-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
[quote name='gia44']proponuję założyć wydarzenie na FB,a tu chociaż uśmieszki cegiełkowe- trzymam kciuki za bidule,to rozumiem że sunia przebywa u Ciebie? proszę podać konto do przelewu, może jeszcze zgłosić się o pomoc do Labków[/QUOTE] Sunia już jest na FB. Jest też u labków. Jest w DT w okolicach Gorzowa Wlkp. Dzisiaj zrobię dla niej bazarek cegiełkowy więc jeśli mogę to prześlę Ci link. -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Melduję sie u biedulki -
Melduję się u staruszka
-
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Pentel to grzeczny chłopak :-) -
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Bazarki są dwa :-) zapraszamy :-) -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Śliczny ten nasz Pentelek :-) szybko znajdzie domek -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Pentel opuścił schronisko i jest w drodze do hotelu :-) -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Pentel w piątek rusza do hoteliku :-) Trzymam kciuki za szczęściarza -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agalab30']Na piątek planowany jest transport do hoteliku,chłopak jeszcze nie wie,że czeka go lepsze jutro. Ponoć w piątki schronisko jest zamknięte :( Trzymajmy kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem...[/QUOTE] trzymamy kciuki mocno :-) musi się udać -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Zrobił się bazarek dla Pentela :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247837-KSI%C4%84%C5%BBKI-DLA-DZIECI-i-fajne-ciuszki-dla-kobiet-dla-Pentela-i-skarbonki-labk-do-21-10?p=21411351#post21411351"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247837-KSI%C4%84%C5%BBKI-DLA-DZIECI-i-fajne-ciuszki-dla-kobiet-dla-Pentela-i-skarbonki-labk-do-21-10?p=21411351#post21411351[/URL] Zapraszam do oglądania, kupowania albo podrzucania :-) -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agalab30']Super,super :D Nowa obróżka już się szyje dla chłopaka :)[/QUOTE] Ma chłopak szczęście że trafił na dobre duszyczki :-) -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Dla Pentelka poleciał "grosik" od skarbonki labkowej na pierwsze potrzeby chłopaka w nowym życiu :-) Robi się też bazarek. -
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Skarbonka będzie dofinansowywać tego labka - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247821-PENTEL-czarny-mix-labrador-szuka-swojego-domu[/URL] [COLOR=#000000]Pentel od roku jest w schronisku. Dwa razy wrócił z adopcji. Rzekomo jest agresywny w stosunku do innych psów. Trzeba będzie to sprawdzić. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjacielski. [/COLOR] [COLOR=#000000]Jednak uśmiechnęło się do niego szczęście [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Chłopak w przyszłym tygodniu jedzie do hotelu. Będzie finansowany z tzw. "zrzutki". Forumowicze z labradory.info, labradorretriever.com.pl, forum labradorretriever oraz skarbonka labkowa z dogomania będzie finansować Pentela tzn.transport, pobyt w hotelu, wizyty u weta i inne bieżące potrzeby. [/COLOR] [COLOR=#000000]Wpłaty będą dokonywane do labradory.info. [/COLOR][IMG]http://images64.fotosik.pl/268/d797835741a9a4bbmed.jpg[/IMG] -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Pentel od roku jest w schronisku. Dwa razy wrócił z adopcji. Jednak uśmiechnęło się do niego szczęście :-) Chłopak w przyszłym tygodniu jedzie do hotelu. Będzie finansowany z tzw. "zrzutki". Forumowicze z labradory.info, labradorretriever.com.pl, forum labradorretriever oraz skarbonka labkowa z dogomania będzie finansować Pentela tzn.transport, pobyt w hotelu, wizyty u weta i inne bieżące potrzeby. Wpłaty będą dokonywane do labradory.info. -
PENTEL,czarny mix labrador- szuka swojego domu.
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Witaj Pentelku :-) -
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[B]Aimez_moi i Poziomka[/B] dziękuję bardzo za wpłaty do skarbonki za październik :Rose: Aimez_moi przelałam 40 zł od Ciebie dla Jantara. -
Sorki za spamowanie ale mam pozwolenie od właścicielki wątku :-) - Zapraszam na kolejny bazarek dla Nesia i na skarbonkę labkową :-) podrzucanie mile widziane :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247673-DLA-PSIAKA-I-PAŃCI-zapraszamy-dla-staruszka-NESIA-i-skarbonki-labkowej-do-16-10[/URL] [B]Dana,[/B] opisz mi na meila jak było na imprezie ;-)