-
Posts
2678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Becia Lublin
-
Spanielka Nela spod Zamoscia ma wspanialy dom!
Becia Lublin replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
piękna, nie poznałam jej :) -
Frytka podbiła serce mojego TZ, chciał ją zostawić u nas w domu, niestety mamy już trzy czworonogi i nie mamy możliwości, by przygarnąć kolejną bidę... dziś gdy oddawałam ją Ludce założył okulary przeciwsłoneczne, żeby nie było widać łez:loveu: Frytunia w całej okazałości [IMG]http://i45.tinypic.com/2ibfguf.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jptnw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/or58ht.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/34nrzq0.jpg[/IMG]
-
PILNE!!! ZAGŁODZONA I CHORA SPANIELKA Lisa ma wspanialy dom!
Becia Lublin replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
wszystkiego dobrego w nowym domku :loveu: -
[quote name='ludka']Cioteczki, prosba o glosy w konkursie na najsympatyczniejszego mruczka dla szczebrzeszynskiej koteczki ze stodoly pani P., ktora znalazla dom u pani Agaty z Lublina po moim ogloszeniu. Dora prosila o szukanie domow i maluchy znalazly. Pani Agata zrobila mi wielką niespodzianke wiadomością o kici, bo nawet jej nie widzialam, pojechala bezposrednio do Lublina. Glosujcie prosze na chrzaszcza ze Szczebrzeszyna, mozna codziennie powtarzac glosowanie ;) [URL]http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1734813,wybieramy-najsympatyczniejszego-mruczka-2013-wendetka-niezwykly-szczebrzeszynski-chrzaszcz-jest-kochana-lobuziara-obdarzona,galeria,4555517,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=895ce7931ae0561bf0b90448f79bea1c[/URL] A to kicia w pazdzierniku, bida z kocim katarem u pani P. w Szczebrzeszynie. Wypiekniala dziewczynka :) [URL="http://naforum.zapodaj.net/d8ff19524937.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8ff19524937.jpg[/IMG][/URL] głos oddany, ale wypiękniała dziewczynka :)