336637837_n.jpg[/IMG]
  11. To był jego pierwszy wyskok i chciał przypodobać się sukom z którymi się bawił a konkurent przyleciał niewiadomo skąd. Niestety widzę, że zaczyna się spinać na widok psów a zwłaszcza jak podchodzą do niego :roll: Na szczęście między moimi chłopakami nie było spin i mam nadzieję że tak zostanie :diabloti: Różnica wiekowa to prawie 3 lata (dokładnie 2lata 10 miesięcy bo obydwaj urodzeni 10 :lol:)
  12. Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dużo cierpliwości do pańci :BIG:
  13. http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0001_zps3be25d16.jpg Niby śpi a piłki pilnować trzeba ;) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0024_zpsfc719d06.jpg Malusia zabaweczka :evil_lol:
  14. Gratki za Katowice :smile: [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-j6tdUJ6xUfo/Uy3-vFLcGwI/AAAAAAAAWVA/8t8uesyFkgA/s640/21.03%20544.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-j6tdUJ6xUfo/Uy3-vFLcGwI/AAAAAAAAWVA/8t8uesyFkgA/s640/21.03%20544.jpg[/URL] Bardzo fajny chłopak z niego i wcale nie za chudy ;) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-4DMhfDtCIjA/Uy3-4vYb1DI/AAAAAAAAWV4/_4U1DrMavuE/s512/21.03%20606.jpg[/URL] A tą minę niewiniontka to znam doskonale :evil_lol:
  15. Witam :smile: Fajne psiałki :loveu:.
  16. Śnieżne fotki :loveu::loveu:
  17. Uśmiechnięte mordki :loveu: [URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_6615_zpsae9cd91e.jpg[/URL] Jakie on ma duże ząbki
  18. Słoneczne dzień dobry :smile: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6232_zps5047f553.jpg Buziaczki :loveu:
  19. 2 w 1-opalanko i spanko :lol:
  20. Milo czasem lata z jedzeniem w paszczy i stara się go chować a potem pilnuje aby nikt mu nie zabrał. Gnojek mały :mad:
  21. U nas słońce i tak ciepło że aż obrzydliwie :evil_lol:
  22. [quote name='Izabela124.'][URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1904057_273488959483916_894490298_n.jpg[/URL] ale ładnie stoi :)[/QUOTE] Czasem mu się już udaje :smile: [quote name='(:Buńka:)'][URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1794731_273488996150579_1569120537_n.jpg[/URL] - wpadł przypadkiem, sam wszedł czy chciałaś utopić? :diabloti:[/QUOTE] Niestety ale sam włazi :roll: Ciepło się zrobiło i ciągle mi się tapla i piją z bajora :roll: [quote name='kalyna']Matka natura go nie oszczędziła :evil_lol:[/QUOTE] A no nie :diabloti: [quote name='marta1624']Witam w galerii :) Śliczne chłopaki, uśmiechnięte :)[/QUOTE] Witam i dzięki :smile: To takie uśmiechnięte przygłupki są ;) [quote name='betty_labrador']Cześć Kasiu :) nie żałuję że tu wpadłam! Tyle pięknych fotek ze spaceru i wystaw :) :loveu: No i spóźnionego wszystkiego najlepszego :) A widziałaś moje pytanie na poprzedniej stronie? :cool3:[/QUOTE] Dzięki :smile: Nie widziałam :oops: My nie bywamy na Polach. Starcza nam tego pod bokiem a teraz mam nadzieję trochę pojeździć na wieś aby burki swobodnie poganiały ;)
  23. Kaaasia

    LaPsy 2

    [URL]http://i60.tinypic.com/343lrip.jpg[/URL] Dobrze że przynajmniej jedno słucha :evil_lol:
  24. Wszystkiego Najlepszego dla Toreczki- dużo mięska do jedzenia i piłeczek do zabawy :BIG:
×
×
  • Create New...