Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. [quote name='paula_t']Caryco, ja go mogę ogłosić, jak tylko obrobię się jeszcze z paroma pakietami tylko prosiłabym Cię o tytuł+tekst+ zdjęcia na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE] Dziękuję kochana! Wszystko ci wyślę!
  2. Cioteczki jak macie namiary na jakiś bazarek ogłoszeniowy to dajcie znać. Bazyl ma u mnie parę ogłoszeń i ciągle wyróżniam mu tablicę ale warto by miał więcej...
  3. Jestem na zaproszenie ewu. Dzisiaj padam z nóg ale obiecuję , że poczytam.
  4. Jestem i ja na wątku psiaka! Oby mu się udało...
  5. Weszła deklaracja od cioteczki pikola 20 zł ( za 02/2013 , 03/2013) Śliczne dzięki!
  6. Weszła deklaracja od cioteczki pikola 20 zł ( za 02/2013 i 03/2013) Dziękujemy pięknie kochana!
  7. Ma przepiękną słodką mordkę. Zgrabny , śliczny pies z super charakterem. Nie wiem czemu jeszcze nikt go nie zauważył. Weszła deklaracja od cioteczki Renatka_s 40 zł ( za 02/2013 i 03/2013) Dziękujemy kochana!
  8. Weszła wpłata za luty od cioteczki Barbarela 20 zł Dziękuję pięknie!
  9. [quote name='paula_t']A, to ja nie wiedziałam, że tutaj Wujaszek Bazylkowy się pojawił - witamy! :) No cóż, mój TŻ stwierdził, że wiążąc się ze mną wiedział na co się decyduje, cytując: "najpierw są wszystkie psy, koty i inne zwierzaki tego świata, a dopiero potem na szarym końcu ja":eviltong:[/QUOTE] No mój TZ ma tak samo:)
  10. Puściłam dla Agruli 10zł za marzec. Buziaki dla ślicznotki:)
  11. Konto Bingusia zasiliła kwota 843,85 z bazarku kosmetycznego : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238635-Markowe-kosmetyki-Avene-Vichy-Eucein-i-inne-dla-Bazyla-i-Binga-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...inga-ROZLICZAM[/URL]
  12. Konto Bazylka zasiliła kwota 843,85 z bazarku kosmetycznego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238635-Markowe-kosmetyki-Avene-Vichy-Eucein-i-inne-dla-Bazyla-i-Binga-ROZLICZAM[/url] Wszystko uaktualnione w rozliczeniu.
  13. Weszły deklaracje : - od Koelka za 02/2013 10 zł - od ewu za 03/2013 15 zł Ślicznie dziękujemy! Zapłaciłam kikou 300 zł za kolejny miesiąc.
  14. Weszła wpłata za m-c luty od cioteczki Koelki 10 zł Śliczne dzięki!
  15. Spoko kochana , daj po prostu znać jak będzie trzeba na jakieś leki. Górniś jest dla mnie najważniejszy.Ma przeogromne szczęście , że w porę wyrwał się z konińskiego schroniska i teraz musi mieć taki komfort na jaki zasłużył.
  16. Dzięki kochana za informację i mam nadzieję , że rezultaty będą. No i pisz ile kaski będzie potrzeba. Wiem , że się powtarzam ale naprawdę szczęściarz z tego Górnisia , że do Ciebie trafił.
  17. Wykupiłam przystojniakowi wyróżnienie na tablicy na kolejny m-c tj. do 15.03.2013 za 19,99 Ciągle nie tracę nadziei...
  18. Pozdrawiam Sidnejka kochanego! Wykupiłam mu wyróżnienie na tablicy na kolejny miesiąc do 17.03.2013 za 19,99 Niech ktoś w końcu wypatrzy przystojniaka!
  19. Pewnie , że trzeba spróbować na inne województwa.
  20. Weszła deklaracja za luty od cioteczki Bambino 10 zł Bardzo dziękuję!
  21. martka1982 opuściłaś wpłatę cioteczki Bjuty #1092 10 zł Dziś weszła deklaracja za 02/2013 od asikowska 10 zł Bardzo dziękuję!
  22. Weszła deklaracja za 02/2013 od cioteczki Ewa_88 25 zł Piękne dzięki!
  23. Weszła deklaracja za m-c styczeń od cioteczki Randa 50 zł Śliczne dzięki!
  24. Weszły deklarację za luty od : arim 10 zł i Nikus 15 zł Ślicznie dziękuję! Puściłam do hoteliku 420 zł za m-c styczeń.
  25. Puściłam do kikou 300 zł za m-c luty za Bronka naszego kochanego:)
×
×
  • Create New...