Jump to content
Dogomania

Becia Lublin

Members
  • Posts

    2678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Becia Lublin

  1. pozdrowienia od Sonii ze swojego domku :) [IMG]http://i48.tinypic.com/2rw6jyw.jpg[/IMG]
  2. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-G6CAgbicy_A/UTjQ1AJWQWI/AAAAAAAAAd4/BvmTwha8XxY/s512/IMAG0496.jpg[/IMG] rozwaliło mnie to zdjęcie :D nie wiedziałam, że moja klatka może służyć, jako piętrowe łóżko :loveu:
  3. [IMG]http://i50.tinypic.com/2myvhqt.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/23kqfbk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/20hjxac.jpg[/IMG]
  4. na prośbę Dory wstawiam te zdjęcia, później ona napisze o co chodzi [IMG]http://i46.tinypic.com/33wtk3r.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2v10wvk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/169rof4.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24wgak5.jpg[/IMG]
  5. byłam u niego w sobotę, zawiozłam podest i puszki od Ali123 oraz dary dla opiekunów... niestety było już późno, a szakal spał w domu, nie chciałam go budzić
  6. [quote name='ala123']Ale to jest tymczas rozumiem,tak jak było w planie?[/QUOTE] Ala Frytka znalazła już swój domek ... na tymczasie była tylko jedna noc i pół dnia :D
  7. Frytka dziś śpi już w swoim domku. To była expresowa akcja. Sunia zamieszkała w Warszawie w domu z ogrodem. Do towarzystwa ma 6-letniego psa Kajtka i kota Zenona. Będą jej gotowali, w domu cały czas ktoś jest więc nie będzie prawie w ogóle sama :)
  8. cudowna wiadomość, aż nie mogę uwierzyć, wielkie dzięki Madziu, że uratowałaś mu życie :loveu:
  9. piękna, nie poznałam jej :)
  10. w trakcie wizyty p.a. zgodnym głosem stwierdzili, że pies nie ma wstępu do sypialni .. a teraz pościelowe foty ... super !!!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='Ty$ka']Czyli mam dobrze rozumieć, że Frytka ma DS? :)[/QUOTE] Frytka pojechała do Warszawy do DT jest obecnie pod opieką Fundacji Pies na Zakręcie i szuka swojego domku
  12. Frytka podbiła serce mojego TZ, chciał ją zostawić u nas w domu, niestety mamy już trzy czworonogi i nie mamy możliwości, by przygarnąć kolejną bidę... dziś gdy oddawałam ją Ludce założył okulary przeciwsłoneczne, żeby nie było widać łez:loveu: Frytunia w całej okazałości [IMG]http://i45.tinypic.com/2ibfguf.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jptnw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/or58ht.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/34nrzq0.jpg[/IMG]
  13. cieszę się, że już dotarła do celu mam nadzieję, że Bystra ją polubi :loveu:
  14. klatka jest metalowa, podaj nr tel. to mój TZ się z Tobą skontaktuje, nie będziesz autobusem wozić wielkiej klatki :)
  15. jestem na zaproszenie Myszy2 ... mam klatkę ala kenel może pożyczyć
  16. kto poznaje ? [IMG]http://i46.tinypic.com/2u7vx1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/21owmyt.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/330tlyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/x0pcop.jpg[/IMG]
  17. [quote name='ala123']Czy wiadomo już ile wyszło?[/QUOTE] póki co wysłałam 70 zł Mirce za transp od miejsca spotkania z mężem murki do jej dt ...trzeba zapytać murki ile trzeba zapłacić jej mężowi za pozostałą część transportu
  18. wszystkiego dobrego w nowym domku :loveu:
  19. w dniu 9.02.13 o godz. 9.48 w poście #112 pisałam, "na moje konto dla SZAKALA wpłynęło: PANNA MARPLE 100 zł ewu 50 zł dziękuję bardzo :loveu: " dziań przed wyjazdem Szakala wysłałam 150zł na konto Gućka na transport
  20. [quote name='ludka']Cioteczki, prosba o glosy w konkursie na najsympatyczniejszego mruczka dla szczebrzeszynskiej koteczki ze stodoly pani P., ktora znalazla dom u pani Agaty z Lublina po moim ogloszeniu. Dora prosila o szukanie domow i maluchy znalazly. Pani Agata zrobila mi wielką niespodzianke wiadomością o kici, bo nawet jej nie widzialam, pojechala bezposrednio do Lublina. Glosujcie prosze na chrzaszcza ze Szczebrzeszyna, mozna codziennie powtarzac glosowanie ;) [URL]http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1734813,wybieramy-najsympatyczniejszego-mruczka-2013-wendetka-niezwykly-szczebrzeszynski-chrzaszcz-jest-kochana-lobuziara-obdarzona,galeria,4555517,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=895ce7931ae0561bf0b90448f79bea1c[/URL] A to kicia w pazdzierniku, bida z kocim katarem u pani P. w Szczebrzeszynie. Wypiekniala dziewczynka :) [URL="http://naforum.zapodaj.net/d8ff19524937.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8ff19524937.jpg[/IMG][/URL] głos oddany, ale wypiękniała dziewczynka :)
×
×
  • Create New...