Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. Zapraszam na kolejny bazarek dla Nesia i na skarbonkę labkową :-) podrzucanie mile widziane :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247673-DLA-PSIAKA-I-PA%C5%83CI-zapraszamy-dla-staruszka-NESIA-i-skarbonki-labkowej-do-16-10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247673-DLA-PSIAKA-I-PA%C5%83CI-zapraszamy-dla-staruszka-NESIA-i-skarbonki-labkowej-do-16-10[/URL]
  2. Zapraszam na kolejny bazarek dla Nesia i na skarbonkę labkową :-) podrzucanie mile widziane :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247673-DLA-PSIAKA-I-PA%C5%83CI-zapraszamy-dla-staruszka-NESIA-i-skarbonki-labkowej-do-16-10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247673-DLA-PSIAKA-I-PA%C5%83CI-zapraszamy-dla-staruszka-NESIA-i-skarbonki-labkowej-do-16-10[/URL]
  3. [B]Aimez_moi,[/B] dziękuję pieniążki dla Jantara już wpłynęły. Dzisiaj zrobię przelew do Fundacji Dar Serca dla Jantarka.
  4. [B]Aimez_moi[/B] dziękuję w imieniu Jantarka :-)
  5. Jantar czuje się dość dobrze. Dostaje leki. cyt. [FONT=Verdana] [/FONT] Jantarek z piłeczką :-)
  6. Nie cierpię pajęczyn o tej porze roku ;-) dzisiaj się w taką wplątałam i jakaś ohyda zaczęła po mnie łazić, narobiłam takiego wrzasku że mój TŻ stwierdził, że w okolicy kilometra uciekły wszystkie zwierzęta....
  7. Neśko dostał od nowej ciotki w prezencie witaminki i preparat na stawy. Chłopak czuje się dobrze. Ale chętnych do adopcji takiego miłego staruszka nie ma....
  8. Super :-) Bari jest piękny. Uwielbiam psie tarzanko. Czekamy na pokaz Murzynka :-)
  9. Pod opiekę Fundacji Dar Serca trafił taki biedny labek Jantar. Chłopak ma porażenie nerwu twarzowego. Dalsza diagnostyka w toku. Skarbonka wspomoże Jantara. Tu jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247435-JANTAR-chory-labrador-w-hoteliku-okolice-Krakowa[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1f13709e8909edc.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/213/e1f13709e8909edc.jpg[/IMG][/URL]
  10. Cyt. [TABLE="class: forumline, width: 100%"] [TR] [TD="class: row2, width: 100%, bgcolor: #EBE0CE"][TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="colspan: 2"]Przeklejam opis stanu Jantara, jaki otrzymaliśmy od naszej p. doktor. "Ok 10 letni pies Jantar, samiec, labrador, został przyporowadzony do gabinetu wkrótce po przygarnieciu go przez Fundacje Dar Serca. Podczas pierwszej wizyty 10.07.2013 stwierdzono: przechylenie głowy na lewą stronę, zaburzenia równowagi, porażenie nerwu twarzowego, zespół suchego oka, przewlekłe zapalenie ucha zewnętrznego po stronie zmian. Pobrano tez krew aby wykluczyć niedoczynność tarczycy- wynik badania okazał sie negatywny. Po wdrożeniu leczenia stan psa był stabilny przez 2 miesiace, po czym nastapiło pogorszenie- znacznie postapil zanik mięsni twarzowych po lewej stronie, nasiliły sie zaburzenia równowagi (przewracanie sie, krążenie w koło). Wykonano zdjecia RTG głowy w 2 projekcjach, na których nie uwidoczniono niepokojacych zmian. Zadecydowano o wprowadzeniu kolejnych leków. Obecnie pies otrzymuje preparaty: Polfilin, Nivalin, Milgamma, Ccarboxylasum, Metypred,Vidisic, Mycosolon. Obraz kliniczny oraz równoczesne wystepowanie objawów przedsionkowych i porazenia nerwu twarzowego nasuwaja podejrzenie tła urazowego zmian (np. wypadek komunikacyjny). "[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [/TR] [/TABLE]
  11. Jantar ma ok. 7 lat. Został znaleziony przez wolontariuszy organizacji Dar Serca. Psiak miał przewlekłe zapalenie uszu. Jantar ma także widoczne objawy neurologiczne - opadniętą powiekę i jedna wargę. Poza tym czuje się bardzo dobrze i jest w dobrej kondycji. Jest psiakiem radosnym, przyjaznym, ruchliwym, lubiącym kontakt z człowiekiem. Lubi także dzieci. Został zaszczepiony i odrobaczony. Będzie wykastrowany. Jantar wymaga kropienia uszu i oka. Teraz szuka swojego miejsca na ziemi-swojej rodziny, pełnej miski i opieki takiej już do końca swojego życia. Dom, w którym czułby się najlepiej powinien być z ogrodem. Obecnie psiak mieszka w kojcu na terenie przytuliska w woj małopolskim. Kontakt w sprawie adopcji 882 180 526 Jantar znajduje się pod opieką Fundacji DAR SERCA.
  12. Nawet nie wiecie jak zazdroszczę Wam takiego wspólnego działania. Macie tak zgraną ekipę pomagającą dogom że aż podziw bierze. Nie ma kłótni, każdy dog jest dla Was tak samo ważny i tak samo żarliwie staracie się mu pomóc. Naprawdę pełen szacun i podziw z mojej strony.
  13. nie tylko na dogo zdarzają się kłótnie, na innych forach jest podobnie ;-)
  14. Takich osób jest dużo tylko trzeba je spotkać :-) Ja też się cieszę że mam kontakt z tym wątkiem. Ale coś Dana nam zniknęła....
  15. Trochę mam sklerozę ostatnio ;-) Trwa bazarek na skarbonkę labkową :-) serdecznie zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247158-ZAPRASZAM-na-FAJNY-bazarek-na-skarbonk%C4%99-labkow%C4%85-do-24-09"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247158-ZAPRASZAM-na-FAJNY-bazarek-na-skarbonk%C4%99-labkow%C4%85-do-24-09[/URL] podrzucanie też mile widziane :-)
  16. Zapraszam na bazarek na skarbonkę labkową. Darczyńcą fantów i pomysłodawcą jest[B] Dana [/B]której pięknie dziękuję :Rose: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247158-ZAPRASZAM-na-FAJNY-bazarek-na-skarbonkę-labkową-do-24-09[/URL] podrzucanie mile widziane :-)
  17. Maciek777 zrobił nam taką fajną zbiorcza fotkę labków którym pomogliśmy :-) Byłoby ich więcej tylko na razie od kwietnia mamy pod opieką staruszka Nesia. Gdyby Nesio znalazł domek to kolejny labek mógłby pójść do hoteliku. No i niestety DT brak. Uploaded with ImageShack.us
  18. Zapraszam na kolejny bazarek dla naszego Neśka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247084-%C5%9Aliczne-BI%C5%BBUTKI-ZAGL%C4%84DNIJ-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-%29-dla-staruszka-NESIA-do-21-09?p=21305203#post21305203"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247084-%C5%9Aliczne-BI%C5%BBUTKI-ZAGL%C4%84DNIJ-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-%29-dla-staruszka-NESIA-do-21-09?p=21305203#post21305203[/URL]
  19. Dana, ważki bym wysłała na jakiś konkurs ;-) a kretowiska to niezbyt miła sparawa :-(
  20. [B]Maćku,[/B] mam do Ciebie sprawę :roll: Czy mógłbyś mi pomóc i zrobić takie jedno zdjęcie a w środku kilka zdjęć ??? Albo na pw mi wytłumacz jak to się robi i w jakim programie bo ja nie umiem. Jestem tępa w obrabianiu fotek. Chciałabym zebrać fotki wszystkich labków którym pomogła skarbonka i wstawić zbiorczą fotkę w wątku skarbonki. Wstawianie po kolei każdej fotki za dużo miejsca zajmie.
  21. Przypominam się :) ja Nesio Mam nową śliczną obrożę od p. Edyty :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/zmhd.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7947/zmhd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tak ładnie proszę o domek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/f44z.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1881/f44z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] U p. Edyty jest mi dobrze, jestem sliczny i uśmiechnięty :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/yo2q.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4220/yo2q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mam nawet fajną dziewczynę :zakochany: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/8cl7.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9928/8cl7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [B]Lida[/B], jedyne wyjście jeśli masz psy pod opieką to robić na nie bazarki i robić ogłoszenia w sieci. Chyba jest na dogo wątek w którym ludzie oddają np. budy albo szukają bud i innych rzeczy. Wpisz, może ktoś ma na zbyciu budy.
×
×
  • Create New...