-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='renatka_s']Ja swoją deklarację prześlę za jakieś 2 tyg. tak mi się złożyło, że będzie trochę później niż zwykle ;)[/QUOTE] Jasne kochana , nie ma problemu , dzięki za informację. -
[quote name='gameta']Hahahaha doprawdy? No to wejdź w mój profil, i poczytaj, poszukaj moich sprzeciwów i swoich wpisów. Jestem za całkowitym zakazem i spamu na pw i wpisów w profilu :)[/QUOTE] Tak jak mówisz. Raz wysyłałam zaproszenie na bazarek w profilu bo przyznaje się bez bicia nie zwracałam uwagi na wpisy w profilach zwłaszcze , że Twój był na poprzedniej stronie ( ale to nie istotne-faktycznie moje niedopatrzenie) ale teraz jesteś już odnotowana w moim magicznym notesiku:) Jak pisałam spam jest spamem i jest jego zakaz w regulaminie i to nie podlega dyskusji. Więc nie wiem co mod mógłby jeszcze wpisać odnośnie spamów w regulaminie bazarku skoro to już jest w regulaminie ogólnym.Każdy wysyła na własne ryzyko. Ja w tej chwili wysyłam zaproszenia do osób , z którymi już miałam kontakt i wiem , że nie mają nic przeciwko temu tak jak ja nie mam. Każdy robi jak uważa , jak ktoś czuje potrzeba zgłoszenia modowi to zgłasza , wolny kraj w końcu:) A poza tym tak jak Viris pisała wcześniej była opcja całkowitego zlikwidowania bazarków , ona walczyła żeby wogóle mogły być więc nie ma sensu stwarzać teraz problemów tak naprawdę o pierdołki bo tak naprawdę to dla wielu psiaków główne źródło utrzymania.
-
Najlepiej napisać do takiej osoby , że sobie nie życzysz. Ja sprawdzam wpisy w profilu i jak widzę , że ktoś nie chce to nie wysyłam. Jeżeli osoba , do której napisałaś , że sobie nie życzysz za jakiś czas znowu Ci wyślę to jeśli musisz raportuj. Ja prowadzę notesik i mam zapisane kto sobie nie życzy:) Ja akurat też robię bardzo dużo bazarków i staram się w miarę często czyścić skrzynkę. Jasne jest to parę chwil roboty ale jestem tu po to by pomagać zwierzakom. Osoby , które wysyłają takie spamy z zaproszeniami też nie robią tego dla hobby tylko właśnie by psiakom pomóc , poświęcają swój czas. Więc ja mogę poświęcić kilka sekund by skasować niechcianą wiadomość. Ludzie wysyłają bo to przynosi wymierne efekty bo niektórzy tak jak np, ja wchodzą na bazarki z zaproszeń a nie szukają na bazarkowym wątku. I teraz rodzi się pytanie - czy skarżyć do moda i ,,załatwić" komuś punkty karne za to , że poświęca czas by pomóc zwierzakom? Kwestia indywidualnego podejścia człowieka. Ja w każdym razie nie będę skarżyć i do mnie możecie wysyłać:) Nie obiecuję , że wejdę , najwyżej zignoruje.
-
[quote name='tu_ania_tu']popieram!!!!!!!!! Proszę o zmiane Regulaminu!!! A co do rozliczeń bazarków, to faktycznie powinien w privie byc link do bazarku i super by było by w tytule priva pojawiło się słowo rozliczenie - zdazyło mi się juz kilka razy skasować priva z tytułem "bazarek", bo pomyslałam że to jakies kolejne zaproszenie, a przeciez nie musze po 2 tygodniach kojarzyc u kogo cos tam licytowałam[/QUOTE] Zaproszenia na bazarek to spamy i w regulaminie stoi jak byk , że to zabronione więc każdy wysyła na własne ryzyko. Mnie zupełnie takie zaproszenia nie przeszkadzają bo mi się nie chce szukać bazarków samemu a jak już dostanę zaproszenie to zerkam. Czasem jak nawet nie zerknę to poprostu ignoruje albo usuwam , dwie sekundy roboty. Wiem , że wiele osób podchodzi tak jak ja , woli dostać zaproszenie niż samemu szukać. Dlatego idealnie byłoby gdyby osoby , które sobie tego nie życzą umieściły po prostu wpis w profilu. Wiem , że niektóre osoby miały taki wpis a mimo taki wpis a mimo to dostawały takie wiadomości. Ale to chyba już nie na taką skalę , tylko sporadycznie jak ktoś nie zauważył wpisu.
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za m-c 02/2013 od cioteczki Anna2012 50 zł Bardzo dziękujemy , kochana:) -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za m-c luty 25 zł od wujaszka Roland_de Z całego serca dziękujemy! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły deklaracje : - za 01/2013 od asikowska 10 zł - za 02/2013 od ranias 10 zł - za 02/2013 od Incia 20 zł Ślicznie dziękujemy! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za luty od cioteczki Bjuty 10 zł Bardzo dziękujemy! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły deklaracje za luty od Czarna Kafka 20 zł i Markofix1 10 zł Ślicznie dziękujemy kochane! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszły deklaracje za luty od cioteczek Asiapyziak 50 zł i ewu 15 zł Ślicznie dziękujemy kochane! -
[quote name=':: FiGa ::']Czy byłaby możliwość przywrócenia opcji wklejania linków do profili?[/QUOTE] Myślę , że nie. Wiele osób się o to burzyło i zgłaszało do moda , który musiał za to obdzielać punktami karnymi. Żeby zgłosić do moda wpis w profilu nawet nie trzeba pisać skargi tylko wystarczy kliknąć z boku ,,zgłoś" . Według mnie tak jest dobrze bo przynajmniej nie kusi by wklejać reklamy do profili. Można wysłać pw do osób , o których się wie , że sobie tego życzą.
-
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ag poszalałaś z ogłoszeniami. Super! To naprawdę piękny psiak , może go ktoś wypatrzy. Trzeba uderzać do ludzi , może ktoś by jakiś bazarek zrobił , bo ja mam 4 podopiecznych bez kompletu deklaracji i już nie dam rady:( -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ups... Radziłabym to szybko wyjaśnić bo takie sytuację bardzo zniechęcą ludzi do wpłat. I co wtedy? Chłopaki wrócą do schroniska?! -
9-letni Korki wrócił z adopcji do schroniska :(
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Jaki był powód jego powrotu? -
Suzi,nieśmiała modelka poszukuje przyjaciela na dobre i na złe!!
caryca26 replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']Suzi właśnie opuściła bramy Schroniska! Powodzenia...czekamy na wieści od pana i zdjęcia małej!!! ;)[/QUOTE] Super! Jak pierwsze poznanie ? Przypadli sobie do gustu? -
I uśmiech dla cioteczek:) [img]http://img580.imageshack.us/img580/1486/p1280146.jpg[/img] Patrzcie jakie mam straszne zęby:) [img]http://img843.imageshack.us/img843/8114/p1280117j.jpg[/img] Pieszczotki z ciotką Anią:) [img]http://img267.imageshack.us/img267/465/p1280143.jpg[/img] A tak się kochamy:) [img]http://img35.imageshack.us/img35/5019/p1280133.jpg[/img]
-
A oto kilka fotek :) Biegniemy na powitanie : [img]http://img191.imageshack.us/img191/5391/p1280113o.jpg[/img] Czekam na smakołyk:) [img]http://img812.imageshack.us/img812/792/p1280122.jpg[/img] Grubasek wcina:) [img]http://img850.imageshack.us/img850/7441/p1280120.jpg[/img] Robimy fajne minki:) [img]http://img850.imageshack.us/img850/6698/p1280124.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/6195/p1280125x.jpg[/img]
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Ja i ania-sister wpłaciłyśmy nasze dyszki za luty. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No właśnie też się dziwię:( Ale może coś się ruszy na wiosnę. Chciałam mu zrobić ogłoszenie w prasie na Poznań ale nie umiem przez internet dodać zdjęcia do ogłoszenia? Może ktoś wie jak? Weszły pieniążki za styczeń od thinkplando 40 zł. Ślicznie dziękujemy! -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia są bardzo potrzebne. A , że wątek jest zostawiony samemu sobie to też niestety fakt:(