Jump to content
Dogomania

Becia Lublin

Members
  • Posts

    2678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Becia Lublin

  1. [quote name='b-b']No proszę z jednej strony mnie będzie Miki a z drugiej Ciapek :D Może jeśli Ciapa dom wypadnie OK połączyć jazdę chłopaków? Zawsze lepiej gdyby jechały samochodem :)[/QUOTE] oczywiście, że można połączyć ... nawet o tym rozmawiałam z tym Panem.. kobieta od Ciapka powiedziała, ze z łatwiej jej będzie odebrać Ciapka z Poznania niż z Modliborzyc (zgooglowałam i odległość Modliborzyce - Wrocław = 519 km w jedn stronę) ... jeśli dziś wizyta we Wroclawiu wypadnie pozytywnie wtedy Miki razem z Ciapkiem w sobotę wyjadą razem do swoich domków
  2. dziś z nim rozmawiałam i powiedział, że jeśli nic nie znajdziemy dla niego sam przyjedzie po Mikusia do samych Modliborzyc ... chciałam jeszcze dodać, że dziś o 17 będzie wizyta p.a. we Wrocławiu dla Ciapka, trzymajcie kciuki :)
  3. dziś miałam pierwszy sensowny tel w sprawie Mikusia, dzwonił Pan, któremu odszedł wiekowy kolaczek ....psa adoptował ze schroniska w Gaju, wyraził zgodę na wizytę p.a. .... wykonałam tel do wolontariuszek ze schroniska i powiedziały, że mogę oddać mu psa bez sprawdzania... ze schroniska wyadoptował chorego psa, dbał o niego i oddał mu całe serce trzymajcie kciuki :D
  4. kochane cioteczki błagam Was o pomoc, może wspólnymi silami wypełnimy wolę kobiety, która całe życie pomagała bezdomnym psom, przygarniała je, leczyła i szukała dla nich domów, niestety przegrała walkę z rakiem zostawiła swoje sierotki ... byłam tam, widziałam na własne oczy tragedia :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248366-Nasza-pani-przegrała-walkę-z-rakiem-a-my-zostaliśmy-sami!-(-Collie-i-4-kundelki?p=21488917#post21488917[/URL]
  5. [quote name='ala123']dziewczyny,trzeba to rozpropagować,niech urzędnicy zobaczą,że ludzie widzą taką potzrebę[/QUOTE] wrzucę na FB niech zobaczą ilu fanów mają chrząszcze ze Szczebrzeszyna :)
  6. [quote name='DORA1020']Bardzo prosze,jesli mozecie wejdzcie na strone szczebrzeszyn.info....na ...jakie inwestycje ma realizowac samorzad i zaglosujcie na budowe schroniska,i tak nic z tego nie wyniknie,ale niech wiedza,ze ten temat ludzi interesuje. Lucynka juz zaglosowala,dziekuje:)[/QUOTE] oj zdublowałam Alę :)
  7. [quote name='Anula']Zaraz poszukam kogoś od Collie i zaproszę na wątek.Czy te psiaczki z krótką sierścią są duże,ile mają w kłębie?[/QUOTE] psiaczki (2 sunie i piesek) z krótką sierścią są małe, nie jestem w stanie teraz określić ile maja w kłębie, ale podpytam siostrę zmarłej kobiety, która szuka dla nich pomocy... pieski wcześniej mieszkały z ukochaną panią w domu, mieszkają nadal w tym samym miejscu, ale do dyspozycji mają jedynie przybudówkę, w której wyścielone są poduchy i kołderki, na co dzień opiekuje się nimi pewna kobieta, która jest na miejscu
  8. [quote name='b-b']Szkoda bo akurat chłopacy najbardziej w typie rasy są i mogą się zgłaszać po nich ludzie chcący mieć ich do rozrodu. Wiem ,że będzie umowa, w której nowy opiekun będzie miał psa poddać kastracji....ale mimo wszystko szkoda. Trzymam kciuki za całe stadko![/QUOTE] dziękujemy za kciuki i dobre słowo :) liczę na cud, że ktoś się nad nimi zlituje ... wierzę, że ich ukochana Pani czuwa nad nimi z góry i pomoże nam w tej akcji :)
  9. [quote name='b-b']To trzymam kciuki aby je koś dojrzał i się w nich zakochał!!! Szkoda, ze nie macie możliwości umieszczenia ich w DT Sunie są wysterylizowane a chłopacy rozumiem, że nie ?[/QUOTE] chłopcy nie
  10. [quote name='Nux']Psiaki bardzo dziękują za komplement :) Bardzo proszą o rozsyłanie ich w świat, ponieważ nie jest im lekko, dokarmia je siostra ich zmarłej pani, ale nie może ich zabrać :( Szukają domków i to w trybie pilnym.[/QUOTE] dziękuję za założenie wątku :) tylko dodam, że siostra mieszka 76 km od tego miejsca i nie jest jej łatwo dojeżdżać do sierotek
  11. Redka teraz nazywa się Kredka i wysyła pozdrowienia ze swojego domku :) [IMG]http://i43.tinypic.com/2ed1211.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/28kught.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2v1nha9.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/w1iqu.jpg[/IMG]
  12. dostałam maila z domu Borysa: gorące pozdrowienia od rok starszego Borysa i jego państwa [IMG]http://i42.tinypic.com/2lwlu9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2s93e5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/25jf38p.jpg[/IMG] fotki mówią same za siebie :) chłopak jest szczęśliwy :loveu:
  13. dostałam maila z domu Borysa: gorące pozdrowienia od rok starszego Borysa i jego państwa [IMG]http://i42.tinypic.com/2lwlu9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2s93e5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/25jf38p.jpg[/IMG] fotki mówią same za siebie :) chłopak jest szczęśliwy :loveu:
  14. [quote name='DORA1020']wiem jak to jest na wsi,sama jetem otoczona wsia. Trzeba poprosic BecieLublin,chyba kiedys jej znajomy robil jakis plakat,napisac tekst,kilka zdjec i druk,a pozniej wyslac do dziewczyn.Jest troche roboty.....[/QUOTE] mogę zrobić plakacik, proszę tylko o tekst i zdjęcie :)
  15. [quote name='Murka']Becia zmarzła i potem przez większość czasu dzielnie znosiła towarzystwo teściowej i Hani :) Fotki będą jak muzzy je obrobi, a to mu zajmie jakiś tydzień (porobił ok. 600 zdjęć).[/QUOTE] tak, to prawda, ale teściowa i Hania bardzo sympatycznie umilali mi ten czas :D
  16. [quote name='Lucyna']czy to zdjęcia Dorki ?[/QUOTE] to są zdjęcia o których pisała DORA : "Zrobilam zdjecia kotkom z rodziny patologicznej,jedna sliczna koteczka i rudy sliczny kocurek.Maja ok 4-5 miesiecy.Tez beda potrzebowali ogloszen"
  17. [IMG]http://i41.tinypic.com/vq1non.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2csj9c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/wtslk5.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jv59ag.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2n1sh0.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i43.tinypic.com/33xtp9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/maxqav.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2por408.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/244p4s9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/igmfja.jpg[/IMG]
  19. kocięta w potrzebie [IMG]http://i39.tinypic.com/2agltma.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/rldlqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ta51uc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/28imf6d.jpg[/IMG]
  20. dla tych, którzy nie mogli oglądać jak moja Czika gwiazdorzyła w TV polecam :) [URL]http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/11-pazdziernika-2013-g1830/12675530[/URL] oglądajcie od 14 minuty :)
  21. byłam razem z muzzy u Murki, Pucek wymiziany i wycałowany dumnie pozował do zdjęć :)
  22. Łatuniu życzę dużo zdrówka :loveu:
  23. ja też wierzę w to, że Sonia znajdzie swój wymarzony domek :)
  24. [quote name='tatankas'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA-5-12-2012![/URL][/QUOTE] dziękuję bardzo :)
×
×
  • Create New...