Chyba każdy pies ma jakiegoś takiego wroga, którego nie lubi. Podobnie jak ludzie - też nie wszystkich lubimy. Ale to chyba nie powód żeby uogólniać. Nie wygląda mi na agresywną sunie na tym filmiku :)
No a co z tym domowym hotelikiem u DIF ? Jakie są szanse ? Gdzie to jest i czemu w takim razie jakoś więcej o tym nie piszecie ?
Dumka jest taka śliczna, dziwię się, że nikt się nią nie interesuje :(
Jak bym mogła sama bym ją wzięła :(
Trafiłam tu z FB i aż się zalogowałam na dogo, żeby napisać, że śliczna jest ! Mam nadzieję, że teraz dzięki filmikom szybciej znajdzie domek. Trzymam kciuki.