Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Dopisałam do konta Górnika 35 zł deklaracji od Roland_de po Jeżynie.
  2. Weszło 35 zł od roland_de . Nie określił się jako przekazujący deklaracji na Górnika ale w obecnej sytuacji przekazuję tę kwotę na jego rzecz i zapisuję na jego wątku ... http://www.dogomania.pl/forum/threads/225815-G%C3%B3rnik-porzucony-11-sto-latek-z-niedow%C5%82adem-n%C3%B3g-zbieramy-na-DT/page5 Martka1982 napewno mu wysłała zapytanie o przekazanie deklaracji , odpisał coś? Ciągle myślę co z Jezyną:(
  3. Weszło 50 zł od Sabina02 , zapisałam jako deklaracja 07/2012 i 08/2012
  4. Weszły deklaracje za lipiec od ; - Incia 20 zł - ranias 10 zł - Randa 50 zł - i ja 10 zł Dzięki cioteczki!
  5. [quote name='MALWA'][FONT=Verdana]Tak sobie myślę, ze to bez sensu, ze Górnik jest w schronie, taki biedny stary pies. On powinien iść do DT, nawet jeśli ten okazałby się tylko płatny. Inny psiak, który tez był w schronisku w Koninie - Szarik dawno poszedł do domu. Na jego koncie zostało ponad 1.400 zł. Może warto zadysponować tymi pieniędzmi, i pozwolić cieszyć się domem innemu psiakowi? Tyle, ze tam jest jakiś problem, Szarik jest w domu, dom raz po raz prosi o pieniądze, chyba nie do końca zdają sobie z tego sprawę (albo nie chcą zdawać sobie sprawę), ze są domem stałym... Wątek prowadzi Marta. http://www.dogomania.pl/forum/threads/218722-Szarik-w-ds-w-Zabrzu-Trzymajmy-kciuki-za-trudne-początki! [/FONT] Musimy poczekać jak rozwinie się wątek Szarika , jest tam dosyć dramatycznie...
  6. Weszło 10 zł od cioteczki Bjuty. Dzięki wielkie!
  7. Weszły deklaracje od Asiapyziak 50 zł i ewu 15 zł Dzięki serdeczne kochane!
  8. [quote name='thinkplando']wykorzystam zdjęcie do wkejeniu na FB :)[/QUOTE] No zdjątko nada się idealnie na FB:) Weszły deklaracje od ag2709 50 zł i Markofix 10 zł Ślicznie dziękujemy!
  9. Teraz jestem tydzień na wyjeździe. Behawiorysta powiedział ,że co najmniej tydzień Bazyl musi mieć na aklimatyzację.Zadzwonię do niego po powrocie. On ma mój numer i gdyby coś było nie tak to by do mnie dzwonił. Ale myślę o chłopaku cały czas...
  10. Tak dane te same. Ślicznie dziękujemy!
  11. Weszły pieniążki od Paros 120 zł ( za IV,V,VI,VII). Serdeczne dzieki! Kochani nie bedzie mnie 30.06-08.07 . Wszystkie wpłaty z tego okresu pouzupełniam jak wrócę.
  12. [quote name='thinkplando']poszła wpłata za czerwiec :) i chyba umknęłam Wam w rozliczeniu za maj - 26.05 poszła majowa :)[/QUOTE] Jesteś kochana wpisana we wpłatach za maj , ja księgowa skrupulatna jestem:)
  13. Początki napewno będą trudne bo chłopak ciężko się aklimatyzuje. Ale trzeba wierzyć , że w końcu stanie się miłym psiakiem:)
  14. To zdjęcie z rozanieloną minką super:)
  15. Puściłam do kikou kaskę za lipiec 300 zł.
  16. Chłopak zawieziony:) Po drodze zwymiotował na mnie ale nie szkodzi:) Fotek póki co nie mam bo zawoziłam go w ciągu pracy więc nie miałam za bardzo czasu.Behawiorysta mówi ,że teraz musi mieć co najmniej tydzień by zaklimatyzować się w nowym miejscu zanim zacznie z nim konkretne szkolenia. Zapłaciłam z góry 450 zł za miesiąc pobytu co uaktualniam w pierwszym poście.
  17. No mnie też cały dzień dogo nie działało. Jutro jedziemy:)
  18. Afera była i minęła ale teraz mamy jasność i można wspierać Agrulę:) Fajnie ,że pieniążki doszły tylko w pierwszym poście dopisz jeszcze moje 10 zł stałej wpłaconej za lipiec bo widzę ,że masz wpisane tylko 20 zł dodatkowej wpłaty na weta:) Ja jestem maniak rozliczeń bo jestem księgową z zawodu:)
  19. Weszło 10 zł deklaracji od paulinken. Wielkie dzięki!
  20. [quote name='paula_t']Czy to już jutro ten dzień?:razz:[/QUOTE] Czwartek albo piątek:)
  21. Wpłynęło mi na konto 64,50 zwrotu od Kasi. Przekazuję tę kwotę na rzecz Górniczka : http://www.dogomania.pl/forum/threads/225815-Górnik-porzucony-11-sto-latek-z-niedowładem-nóg-zbieramy-na-DT/page5 Czy pozostałą kasę po Jeżynce też przenosimy na Górniczka?
  22. Dostałam pw i zapłaciłam 5 zł za 1 cegiełkę z bazarku a oprócz tego obiecane 20 zł wsparcia na weta i 10 zł deklaracji za lipiec 2012 na karmę dla Agry.
  23. No mnie też zależy na tym , żeby jak najszybciej uporządkować te rozliczenia i by bazarki mogły ruszyć.Czemu to tak długo trwa?
×
×
  • Create New...