-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam do Hektorka -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
nie wiem, ale Prima konsultuje i amputacja będzie w ostateczności. -
[quote name='dineh']trzymamy kciuki mocno mocno!! Jolam jest na dogo juz wątek tego labka z nużycą który ma czas do jutra?? Nie wiem o którego chodzi. Chyba o tego czarnego ze schroniska z okolic Warszawy ? ;-) Nie wiem czy przeżył noc. Ale jestem dobrej myśli. http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84-w-hoteliku?p=21558067#post21558067
-
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
pokazujemy chłopaka -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Operacja może czekać bo stan zapalny jest opanowany a łapka jest bezwładna i sunia ponoć i tak jej nie używa. Brak w niej krążenia. I jeszcze są jakieś wskazania do amputacji. Podawałam je na początku. Opinia Weta. Nie pamietam teraz. Prima pod opieką której jest sunia chce mieć 100% pewności że łapkę trzeba amputować. I będzie jeszcze konsultacja u neurologa. ZAPRASZAM do zakupu KALENDARZY 2014 - dochód również dla LEJLI [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248817-PI%C4%98KNE-KALENDARZE-2014r-dla-3-chorych-labrador%C3%B3w-do-10-12[/URL] -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Cyt. info z DT [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]U Naszej gwiazdeczki wszystko gra - jak zawsze skora do zabawy, nosi wszystkie maskoteczki i piłeczki zaczepiając inne psiaki i zachęcając do zabawy. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://images63.fotosik.pl/334/9607a39e5cb1e982.jpg[/IMG] -
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Musi być lepiej :-) chłopak jeszcze będzie niezłym przystojniakiem :-) -
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Przypominamy labusie :-) -
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Najgorsze zmiany ma na brzuchu i w uszach. Narośla czy guzy w uchu trzeba będzie usuwać. -
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Na razie Hektorek jest leczony a później znajdzie się fajny DS :-) To Hektorek na spacerku [IMG]http://images61.fotosik.pl/371/5576720e130c2d5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/372/73dfa7a7fa7d7644med.jpg[/IMG] -
[quote name='dana'][B]Jotpeg[/B] i [B]Danusia[/B] to mają rzeczywiście do morza trochę daleko, ale [B]Maciek[/B] i [B]Jolam[/B] mają prawie tak blisko jak my :lol:. Od nas jedziemy nad morze troszkę ponad dwie godziny, to taki żabi skok ;). [/QUOTE] My mamy 150 km nad morze. Najbliżej chyba mamy do Dziwnówka :-) Ostatnio na wakacje jeździliśmy do Rowów. Ale w tym roku chyba pojedziemy gdzieś bliżej. Musimy tylko znaleź metę gdzie tolerują psiaki no i gdzie można wejść na plażę z psem.
-
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Niewiele lat mu zostało ale cieszy chociaż to że ostatnie lata przeżyje szczęśliwy -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
cieszę się że jesteście u suni :-) -
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
i ja też zaglądam -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam do suni :-) -
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Narazie nie mamy nowych wieści o biedaku. Ale myślę ze lepiej niż kilka dni temu u pseudowłaścicieli :-) -
[quote name='Agalab30']Felix już w domku tymczasowym :) Były małe problemy z rezydentem ale przy drobnej pomocy behawiorysty,opiekunka tymczasowa wie już jak ma się zachowywać i traktować oby dwa psiaki :) Felus był także u doktorka i oto wieści : [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jesteśmy po wizycie u weta. Leki dobrane. Narazie wykupiłam leki na tydzień. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Tabletki : VETMEOIN 5mg dawkowanie 1,5 tabletki 2razy dziennie [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Całe opakowanie 50 tabletek kosztuję 150 zł i wystarcza na 16 dni. Jest to niesamowicie kosztowne. Wet powiedział że narazie musi je brać potem możemy przejść ewentualnie na leki dla ludzi które kosztują mniej.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Psy nie powinny brać leków dla ludzi. Feliks powinien dostawać leki dla psów.
-
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='rovaniemi']na razie mogę tylko podnosić, w następnym tygodniu spróbuję coś wpłacić :)[/QUOTE] Dziękujemy :-)