Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. [quote name='dana'][B]Jotpeg[/B], przesadzasz :oops:.[/QUOTE] Wcale nie przesadza, śliczne foty pstrykasz [B]dana [/B]:-)
  2. [B]kaj,[/B] jeśli propozycja jest jeszcze aktualna to chętnie przyjmiemy od Ciebie Suprelorin dla Nesia :-)
  3. [quote name='oska1983']poleciała dziś moja deklaracja za 3 mce dla labków oska1983, dziękujemy bardzo serdecznie :-)
  4. Dziękuję bardzo pięknie Aimez_moi i Poziomka za wpłatę na wrzesień
  5. [quote name='kaj']Jeśli zdecydujecie kontynuować kurację Suprelorinem, to mogę podarować swój egz. - ważny jest bodajże do kwietnia 2014. Musiałam dla swojego pobudliwego psa kupić w hurtowni komplet 2 szt., bo pojedynczych nie sprzedawali. Jeden implant wykorzystaliśmy w marcu, ale ja już nie zdecyduję się na podanie kolejnej dawki. Ten drugi implant przechowuję zgodnie z zasadami w lodówce i jest w pełni przydatny do użycia. Więc jeśli będziecie chętni na ten drugi egzemplarz, to dajcie znać.[/QUOTE] [B]kaj, [/B]dziękujemy, chętnie skorzystamy :-) Poproszę, żeby spytano weta leczącego Nesia i dam Ci znać :-)
  6. A co to za teren Natura 2000 ? Bo nie w temacie jestem ;-)
  7. Od jutra ma być cieplej ;-) Dana, Ty się przygotuj na raczej zimne dni a nie ciepłe :-) Zima idzie :-)
  8. Przypominamy skarbonkę labkową i zapraszamy na bazarek dla Nesia http://www.dogomania.pl/forum/threads/246644-Torebkowo-%28Batycki%29-Bi%C5%BCutkowo-Ciuchowo-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-Filmowy-dlla-Nesia-do-07-09-21-00
  9. i się wyszykował bazarek :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246644-Torebkowo-%28Batycki%29-Bi%C5%BCutkowo-Ciuchowo-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-Filmowy-dlla-Nesia-do-07-09-21-00[/URL] dziękujemy za fanty Pani Oli i Żanecie S. z FB :-)
  10. Dla Nesia szykuje się już kolejny bazarek :-) będzie można połączyć wysyłkę ;-)
  11. [B]Dana,[/B] musisz wysyłać fotki do pism przyrodniczych ;-) cudne
  12. Zapraszam na bazarek przyjemnościowy ;-) dla staruszka Nesia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246579-ZR%C3%93B-SOBIE-Przyjemno%C5%9B%C4%87-KUP-SOBIE-bi%C5%BCutk%C4%99-na-Nesia-do-02-09-21-00?p=21237445#post21237445"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246579-ZR%C3%93B-SOBIE-Przyjemno%C5%9B%C4%87-KUP-SOBIE-bi%C5%BCutk%C4%99-na-Nesia-do-02-09-21-00?p=21237445#post21237445[/URL] Podrzucanie również mile widziane.
  13. [quote name='dana']Nesio będzie miał niedługo niespodziankę ;).[/QUOTE] Oto i jest niespodzianka od [B]dany[/B] :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246579-ZR%C3%93B-SOBIE-Przyjemno%C5%9B%C4%87-KUP-SOBIE-bi%C5%BCutk%C4%99-na-Nesia-do-02-09-21-00?p=21237445#post21237445"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246579-ZR%C3%93B-SOBIE-Przyjemno%C5%9B%C4%87-KUP-SOBIE-bi%C5%BCutk%C4%99-na-Nesia-do-02-09-21-00?p=21237445#post21237445[/URL] Zapraszamy na kolejny bazarek dla Nesia.
  14. Ciągle tylko trzeba zbierać te kijaszki i zbierać :-)
  15. Mysia na wakacjach u koleżanki :-) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images62.fotosik.pl/98/fdfcabe0d11832cf.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images62.fotosik.pl/98/db8ecebaf9de433e.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images63.fotosik.pl/97/161ac6314ea9fa3a.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B]Szukamy BDT dla biszkoptowego labradora. DS również poszukiwany :-) Jantar [/B]przebywa w przytulisku w okolicach Krakowa. cyt. [QUOTE][COLOR=#444444][FONT=Verdana]Jantar ma ok. 7 lat. Został znaleziony przez wolontariuszy organizacji Dar Serca. Psiak miał przewlekłe zapalenie uszu. Jantar ma także widoczne objawy neurologiczne - opadniętą powiekę i jedna wargę. Poza tym czuje się bardzo dobrze i jest w dobrej kondycji. Jest psiakiem radosnym, przyjaznym, ruchliwym, lubiącym kontakt z człowiekiem. Lubi także dzieci. Został zaszczepiony i odrobaczony. Będzie wykastrowany. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Jantar wymaga kropienia uszu i oka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Teraz szuka swojego miejsca na ziemi-swojej rodziny, pełnej miski i opieki takiej już do końca swojego życia. Dom, w którym czułby się najlepiej powinien być z ogrodem. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Obecnie psiak mieszka w kojcu na terenie przytuliska w woj małopolskim.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9594/6wne.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5222/o1xg.jpg[/IMG]
  17. [quote name='dana']Ja już przerobiłam dogłębnie temat BDT z dokonaną :D opcją pozostania DS :D. Wiem, że nie dla mnie jakiekolwiek DT, bo pewnie wszystkie te tymczasowe psiaki zostałyby w efekcie na stałe, na zawsze u nas :D. Jolu, wysłałam Ci opis do tej pięknej sowy ;).[/QUOTE] Dzięki [B]dan[/B]a, dostałam opis :-). W weekend pojawi się bazarro z cudną biżuterią dla naszego podopiecznego labka staruszka Nesia. Biżuterię podarowała[B] dana[/B] :-) :Rose:
  18. Albo mi się coś pomyliło albo już kiedyś widziałam Tanka w schronisku. Albo tamten był podobny, nawet pod względem zachowania. Jakiś rok temu robiłam tamtemu ogłoszenia.
  19. [quote name='dana']Będziemy myśleć co dalej, przecież trzeba pomóc tym labkom w potrzebie. [B]Jolam[/B], ja już byłam takim BDT dla znalezionego Wielkiego Łowcy vel Murzynka :lol:. Najwidoczniej zupełnie się nie nadaję na żaden DT, bo teraz mamy zamiast jednego już dwa psiaki :D. Przecież początkowo szukaliśmy temu maluchowi domku... No i znaleźliśmy, u nas :D.[/QUOTE] No i ja właśnie mam tak samo ;-) nie byłam jeszcze DT i dopóki nie będę mieć domu to nim nie będę. Później zostanę DT z opcją DS :-)
  20. Tego cuda nie ma na stronie schroniska :-) [quote name='Fundacja Medor'][TABLE="align: center"] [TR] [TD="colspan: 2"][/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"] [CENTER] [TABLE="align: center"] [TR] [TD] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99314510.jpg[/IMG] [/TD] [TD] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99314508.jpg[/IMG] [/TD] [TD] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99314509.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR] [/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"] numer: 49 numer chip: 616093900057301 imię: Klusek płeć: pies [/TD] [TD="width: 290"] wiek: ok. 2 lat wielkość: duza rasa: labrador data przyjęcia: 2013-08-04 kwarantanna do 2013-08-18 przebywa w boksie: zwierzętarnia [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] opis: Klusek to zadbany, dobrze utrzymany labrador. Ma w uchu tatuaż. Trafił do nas z ulicy Dąbrowskiego. [/TD] [/TR] [/TABLE] [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=9420[/URL] [COLOR=#ff0000][B]SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI TEL 42 656-78-42[/B][/COLOR][/QUOTE]
  21. Pięknie Rino wygląda i jest szczęśliwy i bez kolczatki :-) fajna mordeczka z niego, dobrze że trafił na dobrych ludzi
  22. [B]dana[/B], meila nie dostałam ale sprawdzę bo może idzie z opóźnieniem. Dziękuję za biżutki na bazarek. Przyda się bazarek bo kolejne staruszki labki są do wzięcia do DT. Szukamy sprawdzonych DT ;-)
  23. [quote name='panbazyl']ja właśnie dostałam z Ukrainy butelczynę gruzińskiego wina, ale półsłodkie - więc sie obawiam, ze będzie bardzo deserowe.... ale temu też damy radę :diabloti: choć lubię połwytrawne.[/QUOTE] A ja lubię deserowe, słodkie :evil_lol:
  24. [quote name='Maciek777']Idealna partia dla Labi. Może ją adoptujesz?:evil_lol: A na co to tak Murzynek polował? Kret czy mniejsza zwierzyna?:roll:[/QUOTE] Labi to ta czarna sunia ? Kurcze, ma dziewczyna pecha, długo już szuka domu
×
×
  • Create New...