Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Piękny ten nasz Sidnej i taki energiczny mimo wieku:) Dzisiaj dostałam fakturę za czerwiec , doliczono preparat na kleszcze i puściłam 440 zł
  2. [quote name='renatka_s']Jeśli Sidnej nie znajdzie domu to od czerwca podwyższę deklarację na 30 zł miesięcznie.[/QUOTE] Ciocia masz wielkie serce! Sidnej to szczęściarz , ze ma takie cioteczki! Dziękuję kochana!
  3. Weszły deklaracje za maj od cioteczek : - asikowska 10 zł - Koelka 10 zł Serdecznie dziękuję!
  4. deklaracje za maj od cioteczek : - Barbarela 20 zł - Koelka 10 zł Wielkie dzięki kochane!
  5. [quote name='Avaloth']Ja mogłabym zrobić nawet dzisiaj jakiś prosty plakat dla Sidneyka, wersje na A4 i A5, z karteczkami odrywanymi z kontaktem (tzn ktoś by to musiał porozcinać :P ). Z tym, że nie pomogę w plakatowaniu, bo Kraków od miejsca jego przebywania trochę daleko, nie wiem czy to ma sens, mogę ewentualnie kilka sztuk w zoologicznych zostawić. Tylko skąd brać tekst, ten z drugiego postu? Jakieś preferencje co do zdjęć czy wybrać z wątku? :)[/QUOTE] Kochana pomysł świetny. Tekst z pierwszego postu a zdjęcie wybierz według uznania. Dziękuję! Super by było żeby znalazła się osoba z Poznania , która by mogła w zoologicznych zostawić bo to blisko Nowego Tomyśla...
  6. Też mam nadzieję , że znajdzie dom. On praktycznie nie ma wad. W poniedziałek przypomnę się tej Pani od darmowych ogłoszeń prasowych bo ogłoszenia płatne są kosmicznie drogie:(
  7. Weszła deklaracja za m-c 05/2013 i 06/2013 od cioteczki Sabina02 50 zł Bardzo dziękujemy!
  8. [COLOR=#ff0000][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]Dzwoniła do mnie właścicielka hoteliku i niestety od maja 2013 jest zmuszona podnieść kwotę za hotelowanie do ok. [U]500-510 zł [/U]z karmą. Wiemy , że to sporo ale Sidnej się tam już zaklimatyzował i ma bardzo dobre warunki a poza tym ciężko teraz o miejsce w jakimś DT. Sidnej ma już swoje lata i nie chcemy go przenosić z miejsca na miejsce. Mamy nadzieję , że ostatnim miejscem jego pobytu będzie własny dom...[/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]Na dzień dzisiejszy jeszcze ma pieniążki ale brakuje mu już 190 zł deklaracji na m-c więc zasoby zaczną szybko topnieć :( Mam nadzieję , że uda się zamieścić to darmowe ogłoszenie prasowe i ktoś chłopaka zauważy.[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]No i jakby co pamiętajcie o Sidnejku gdybyście robiły jakieś bazarki bo teraz każda złotówka jest na wagę złota.[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]Weszła deklaracja od wujaszka Nikus za 05/2013 15 zł Serdecznie dziękujemy![/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR]
  9. [quote name='magdyska25']Caryca mogłabyś wkleić tutaj gałganka, jakieś ładne zdjęcia i dane (sama wiesz co potrzeba do ogłoszeń ;) )- tak jak obiecałam- wykupię pakiet. napisz tylko, że ode mnie. pozdr. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240759-Ekspresowy-Bazarek-ogłoszeniowy-25-za-5-zł-do-25-05-dla-psiaków-z-ŁTOnZ/page10[/URL][/QUOTE] Ślicznie Ci kochana dziękuję! Już się biorę za wklejanie:)
  10. [quote name='martka1982']a dali znać co z tym darmowym ogłoszeniem?[/QUOTE] Jeszcze nie. Jak do piątku nie odpowiedzą to się przypomnę.
  11. Weszła deklaracja za 04/2013 od cioteczki Randa 50 zł Śliczne dzięki!
  12. Wykupiłam wyróżnienie na tablicy od 07.05.2013 do 07.06.2013 za 19,99 Niech ktoś w końcu go zauważy.
  13. Wykupiłam wyróżnienie na tablicy od 07.05.2013 do 07.06.2013 za 19,99 Niech ktoś w końcu go zauważy.
  14. Weszła deklaracja za maj od wujaszka Roland_de 25 zł Pięknie dziękuję!
  15. Nasz Sidnej to wogóle super psisko:) Weszła wpłata za 05/2013 od Markofix1 10 zł. Bardzo dziękuję!
  16. kikou dzięki za badania. Puściłam Ci 155,98 za badania i leki. Górniś już wiekowy niestety to i dolegliwości są:( Wspaniała jesteś , że tak o niego dbasz. Weszły deklaracje od : - pietrucha204 10 zł ( 03/2013) - Roland_de 35 zł ( 03/2013) - KateKermit 15 zł ( 05/2013) Z całego serca dziękuję!
  17. Weszły deklaracje od : - pietrucha204 10 zł ( 03/2013) - ranias 10 zł ( 05/2013) - Roland_de 25 zł ( 05/2013) - Incia 20 zł ( 05/2013) Dziękujemy z całego serca! Puściłam do kikou 300 zł za maj.
  18. [video=youtube;TDZGE8LSoMo]http://www.youtube.com/watch?v=TDZGE8LSoMo[/video]
  19. [quote name='margoth137']ciociu jaki on przy Tobie szczęśliwy:loveu:[/QUOTE] A ja przy nim! Kocham tego łobuza strasznie i nowy dom ma u mnie spore wymagania:)
  20. [quote name='magdyska25']ale fajne psisko! :) ja też mam "problemowego" małego w schronisku...już tam jest 4 lata (a ma 5) i domu jak nie było tak nie ma... jak dostanę kaskę to mogę wykupić pakiet ogłoszeń z nowymi zdjęciami + może jakoś zmodyfikowanym tekstem?[/QUOTE] Dziękuję kochana:) A tekst z pierwszego postu zaraz trochę zmodyfikuje. On dla większości ludzi jest już słodziakiem tylko nie lubi dzieci i nie znosi innych psów.
  21. [img]http://img17.imageshack.us/img17/702/p5020329.jpg[/img] Grubasek:) [img]http://img706.imageshack.us/img706/7131/p5020339.jpg[/img] Aniołeczek:) [img]http://img46.imageshack.us/img46/2993/p5020327.jpg[/img]
  22. Byliśmy dzisiaj z TZ-tem i siostrą u naszego Bazylka. Zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc. Mogłabym godzinami zachwycać się jaki on kochany i cudowny. Zamieszczę więc kilka fotek - one mówią same za siebie:) [img]http://img547.imageshack.us/img547/8817/p5020307.jpg[/img] [img]http://img811.imageshack.us/img811/1779/p5020308.jpg[/img] [img]http://img856.imageshack.us/img856/1910/p5020315.jpg[/img] [img]http://img29.imageshack.us/img29/4582/p5020319.jpg[/img] [img]http://img706.imageshack.us/img706/2994/p5020323.jpg[/img]
  23. Weszły deklaracje od : - thinkplando 40 zł - deklaracja 04/2013 - ag2709 50 zł - deklaracja 02/2013 - Czarna Kafka 20 zł - deklaracja 05/2013 Ślicznie Wam kochane dziękuję!
×
×
  • Create New...