-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam Sidnejkowi ogłoszenie w Metrze : [url]http://w2s.agora.pl/30/1713130.pdf[/url] -
[quote name='Karolcia_ko5']Nie są poważne, miał słabe nerki w momencie kiedy do nas trafił i był to wynik urazu. Miał badaną krew na drugi dzień jak do nas trafił i drugi raz kilka dni później, rozmawiałam z doktorem mówił, że nie zaszkodzi sprawdzić jeszcze raz, ale uważa, że to wynik tego co go spotkało. W poniedziałek czy wtorek powtórzymy i powie coś więcej, będziemy wiedzieli co się zmieniło od tamtej pory.[/QUOTE] Dzięki za info. Ale puszki dla nerkowców napewno mu nie zaszkodzą:) Więc niech zajada ze smakiem:)
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła wpłata od ranias 10 zł Ślicznie dziękuję! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za m-c 10/2013 od cioteczki anna2012 50 zł Ślicznie dziękuję! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszło 100 zł od Panny Marple oraz deklaracja za 08/2013 od Roland_de 35 zł Ślicznie dziękuję! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Panna Marple']Prześlę jutro 100zł dla Górnisia:lol: Już są na koncie...;)[/QUOTE] Jesteś prawdziwym aniołem dla Górnisia! Dziękuję Ci z całego serca! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W pierwszym poście jest zestawienie deklaracji. Część się wykruszyła , częsci brakowało... -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Panna Marple']A jak stoją finanse Górnisia?[/QUOTE] Nie najlepiej. Jest jeszcze na miesiąc pobytu ale na leki w razie potrzeby już nie ma... -
Hindus z konińskiego schroniska z chorymi nerkami prosi o pomoc!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']Tak też zrobimy, zaraz zrobię mu wątek. A ja się dopytam doktora, żeby zrobić mu jakieś badania by nie było za późno na pomoc....[/QUOTE] Otóż , to... -
Hindus z konińskiego schroniska z chorymi nerkami prosi o pomoc!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
No bo jesli Reksio ma problemy z nerkami to te 3 puszki , które dałam dla Hindusa mogłyby być dla niego a i zebrane pieniążki warto by wykorzystać na karmę dla niego. Mały psiak chyba za dużo nie je więc ta kwota starczy na jakiś czas:) -
Hindus z konińskiego schroniska z chorymi nerkami prosi o pomoc!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
A w schronisku są jeszcze jakieś psiaki z problemami nerkowymi? -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='asiuniab']zapiszę sobie starowinkę:)[/QUOTE] Witam na wątku:) Górnisiowi potrzebna każda pomoc bo zasoby mu się kończą a i pomoc weterynaryjna może być potrzebna... -
[quote name='__Lara']No właśnie... więc szansę na adopcję ze schronu są 0 :( poza tym nikt nie chce potem wychodzić z innymi psiakami z boksu, bo się go boją... i tak kółko się zamyka...[/QUOTE] Zgadzam się , że szanse na adopcje są znikome.Ludzie jak mają wybór to biorą psiaki bezproblemowe. U nas w schronisku tylko ja z nim wychodziłam i to na rękach musiałam go przenosić przez inne psy bo by się działo.Dlatego wyciągnęlam Bazyla do hoteliku gdzie przynajmniej się wyciszył.Chociaż mimo ogłoszeń wciąż chętni się po niego nie pchają:(
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły deklaracje od : - Markofix1 10 zł ( 10/2013) - ag2709 50 zł ( 07/2013) Dzięki wielkie! -
[quote name='__Lara']Czy szkolenie Bazylka daje jakieś efekty? Mamy podobny przypadek u nas w schronie i nawet podobnie wyglądający piesek: [IMG]http://www.psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/5146.jpg[/IMG] Też gryzie w dziwnych sytuacjach, nie można być go pewnym - raz merda ogonem, za innym razem gryzie. A obcinałyście Bazylka? :)[/QUOTE] Nie obcinałyśmy bo zimno się zrobiło. Bazyl ma dokładnie tak samo jak wasz psiak. Też łasi się a potem nagle potrafi dziabnąć wszystkich poza mną:) No i innych psów nie znosi. Ale kiedyś to nie dał się nawet dotknąć a teraz lubi kontakt z człowiekiem ale odruch gryzienia znienacka jeszcze ma. A ten wasz psiak to faktycznie bardzo podobny. Jak Bazyl był szczuplejszy to poza kolorem wyglądał identycznie:)
-
Hindus z konińskiego schroniska z chorymi nerkami prosi o pomoc!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Przykre... I niesprawiedliwe... -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avaloth'][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1180/hedr.png[/IMG] Banerek dla Sidnejka jakby ktoś miał miejsce :) od Mani2000 ja też zmienię za jakiś czas[/QUOTE] Dzięki Avaloth:) Ja nie umiem dodać banerka ale jak przyjdzie mój siostrzeniec to go poproszę by mi dodał:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły deklaracje od cioteczek : - renatka_s 60 zł ( 10/2013 , 11/2013) - Czarna Kafka 20 zł ( 10/2013) Dzięki kochane! Chyba zamówię Sidnejkowi znowu ogłoszenie w poznańskim metrze. Wakacje się skończyły , może teraz będzie jakiś odzew. -
Hindus z konińskiego schroniska z chorymi nerkami prosi o pomoc!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Kupiłam 3 puszeczki Renalu na dobry początek:) Kolega podrzuci w środę do schroniska. -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszła deklaracja za 10/2013 od cioteczki Barbarela 20 zł Wielkie dzieki!