Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. [quote name='gia44']proponuję założyć wydarzenie na FB,a tu chociaż uśmieszki cegiełkowe- trzymam kciuki za bidule,to rozumiem że sunia przebywa u Ciebie? proszę podać konto do przelewu, może jeszcze zgłosić się o pomoc do Labków[/QUOTE] Sunia już jest na FB. Jest też u labków. Jest w DT w okolicach Gorzowa Wlkp. Dzisiaj zrobię dla niej bazarek cegiełkowy więc jeśli mogę to prześlę Ci link.
  2. Uwielbiam Danusiu takie radości i szczęścia :-)
  3. Melduję sie u biedulki
  4. Melduję się u staruszka
  5. Pentel to grzeczny chłopak :-)
  6. Mojej znajomej labek dostał ślinotoku po zjedzeniu grzybów na działce. Bari nic nie zjadł ? Żadnego grzybka ?
  7. O kurcze, Bari, bądź zdrowy chłopaku. Trzymam kciuki. Dana, jutro popytam na forach labkowych. Może ktoś coś doradzi.
  8. Czy mogę założyć wątek dla Ola na forum labkowym ? Jeśli tak to potrzebuje opis psiaka i kontakt do adopcji. Czy Olo ma ogłoszenia w sieci ? Chociaż powinien być adoptowany przez doświadczony dom. To schizofrenik ;-)
  9. Bazarki są dwa :-) zapraszamy :-)
  10. Śliczny ten nasz Pentelek :-) szybko znajdzie domek
  11. Pentel opuścił schronisko i jest w drodze do hotelu :-)
  12. Pentel w piątek rusza do hoteliku :-) Trzymam kciuki za szczęściarza
  13. Bari mówi - co oni widzą w tych muchomorach :-) moja piłeczka jest fajniejsza :-)
  14. [quote name='Agalab30']Na piątek planowany jest transport do hoteliku,chłopak jeszcze nie wie,że czeka go lepsze jutro. Ponoć w piątki schronisko jest zamknięte :( Trzymajmy kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem...[/QUOTE] trzymamy kciuki mocno :-) musi się udać
  15. Super telemaniacy :-) Dziękujemy za pozdrowienia, również przesyłamy buziaki :-)
  16. Zrobił się bazarek dla Pentela :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247837-KSI%C4%84%C5%BBKI-DLA-DZIECI-i-fajne-ciuszki-dla-kobiet-dla-Pentela-i-skarbonki-labk-do-21-10?p=21411351#post21411351"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247837-KSI%C4%84%C5%BBKI-DLA-DZIECI-i-fajne-ciuszki-dla-kobiet-dla-Pentela-i-skarbonki-labk-do-21-10?p=21411351#post21411351[/URL] Zapraszam do oglądania, kupowania albo podrzucania :-)
  17. Neśko szaleje ;-) tzn. ma ogromny apetyt i zaczyna zżerać wszystko - książkę, doniczkę ....
  18. [quote name='Agalab30']Super,super :D Nowa obróżka już się szyje dla chłopaka :)[/QUOTE] Ma chłopak szczęście że trafił na dobre duszyczki :-)
  19. Dla Pentelka poleciał "grosik" od skarbonki labkowej na pierwsze potrzeby chłopaka w nowym życiu :-) Robi się też bazarek.
  20. Skarbonka będzie dofinansowywać tego labka - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247821-PENTEL-czarny-mix-labrador-szuka-swojego-domu[/URL] [COLOR=#000000]Pentel od roku jest w schronisku. Dwa razy wrócił z adopcji. Rzekomo jest agresywny w stosunku do innych psów. Trzeba będzie to sprawdzić. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjacielski. [/COLOR] [COLOR=#000000]Jednak uśmiechnęło się do niego szczęście [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Chłopak w przyszłym tygodniu jedzie do hotelu. Będzie finansowany z tzw. "zrzutki". Forumowicze z labradory.info, labradorretriever.com.pl, forum labradorretriever oraz skarbonka labkowa z dogomania będzie finansować Pentela tzn.transport, pobyt w hotelu, wizyty u weta i inne bieżące potrzeby. [/COLOR] [COLOR=#000000]Wpłaty będą dokonywane do labradory.info. [/COLOR][IMG]http://images64.fotosik.pl/268/d797835741a9a4bbmed.jpg[/IMG]
  21. Pentel od roku jest w schronisku. Dwa razy wrócił z adopcji. Jednak uśmiechnęło się do niego szczęście :-) Chłopak w przyszłym tygodniu jedzie do hotelu. Będzie finansowany z tzw. "zrzutki". Forumowicze z labradory.info, labradorretriever.com.pl, forum labradorretriever oraz skarbonka labkowa z dogomania będzie finansować Pentela tzn.transport, pobyt w hotelu, wizyty u weta i inne bieżące potrzeby. Wpłaty będą dokonywane do labradory.info.
  22. [B]Aimez_moi i Poziomka[/B] dziękuję bardzo za wpłaty do skarbonki za październik :Rose: Aimez_moi przelałam 40 zł od Ciebie dla Jantara.
  23. Sorki za spamowanie ale mam pozwolenie od właścicielki wątku :-) - Zapraszam na kolejny bazarek dla Nesia i na skarbonkę labkową :-) podrzucanie mile widziane :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247673-DLA-PSIAKA-I-PAŃCI-zapraszamy-dla-staruszka-NESIA-i-skarbonki-labkowej-do-16-10[/URL] [B]Dana,[/B] opisz mi na meila jak było na imprezie ;-)
×
×
  • Create New...