Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. To mi się pomyliło ;-)
  2. [B]dineh[/B], błąd w imieniu labka który jeśli przeżyje będzie potrzebował pomocy finansowej. To Bruno a nie Hektor. Hektor też jest w potrzebie ale jego stan nie jest taki jak Bruna [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84[/URL] Bruno to ten z nużycą.
  3. nie mam zielonego pojęcia jak to będzie. zobaczymy
  4. Zapraszam miłośników labradorów do zakupu wyjątkowych kalendarzy z labusiami. Idealne też na prezent. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248817-PI%C4%98KNE-KALENDARZE-2014r-dla-3-chorych-labrador%C3%B3w-do-10-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248817-PI%C4%98KNE-KALENDARZE-2014r-dla-3-chorych-labrador%C3%B3w-do-10-12[/URL] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2264/4bt2.jpg[/IMG]
  5. Chce go dać do DT ale nie ma chętnego DT. ten który się zgłosił to DT Primy. Dla mnie też to jest pokręcone i to zdrowo....Może się dogadają, poczekamy, zobaczymy.
  6. może być tak jak piszesz ze stawami. Lejila ostatnio zaczęła się lekko podpierać chorą łapką. może uda się uratować. nie wiem na dzień dzisiejszy co będzie. poczekamy na wieści. Jeśli Hektor przeżyje to na pewno pomoc się przyda :-) Dziękuję :-)
  7. [quote name='dineh']brakuje więc 215 zł :-) może jeszcze jakis bazarek?[/QUOTE] Są labki w większej potrzebie. Ludzie z for labkowych dołożą. Dogomaniacy i tak pomogli. 385 zł to sporo i mdk8 wpłacila 10 zł więc jest prawie 400 zł. Teraz mamy labka umierającego - Hektora. Jeśli przeżyje to będzie bazarek dla niego.
  8. Teraz Jantar jest pod opieką Daru Serca. DT byłby darmowy. Więc pozostaje karma i leczenie które tak jak piszesz może więcej kosztować bo chory pies siedzi w budzie. Pisałam na Primie ze może ten potencjalny DT zostałby DT dla Daru Serca pod opieką której jest Jantar. Ale chyba też źle zaproponowałam... nie wiem o co chodzi. Dla mnie liczy się dobro psa.
  9. Robiłam bazarek cegiełkowy tu na dogo. Zebrało się 385 zł. Koszt operacji 600 zł.
  10. dineh, tu chodzi o decyzję fundacji czy go wezmą pod swoją opiekę czy nie.... chodzi jak zwykle o kasę. którą wg mnie zawsze jakoś można zorganizować. ale to tylko jest moje myślenie bo jak ja mam psa pod opieką to robię bazarek za bazarkiem.
  11. Jantar potrzebuje głównie opieki i DT. I chętny DT się pojawił.I najpierw wg mnie trzeba by zabrać chłopaka do DT. A dziergać będziemy później. Sorki ale wkurza mnie takie podejście, że jest chętny DT a zaczynamy zajmować się dzierganiem.
  12. jeśli przeżyje to pójdzie do domowego hoteliku. ostatnie wieści nie są dobre - może mieć krwawienie wewnętrzne. jutro ma mieć powtórzone wyniki. weci starają się jak mogą żeby chłopaka ratować. jeśli jednak okaże się że jest krwawienie wewnętrzne to niestety będzie źle...
  13. Chyba dobrze, bo wg diagnozy, psiak dobrze sobie radzi teraz a po operacji musiałby mieć rok rehabilitacji. Ale decyzja jeszcze nie jest podjęta na 100%.
  14. dana, jeszcze nie wiem jak wyglądają finanse psiaka. Zobaczymy po wystawieniu rachunku przez klinikę. Później musi mieć dobrą karmę weterynaryjną i witaminki. Coś ma nie tak z prostatą, nużycę. Będzie to kosztowny psiak ale jeśli z tego wyjdzie to trzeba stanąć na głowie żeby mu pomóc.
  15. dobre wieści i mam nadzieję ze kolejne będą jeszcze lepsze
  16. żyje, ale nowych wieści jeszcze nie mamy tylko tyle że żyje i starają się dalej go ratować.
  17. Ile ma lat nie wiadomo, na imię ma Bruno. Zaraz dodam w tytule. Gdyby była potrzebna pomoc to dam Ci znać. Dziękuję :-)
  18. są deklaracje cioteczek z labradory.info i wolontariuszki z tego schroniska też się dokładają. Psa ratują wszyscy w klinice. Czy pies z tego wyjdzie, nie wiadomo. Ryczeć mi się chce jak na niego patrzę :-(
  19. Ona na razie kica jak zajączek i nie używa tej łapki.
  20. To zazdroszczę :-) też chciałabym go poznać osobiście ;-)
  21. cyt. wiadomość od osoby która psem się opiekuje
  22. Wczoraj pies dotarł w takim stanie :-( Uploaded with ImageShack.us
  23. jak tylko będą wieści to od razu przekażę
  24. psiak był zaniedbywany przez dłuższy czas, jest odwodniony, niedożywiony, brudny i chory ....masakra
  25. Z tego co czytałam na Primie to Prima dowiaduje się u źródła czyli od Daru Serca ile wynoszą koszty leczenia i wtedy podejmą decyzję czy dadzą radę finansowo ;-)
×
×
  • Create New...